Denný tábor v Bratislave pre 13 ročného

baboobchod
3. júl 2020

Nemáte tip na nejaký denný tábor v BA pre teenagera? Radi by sme vykryli týždeň bez cestovania a zároveň ho zabavili (čo je v tomto veku dosť náročné) 😬 diky

lucik194
3. júl 2020

@baboobchod tak to si sa neskoro spamatala..... pre takych starsich tych taborov vela nie je a ked su hned su plne (vacsina su IT tabory, grafika, youtuberi..... od 10-15 rokov)
napr.
https://www.itlearning.sk/posledne-volne-miesta...

tncka
3. júl 2020

@baboobchod to ako vazne 13rocny este ma zaujem.ist do tabora?

vamajka
3. júl 2020

@tncka a co je na tom nas ma 14 a ide na youtubersky tabor s kamosmi co maju 15

tncka
3. júl 2020

@vamajka no nic len som sa spytala ci fakt take decka este chcu ist do tabora

lucik194
3. júl 2020

@tncka nemas este take deti vsak, jaska ze chcu....
pretoze moze viac ako pol dna presediet pri pc a este mu to aj rodicia zaplatia....😉
nechodia tam male deti, uz teens .... pozdielaju vsetko co urobili videa, grafiku.... kamaratom....

lucik194
3. júl 2020

@baboobchod este ma napadol hangair medzi vajnormi a racou

0silvia0
3. júl 2020

@tncka moje deti chodili v tomto veku do taborov, ale nie do dennych. Dcera ma 16 a ide do tabora aj tento rok.

namornicka
3. júl 2020

@tncka moje nechceli už v tomto veku. Do denných chodia skôr mladšie deti a už ich to nebavilo. Chodili radšej do pobytových na celý týždeň či viac dní.

luccija
3. júl 2020

@baboobchod itkids.sk

makica
4. júl 2020

https://www.satur.sk/hotel/slovensko/juzne-slov... -ak je športovo zameraný. Len tá cena je vyššia...

rainee
29. júl 2021

Ja by som poprosila tiež tip na denny tábor pre teenagerov v Ba, ak má niekto dobrú skúsenosť. Viem ze niečo robil Benitim ale termíny boli v júli ja by som chcela na august. Niečo umelecké alebo športové, pripadne babské. Na týždňový prespavaci ju nepustím.

A prečo by nešli na tábor ved to je super. A zoznámia sa s novými deťmi. Neviem ako starší ale ešte 11-13 r decká sú s tabormi v pohode.

bluka2
29. júl 2021

Toto je skvelé. Boli sme tam, aj keď teda moja je mladšia, ale je to do 17 rokov http://www.klepac.sk/index.php?option=com_conte...

sonnenshein
29. júl 2021

Moji 13 a skoro 15 boli v Benitim myTeen, boli velmi spoko 🙂

namornicka
30. júl 2021

@rainee Práve som chcela písať, že pre decká od cca 11-12 rokov už ten denný veľmi nie je, tam sú skôr mladšie deti, vlastná skúsenosť. Gro detí je tam okolo 8-9 rokov. Pre teenagerov je lepší pobytový. Môžem sa opýtať koľko má tvoje dieťa rokov keď ju ešte nepustíš na prespávací?

rainee
30. júl 2021

@namornicka 11 rokov ma ale výzorom aj IQ tak na 14r. V dnešnej dobe ju na prespavacku nepustím aj keby to určite bolo super. Stačí ze sa na ňu lepia chalani už teraz lebo je fakt pekná kočka a vyzerá teda na viac 🙈 Áno v tých táboroch sú skôr mensie deti a vekový rozsah 6-14r je dosť. Hľadám vyslovene niečo kde už budú väčšie deti teenageri. Co viem z okolia tak by aj väčší išli na tábor ale okrem prespavaciek alebo jazykových táborov som nič nenasla. Ani jej kamošky mamky na prespavacku moc nepúšťajú.