Ako sa rozísť s priateľom po 5tich rokoch?

mia_20
18. mar 2020

Ahojte žienky mam 21 rokov a mam priateľa už 5 rokov, je to môj prvý priateľ má 30rokov. V spoločnej domácnosti žijeme už 3 roky. Chcela by som sa s ním rozísť keďže nám to neklape, skoro vôbec spolu nekomunikujeme pred tým sme sa hádali skoro každý deň ale teraz sauž spolu ani nehadame a sex sme mali možno pred 5 mesiacmi samozrejme že ho odmietam ja. Mam pocit akoby som bývala s cudziou osobou nie s frajerom nepriťahuje má, neľúbim ho zhnusil sa mi. keď sa snažím začať tému rozchod tak má ignoruje a smeje sa mi že Som hlúpa a neviem čo chcem. Keď som sa raz s ním snažila rozísť ublížil si a citovo má vydieral, prenasledoval má. Bojím sa že keď sa budem chcieť s ním rozísť znovu tak si ublíži alebo ublíži mne (pár krát už na mna zdvihol aj ruku). Neviem ako ukončiť tento kolotoč bojím sa, že to nemá konca.:(

ivkazba
18. mar 2020

Je to pomerne jednoduché. Proste sa odsťahuj a hotovo. Ak si ublíži, je to jeho zodpovednosť, nie tvoja, je predsa svojprávny. V každom prípade, mala si odísť hneď ako prvý krát na teba zdvihol ruku.

snehulienka8
18. mar 2020

@mia_20 zbal si veci a odid, ak je agresivny, najlepsie ked nebude doma..nemusis ani nic vysvetlovat

mondolina
18. mar 2020

@mia_20
Drží ťa zamknutú doma? Si priviazaná o radiátor?
Zober si veci a choď preč.
Máš kam ísť?

anulienka26
18. mar 2020

@mia_20 odíď čo najskôr..

0silvia0
18. mar 2020

@mia_20 byvas ty u neho ci v podnajme ci v tvojom byte? Ak nebyvate v tvojom byte, nic nehovorit, zbalit, odist..

1radula1
18. mar 2020

Na čo čakáš? Prečo sa nezbalíš a neodídeš? Akože nerozumiem??

jancejance
18. mar 2020

@mia_20 uplne jednoducho, zbal sa a odid, zablokuj si ho vsade, nech ta neotravuje...

mia_20
autor
18. mar 2020

Rada by som odišla len tak ale bývame v zahraničí a na Slovenku nemám nikoho

mia_20
autor
18. mar 2020

@ivkazba Teraz si to už uvedomujem bola som veľmi mladá a veľmi hlúpa

catherinah
18. mar 2020

Nemáš žiadnu rodinu? Si z detského domova? Kde žijete?

ivkazba
18. mar 2020

@mia_20 kde v zahraničí? Aj v zahraničí sa dá odísť do iného nájmu. Pozisťuj si možnosti v okolí a konaj.

pribinak
18. mar 2020

@mia_20 môžeš odísť aj keď si v zahraničí. Sú rôzne organizácie ktoré pomáhajú týraným ženám. Pomôžu ti aj s bývaním

sissy27
18. mar 2020

@mia_20 pracuješ, máš príjem? Ak nie, tak to nech je tvoj prvý krok, aby si bola finančne nezávislá. No a keďže nemáte deti ani spoločnú hypotéku, tak je úplne najmenej vybaviť si nový podnájom, zbaliť si svoje veci, kľúče mu nechať na stole a zabuchnúť za sebou dvere. Ako bonus si ešte môžeš zmeniť telefónne číslo, email a zrušiť sociálne siete.

michellia
18. mar 2020

Ak si sebestacna, tak prosim ta na neho neber ohlad, len ta vyuziva a nic viac. Ako to by uz bolo ak by ma chlap vyuzival, vysmieval sa mi a ja by som este mala mysliet na to, co s nim bude.

lenuliatko84
18. mar 2020

Odid,zablokuj si ho na mobile aj na soc.sietach a viac ta nemusi zaujimat.ked si nieco urobi je to jeho zlyhanie nie tvoje

mala_hobitka
18. mar 2020

@mia_20 Tak si najdi byvanie. Ak vies byvat s nim vies byvat aj v podnajme s inymi ludmi. Tak ako v SR tak aj zahranici sa da najst byvanie - tak si prenajmi izbu, mnohe su dostupne okamzite. Najdi skupinu o prenajme v danom meste a hotovo. Ak sa s nim neda rozist ako s dospelym rozumnym clovekom tak sa zbal kym je prec a dovi dopo.
To ze nevies alebo nemozes JE LEN V TVOJEJ HLAVE...teda dokial nie si fakt priviazana o ten radiator.

nnnuuunnn
18. mar 2020

Ked si ho všade bloknes, po tom čo odídeš, keď nebude mat obecenstvo a Tvoju pozornosť, chcela by som vidieť ako si niečo spraví.

juliet86
18. mar 2020

pomocobetiam.sk

babina_33
18. mar 2020

Ale to ze si mimo Slovenska neznamena, ze nemozes zacat od znovu. Ved nie si od neho zavisla 🙂

osky
18. mar 2020

@mia_20 celkom.nikoho???
Kde mas rodicov,tety,ujov....zvlastne.
Ked s nim.5 mesiacov nespis,musi mu byt jasne,ze je koniec....

vilma7
19. mar 2020

Tak si nájdi podnájom ubytovňu, zbal veci a odsťahuj. Čo je na tom ťažké?

lidia73
19. mar 2020

odstahuj sa, budes musiet len odist, bo by som nejak po tom co si napisala neratala, ze sa spakuje on. budes si musiet najst nieco ty ak budes chciet mat pokoj

ledgerka
19. mar 2020

ved si najdi podnajom a odstahuj sa. Nemusis ho o tom informovat, len zmizni a hlavne mu nehovor kde byvas.

jajka71
21. mar 2020

No a co, ze si v zahranici, tam nikohk nepoznas? Odstahuj sa skor, ako sa to vyostri a budes stracat cas vo vztahu, ktory ti nic neprinasa pozitivne a s clovekom, ku ktoremu citis len lutost....v istej diskusi riesi dievcina obdobny problem avsak uz s dotycnym caka dieta.....Nestracaj cas a dopraj si novy zaciatok....

namornicka
21. mar 2020

@mia_20 stale si velmi mlada. Nemas uz rodicov ani surodencov?

clarke
25. mar 2020

Zbal sa.. Napíš mu ze je koniec atď.. A zmen cislo a nemá ta ako skontaktovať... Ukonči to.. Ci čakáš na fázu keď už ti to bude jedno co spraví on a už naňho nebudeš brat ohľad a spravíš to tak ako to cítiš? Keď nemáte žiadne zavazky alebo niečo iné tak... Najprv dories svoje zavezky aby si ich neriešila potom a potom to ukončí.. A budeš mat čistý štít a nič na teba nemôže hodiť už

clarke
25. mar 2020

Prefarbi si vlasy ostriham sa zmeň maľovanie teda štýl... Zmeň štýl obliekania.... Nos slnečné okuliare a klobúky.. A za žiadnych okolností na jeho správy neodpovedaj