Bojím sa, že zomriem sama a bez lásky

12. feb 2024

Bojim sa že zomriem sama a bez lásky
Mám síce len 22 rokov ale som slobodna matka
Chlapi nejavia o mňa žiadny záujem
Každý ma berie len ako kamarátku

timing
12. feb 2024

Kolko rocne mas dieta? Tak ako si sama povedala mas len 22 venuj sa sebe,dietatu. Nehladaj si teraz vztah. Ked budes starsia,dieta vacsie budes mat lepsie moznosti na vztah ako teraz. Hlavu hore

patus_2
12. feb 2024

Ak máš dieťa, tak bez lásky určite nezomrieš. Nepíšeš koľko má dieťa rokov, ale ty máš iba 22, celý život pred sebou, tak by som to tak tragicky nevidela..

cimage
12. feb 2024

Do smrti mas 50-70rokov. Myslis si, ze dovtedy nikoho nestretnes?

autor
12. feb 2024

@timing 2 roky

autor
12. feb 2024

@patus_2 2 roky

autor
12. feb 2024

@cimage nie nemyslím si kto by chcel slobodnú mamičku

majamat
12. feb 2024

by si neverila. poznam v svojom okoli tolko zien, ktore si nasli partnera aj napriek tomu. ze maju dieta. no chce to aj sebavedomie. nesustreduj sa an to, aby si niekoho nasla, sustred sa na to, aby si sa citila dobre. takto z teba bude vyzarovat ovela pozitivnejsia energia a skor si niekoho najdes.

zuzubb007
12. feb 2024

Veď užívaj si sama s dieťatkom život a nemysli hneď na chlapa keď bude mať príde ti do života či už o 5 rokov, 7 rokov si mlada

cimage
12. feb 2024

Vela muzov. Nepoznas nikoho kto si s dietatom nasiel partnera? Ja poznam a vela ludi, aj s 2detmi.

dharmasanata
12. feb 2024

Je veľa mužov čo deti nechcú a uprednostnia preto radšej slobodnú maminu, ako ženu bezdetnú 🙂 takže len kľud..

sense
12. feb 2024

By si sa čudovala, nebola som síce slobodna, ale rozvedená a mala som podstatne viac rokov ako ty. Užívaj si dieťa, užívaj si slobodu, venuj sa dieťaťu, sebe, pracuj na sebe ... Ten pravý ti príde do cesty keď to budeš najmenej čakať. Nehľadaj zúfalo niekoho len aby si nebola sama aby si neskončila ako slobodná s dvoma detmi

autor
12. feb 2024

@sense ďakujem

denisa0504
12. feb 2024

Tak napríklad ja sa hlásim. Svojho manžela som si našla, keď som mala 3 ročnú dcérku 🙋‍♀️

avonladyba
12. feb 2024

Kto hľadá nájde. Len toľko.

lonely66
12. feb 2024

a keby si si aj nenašla nikoho pri malom decku, nájdeš neskôr. keď budeš mať po 40 už budeš presne vedieť čo chceš, čo nechceš, či vôbec niečo ešte chceš a ľahšie sa ti nájde vhodný partner, keď už dieťa bude dospelé a sebestačné. ale na druhú stranu, to vôbec nie je pravidlo, že slobodná matka si nenájde partnera. to nie je o dieťati, ale o tebe, o tom, ako sa chováš, čo máš v hlave, či sa udržiavaš (základná hygiena a čistota).

lonely66
12. feb 2024

@dharmasanata ak deti nechcú, tak nechcú ani slobodnú matku. minimálne nie s malým dieťaťom... možno neskôr, keď dieťa vyrastie...

ivangeline
12. feb 2024

Miluje ta Boh. Mala by si sa aj ty. Zvysok moze a nemusi byt.. Plus mas dieta,kt k tebw vzhliada a lubi ta...

oli18
12. feb 2024

Mas ponaucenie do zivota, ak ta nechal chlap samu s dietatom v 20tke. Tak sa netrhaj za chlapom. Co ma prist, pride. Si mlada a dieta dnes uz nie je pre chlapa prekazkou, prave naopak, znaci, ze si plodna. Laska pride, ked najmenej ocakavas.

janickacrazy
12. feb 2024

Tiež som bola slobodná mamička a našla som si úžasného chlapa. Dieťa nie je prekážka. Poznám aj ženy s tromi deťmi a našli si partnera. Len dobre vyberaj, keď už máš dieťa, si ešte mladá, sama určite neostaneš.

rorino
12. feb 2024

Výdrž,užívaj si život,keď príde správny čas,nájde sa aj ten pravý😉

bennn
13. feb 2024

Začni pravidelne chodiť do fitka. Budeš sa cítiť lepšie a pomôže to tvojmu zdraviu a tiež si zvýšiš atraktivitu a šancu si niekoho nájsť aj napriek tomu, že si slobodná mamička.

mamina7070
13. feb 2024

a ako si nantom financne s byvanim so vzdelavanim?

nechces namiesto zufaleho hladania si vztahu radsej popracovat na sebe ?

belaaaaaaaaa
13. feb 2024

Ahoj. Vôbec nebudem zľahčovať tvoje pocity aj keď si veľmi mladá. Práve naopak, chcem Ťa povzbudiť. Určite neostaneš sama. Raz príde a možno aj viacerí muži, ktorým budeš vyhovovať aj s dieťaťom. Ver mi, že áno. Buď sama sebou, väz si samú seba a buď otvorená príjemnemným zážitkom. Hlavne nie za každú cenu. Prajem Ti lásku a porozumenie.

laurikalalinka
13. feb 2024

Pozri sama niesi a si mladá a ver tomu,že keď budeš o pár rokov staršia,budeš spomínať ako ti bolo v tomto veku nádherné

evaplev
13. feb 2024

Veď nie si sama máš dieťa a to je najviac. Nikto ťa nebude ľúbiť viac ako dieťa. Hlavne aby ste boli zdraví. Láska príde neboj ,moja sestra mala štyri deti z dvoma mužmi a našla lásku už sú spolu skoro dvadsať rokov a majú spoločné dve deti. Si ešte mladá vôbec to nerieš a uvidíš že to príde ani nebudeš vedieť ako.

beronsche
13. feb 2024

Pokial viem, jedna tu na koni aktivna mamicka, si nasla priatela ako rozvedena matka 4 deti.. 😉
Nezufaj.
Nauc sa mat rada sama seba, zit sama so sebou, uzivaj si zivot s dietatom, trav cas aktivne, pracuj na sebe a raz ti niekto cestu skrizi.. 🙂
Hlavne vztah zufalo nehladaj.

ankare
13. feb 2024

Sama a bez lásky? Máš dieťatko, to bude vždy pri Tebe a ver, že už Ťa nikto nebude tak milovať, ako ono. ❤️

marca12
13. feb 2024

Nehladaj chlapa nasilu. On ti pride do zivota,ked to budes najmenej cakat. Mas len 22 rokov. Dieta nie je ziadna prekazka. Ja nepoznam slobodnu mamicku,ktora by si nenasla dalsieho muza. Len to nesil. Venuj sa dcerke,uzivaj si slobodu,zivot,pracuj na sebe. Chlapi vycitia zufalstvo zo zien a casto ich to odradza alebo ich len vyuziju. Ked budes spokojna,vyrovnana zacnu sa na teba lepit chlapi.

autor
13. feb 2024

@belaaaaaaaaa ďakujem

autor
13. feb 2024

@beronsche samozrejme nic nejde nasilu