Letný tábor pre 7 ročného syna

10. máj 2021

Ahojte,moj synak bude mat v lete 7 rokov a rozmyslam,ze by som ho dala do tabora, je velmi spolocensky, taka vrtula, na noc z domu chodi ku starkej a kamosovi, pripadne s nim by mohol ist. Mate skusenosti s tymto vekom dietata a tabrom? pripadne poradit aky? myslim,ze na 4-5 noci by aj stacilo,len ci su aj take....

hvolkovamirka
10. máj 2021

mne to pride ako maly vek na tabor, este taky denny ano ale aby tam aj spal, no neviem, kazde dieta je ine, zalezi ake je samostane. taborov je dost su aj take cielene podla toho co dieta bavi 🙂 synovec bopl niekde v bojniciach a to bol zamerany na youtuberov a neter bola zase na tanecnom tabore

lindous
10. máj 2021

Ja som bola aj ako dieťa v tábore každý rok od cca tých 8 rokov a keď som chodila ako animátorka, mali sme aj mladšie deti, tí 6-7 roční to zvladajú ako ktorí, väčšina úplne bez problémov, možno sem-tam nejaká slzička, ale všetko sme zvládli, ale pre niektorých si museli prísť rodičia aj uprostred pobytu (ale z mojej skúsenosti za to mohli často rodičia, ktorí každý deň 2x volali a nenechali dieťa na nich "zabudnúť" a potom bolo rozľútostené) .. Ale keď je taký ako opisuješ a navyše by mohol ísť s kamošom, tak si myslím, že úplne v pohode 😊

renka30
10. máj 2021

Dcera bola uz ako 6rocna, nebol to sice tabor ale tanecne sustredenie s klubom kde tancuje. Je tiez velmi spolocenska, ale ked sme po nu prisli veru boli aj slzicky, tesila sa, ze uz ide domov hoci zle jej tam nebolo a vacsinu ludi tam poznala, cize nesla medzi "cudzich". Odvtedy chodi uz kazdorocne, uz sa teraz tesi na august. Hlavne nas vzdy upozornuju aby sme zvazili mobily (hlavne pri mensich detoch), a ak im ich aj dame aby sme zbytocne nevolali, najma vecer nie, aby deckam neprislo luto.
Ty si maleho najlepsie poznas, ak chce ist, tak by som ho dala a ak by isiel aj s kamosom tak si myslim, ze by to mal zvladnut

julia2323
Odpoveď bola odstránená
Zobraz