Som slobodná a smutná

21. dec 2023

5 rokov som slobodná matka
A už nemám nádej že niekoho stretnem
A kamarát ma vždy dohna ku slzam keď mi hovorí že si niekoho nájdem do konca roka
Nechápe že ako matku ma chcú chlapi len na to jedno
Som smutná zronena jasne že chcem chlapa chcem lásku a to všetko ale jednoducho nemám šťastie na to alebo moja spriaznena duša neexistuje

babe19
21. dec 2023

Ako keby som o sebe čítala tieto riadky :(

lucylaw
21. dec 2023

Pridávam sa,ja už som to vzdala,proste zomriem sama,normálni muži už neexistujú a ak áno,tak sú zadaní..

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jenny224
21. dec 2023

Nie som slobodnou matkou a podobne chcú chlapi len sex...Je to ťažšie nájsť niekoho, ale snáď sa raz nájde pre každého niečo 🙂

autor
21. dec 2023

@lucylaw aj ja to tak cítim a často sa kvôli tomu hádame lebo on to vidi inak
Tak kde je ten chlap ktorý má byť so mnou
Stále mám čakať pride a 5 rokov nikde

autor
21. dec 2023

@eniaq ale to je smutné 😪nikto by nemal žiť bez lásky ah

autor
21. dec 2023

@jenny224 hovorí sa to tak ale poznám známu ktorá má už 56 rokov a stále je sama nemala chlapa roky rokuce a bojím sa že ostanem ako ona sama a opustena

lilyianka
21. dec 2023

Jooj nevzdávajte to,ani jeden co ste písali vyššie. Veď predsa vždy je nádej 🤗
Aj keď možno mne sa ľahko hovorí... A na druhej strane musím uznať, že tiež som párkrát povedala, ze ak by som nebola vydatá neviem kde by som niekoho hľadala. Musí to byť teraz ťažšie.

madeincssr
21. dec 2023

Problém nás ešte/už nespárovaných je v tom, že to nemáme napísané na tričku a tak nájsť kompatibilného (vek, hodnoty, záujmy, aká taká telesná sympatia) tiež nespárovaného človeka je veľmi ťažké. Navyše mnohí máme záväzky, ktoré vec komplikujú. A tretím faktorom je, že aj kvôli tým záväzkom (deti aj hmotné záväzky, najmä nehnuteľnosti) nemáme dosť voľnosti a času na hľadanie a najmä budovanie, rozvíjanie vzťahu. Tiež neviem čo s tým.

rybka1987
21. dec 2023

A kolko mas rokov? Laska si ta najde❤️

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
foterlotor
21. dec 2023

Nie kazdy v zivote stretne to co hlada.. viem o com pisem. Ale samozrejme to nemusi byt tvoj pripad, si zena mas vyhodu, najdes si muza rychlejsie ako ja zenu.

zmrzlinka2021
21. dec 2023

Autorka, rozhodni sa byť šťastná.

hanelka1
21. dec 2023

No už len ten postoj,, navždy budem sama,, ťa odsudzuje na smútok. Prečo nezijes optimisticky ? Skôr by som si každé ráno povedala; som krásna, múdra, dobrá a šikovná žena, s úžasným dieťaťom a žila každý deň naplno. Šťastie praje pozitívne naladeným ľuďom, ktorí sa neľutujú, pretože to potom z teba vyžaruje. Zúfalstvo a prehnaná túžba. Väčšinou to je tak, keď sa na to prestane človek fixovať tak sa to stane . Čím viac to chceš nasilu, tak to nepríde. Uvoľni sa a prestaň to riešiť, ale naozaj to musíš pustiť, príde to, keď to nebudeš čakať. Držím palce

maminkadeticiek
21. dec 2023

Co tak zoznamky?Je tam 99% nepouzitelnych uchylov,ale da sa najst ihla v kope sena.Realne poznam pary,ktore sa takto nasli a uz maju po svadbach,deti...

bbshop
21. dec 2023

@eniaq no to ma podrz.. omg1992 si to ty priznaj sa

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bbshop
21. dec 2023

@eniaq neklam. Si to ty Richard, čo si hrdinsky odisiel po obrovskej kritike zo strany žien. Cítil si sa šikanovany, pritom to ty dlhodobo sikanujes všetkých naokolo.

autor
21. dec 2023
autor
21. dec 2023

@hanelka1 ďakujem

autor
21. dec 2023

@maminkadeticiek som tam 3 roky zatiaľ nič iné ako sex

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1sally12
22. dec 2023

@bbshop jasné že je to on😄 to je ľahko rozpoznateľné z tých jeho zúfalých riadkov. Toto neni jeho prvý príspevok, už som ich pár čítala.

mirka414
22. dec 2023

Som vydata a som smutná a sama napriektomu že mám manzela ,dcéru ,prácu ktorú milujem ..u mna platí doslova s čertom zle 🤪…

venusa85
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tttbb
22. dec 2023

Slobodne matky nechcu chlapi len na sex, ale v tom pripade to zalezi uz aj od dalsich faktorov. Z mojich skusenosti (prepacte budem tvrdy) ak je zena krasna a slobodna - je jedno co robi, vzdy o nu bude zaujem, tu je to jednoduche.
Ak uz ma deti, krasa nestaci - nikto si neuviaze na krk zenu so zavazkami ked je to jej jediny benefit, na to beha stale po svete dost krasnych zien bez zavazkov. Vtedy uz zacina hrat rolu vase povolanie a ochota robit kompromisy, celkovy mindset a osobnost.
Zena s detmi ktora ma povolanie ako lekarka,pravnicka atd ma stale vela chlapov ktori ju chcu ak dobre vyzera a vidi svoju situaciu realne.
A hlavne zena ma byt zena - nema mat tendenciu o vsetkom rozhodovat, ma byt mila, inteligentna, pekne slusne a nevyzyvavo oblecena, ma byt pre muza oazou pokoja. Ak si takato zena, nemas problem.

1975renca
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chodec15
22. dec 2023

Divne, ze na zoznamke chcu vraj muzi stale sex, ked tu su same prispevky od zien, ze ich muzi o sex nemaju zaujem. 🙂

lenkakravcova
22. dec 2023

Ženy nesmutte. Mužov je kopa. Práve sme nahadzovali na stránku zoznamku https://muslimovia.sk/zivot-muslimov-na-slovens...
A prevládajú nám muži a všetci si hľadajú manželku. Nie milenku. 🙂 čiže aj rodinný vzťah aj sex. Nie len to druhé. A je dosť problém nájsť ženy ktoré chcú manželstvo, byť doma a starať sa o rodinu.