Nápady - niečo tvorivé pre deti do tábora

jaktorapise
27. jún 2022

Ahojte, ja som už zúfalá, potrebujem pomoc. Nemáte niekto prosím vás nejaké nápady na niečo tvorivé pre deti do tábora? Že by sme si vyrobili.
Ďakujem

gir
27. jún 2022

Pozri Printerest, je tam toho veľa.

jaktorapise
autor
27. jún 2022

@gir veď to že som popozerala a nič zaujímavé som nenašla

lindous
27. jún 2022

Aké veľké deti, koľko detí, má tábor nejaké zameranie, koľko by mala táto aktivita zabrať ? 🙂

jaktorapise
autor
27. jún 2022

@lindous deti do 12 rokov (cca 30) aktivita by mala trvať približne 3 hodiny

lucka_ke
27. jún 2022

syn keď bol v tábore tak si prvý deň vymýšľali meno pre team a potom kreslili teamovú vlajku a tričko, trvalo im to celý deň

lindous
27. jún 2022

Skús pozrieť, či by ťa nezaujalo niečo na štýl Makedo 🙂 sú to časti stavebnice, pomocou ktorej vieš vytvoriť úplne čokoľvek z odpadu - kartónov, obalov od vajíčok, roličiek od toaleťáku, prípadne fliaš... proste podľa toho čo máš k dispozícii 🙂 viem si predstaviť, že originál spájacie časti tej stavebnice vieš v tábore nahradiť proste lepiacou páskou, samoviazacími "eskapáskami" a lepidlom, namiesto pílky a dierkovača normálne nožnice a už chýba len dobrá téma a kreativita detí 🙂 na workshopoch sa nám s tým decká vedia pár hodín prehrať, väčšinou to začne domom, potom ku tomu pridajú auto, nejaké zvieratko, kvetinky atď. až je z toho celé mestečko, môžu to pokresliť, použiť farebné papiere.. je to super na prácu v skupinkách, musia komunikovať a dohodnúť sa kto čo bude robiť 🙂