Hľadám tábor pre 6 a 7 ročné dievčatá

147marcela
19. nov 2019

Dobrý deň chcela by som sa Vás opýtať na letný tábor s ktorým ste boli naozaj spokojný. A bol by vhodný aj pre menšie slečny vo veku 6 a 7 rokov. Ďakujem za každú radu 🙂

baboobchod
19. nov 2019

Wachumba 🙂

sonnenshein
19. nov 2019

DenneTabory.sk, tabor mladych dam - moja tam Bola v tom veku a totalna bomba

korunka1
19. nov 2019

Moja chodila cez Prima leto a bola max spokojná

jumama
19. nov 2019

Nasa bola v Bombovo, v areali horsky hotel Lomy. V tom jednom areali bolo naraz viac taborov. Co sa tyka veducich a programu, bolo to ok, z toho sa vcelku tesila, oblubila si animatorov. Aj jedlo mali dobre a dost, mali napr. ranajky formou svedskych stolov, co bolo fajn, kazdy si vybral co lubi a kolko chcel. Bola so svojou kamoskou, spoluziackou. Ubytko - v areali je hlavna budova a chatky, oni sa dostali do chatky a tam nebolo rovnake rozmiestnenie ani velkosti izieb, oni konkretne prisli neskor, usla sa im posledna izba a nemali v izbe ani skrinku ani ziadne miesto na veci. Len nocny stolik. Ok rozlozili si tam aspon trosku veci. Nemali si ani kde zavesit plavky ci uterak po kupani. Chatky mali zrekonstruovanu iba kupelnu, inak stary nabytok. Budova bola zrekonstruovana cela - tak to je tiez trosku nespravodlive, ak sa plati rovnako, ale nie vsetci maju rovnako kvalitne ubytko - hlavne ako mozu dopustit aby deti ani nemali skrinky na veci. Do chatky lozili mravce - guce mravcov, spravili si tam cesticku, naliezli detom do veci aj do posteli - veduci to moc neriesili. Toto je nasa dcera mozno vynimka - ma paniku z chrobacikov. Zalezi od dietata, nakolko zvladne byt same. Nasa nezvladla odlucenie, hoci bola s naj kamoskou, spoluziackou v izbe. Slo hlavne o to, ze v tabore nebol signal a nevedeli sme sa s detmi 3 dni spojit ani vo vyhradenom case na telefonovanie. Mobily mohli mat, ale museli ich vzdy odovzdavat, dali im ich poobede tusim na dve hodiny. K pevnej linke deti nevolali. No nik sa nespostaral, aby ked su mobily odovzdane, boli aj dobite, aby detom v tomto smere poradili. Potom stvrty den sli na vylet a mali povoleny mobil na cely den, vedeli sme o tom, volali sme a nic. Nedovolali sme sa prave preto, ze mala vybity. Ulutilo sa nejakemu chlapcovi a pozical jej, konecne sme sa teda dozvedeli, ako ohromne sa ma. Predstavte si, ze je dieta na cudzom mieste, s cudzimi ludmi a nemozete sa mu ozvat a ono vam. Nebolo mi vsetko jedno, ked mi dcera rozpravala, ako boli cely cas zbalene (zbalili sa aby im mravce nesli do veci) a kamoska ju presviedcala, ze utecu domov. Vysledok je, ze uz nikdy v zivote nechce ist do tabora. Mozno nedate detom mobil, mozno ich pripravite tak, ze budu bez vas cely tyzden a potom to daju. No kedze sla prvy raz a nebolo to v tabore zakazane, tak preco si to nesprijemnit tym, ze tan mobil dieta bude mat. Aj nasa v pohode zvladla dva razy skolu v prirode, aj ked to je predsa trosku ine, poznaju sa vsetci spoluziaci a doveruju aj pani ucitelke. A nepotrebovala a nemala mobil. V tabore su povacsinou vsetci cudzi. Ked deti pripravujete, ze ved keby cosi, tak nam zavolas a potom sa neda dovolat je to pre ne zly zazitok. Cize dopredu myslite na toto - radsej im nedat mobil a pripravit ich na to, ze budu tyzden bez vas. Alebo si dobre overit, ci sa v areali kde je tabor da chytit signal. Tak male deti si neporadia so svojimi pocitmi potom same. Sustredia sa viac na to, co im nejde, neda sa, vystresuju sa.

janage
19. nov 2019

@jumama je mi luto co dcera zazila. A suhlasim treba deti smerovat nie ze zavolas ked nieco, ale ze smer veduci, ked nieco. Nikdy by som ale dieta nedala do pobytoveho tabora, keby som nepoznala veducich. V zodpovedne pripravenom tabore by sa cosi take nemalo stat, akoze nemozeme si vybalit veci lebo nie je kde, nie je kde presusit pradlo a podobne prekvapka. Ine je ak viete ze do takych podmienok pojdete a ste s tym vyzrozumeni napr. stanovy tabor

janage
19. nov 2019

@jumama a vzdy vzdy sme mali cislo priamo na zodpovedneho veduceho. Nevolalo sa detom ale jemu ked nieco a kazdy den kratka sprava ci foto o priebehu tabora. A boli deti aj uplne bez mobilov tabor a super.

siska53
20. nov 2019

@147marcela wachumba ma.take tábory - Wachumbacik - ten je cisto pre deti, co este neboli bez rodicov alebo aj taky ten farmarsky, tam.beru aj malcike deti.