Aký máte názor na ľudí, ktorí si po sebe nevedia umyť riad?

26. apr 2024

Aký máte názor na ľudí ,ktorí si po sebe nevedia umyt riad? Doma keď som ja návšteve na pár dní tak stale umývam riad ja ,rodičia si odídu do práce a plne umývadlo riadu,ktoré samozrejme musím umyť ,s priateľom doma to máme tak ,že každý si po sebe umyjeme ,ako to máte vy ? Tiež to nemáte radi keď niekto nevie si po sebe umyť riad ? 😀

sissy27
26. apr 2024

@vroni autorka pise vyslovene o domacnosti rodicov. A napriklad ani ja, ani svokrovci umyvacku nemame, u mojich rodicov tiez nebola odjakziva. Po obede 6-9 ludi sa tych riadov nazbiera, mne by bolo trapne nechat to mame ci svokre.
A ked tam madam kempuje v case ich nepritomnosti (takze naozaj nie je zdvorilostna navsteva), tak by sa naozaj patrilo, aby bez zbytocnych kecov pomohla.

vroni
26. apr 2024

@sissy27, možno varí a upratuje, robí nákupy...🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Nepravdepodobné ale možné. Nič to nemení na fakte, že keď ju umývanie riadov tak strašne zaťažuje, nech im kúpi umývačku. Snáď mimo jej návštev rodičia nečakajú mesiace, kým im príde umyť riad, keď si len tak odídu do roboty...

sevrin
26. apr 2024

@cukorfalat nie, nerád by som bol, keby si o mne myslela, že som mentálne retardovaný, že neviem ani vodu pustiť a hubku chytiť. Ale nejde o to, ja som proste už tak naučený, považujem to za samozrejmú vec.
Nemám rád bordel, ešte by sa mi tu nasáčkovali mravce od Šarinov, myši, potkany...

mimikarol
27. apr 2024

Tak u rodičov keď som tak tam nie som na návšteve a samozrejme že by som umyla všetok riad, nielen po sebe. A keď som na návšteve u niekoho tam sedím kde ma dajú (v obývačke) a do kuchyne im nechodím. Takže im ani neumyvam riad logicky....A doma mám umývačku takže tá umyje po celej rodine