Bývalý manžel sa nezaujíma o dieťa

18. mar 2023

Ahojte. Absolutne neviem aky mám dať k tomu nazov, ale aspoň sa tu poradím, teda chcem vedieť názor druhých..
Ex ani jeho rodina sa nezaujímajú o nase dieťa, od rozvodu sme sa už vyše roka nevideli ani nepisali nevolali nič proste ..no viem ze ex mamka je doktorka, tak som ho požiadala, aby sa jej spýtal či nepozna nejakého sukromneho dr pre nasho syna, ze spyta.. ok v pohode.. dnes mi písal, ze mám sa ozvat jeho mamke, aby to neslo cez neho ...
Z mojho pohľadu, nemam ani sto chutí jej volať dosť mi ublížili, o nase dieta sa nezaujímajú, keby chcela tak mi da kontakt aj cez ex manžela.. ako by ste reagovali, aj tak by ste sa jej ozvali ? Ci by ste mali tu hrdost po vsetkom, a radšej si to vyriesili same ? Dakujem.

kris_tin257
18. mar 2023

Určite by som to vyriešila sama, nie je ťažké nájsť dobrého súkromného lekára ani sa k nemu objednať 😊

thereisabear
18. mar 2023

Určite by som sa jej neozvala. Skôr napíš sem a poradia ti.

kate211
18. mar 2023

Co bola pricina rozchodu z tvojho a jeho pohladu?

reanda
18. mar 2023

mala si mat tu hrdost uz predtym a ani exa o to neziadat.. strasne ti ublizili, ale info od nej tahat ides.. vsak si to zisti sama

tykat
18. mar 2023

Dost ti ublizili a ty sa cez ex ides jej pytat aby ti dala kontakt na nejakeho lekara? Naco sa jej vtieras? Co od toho cakas.
Ved napis na kona odkial si a mas to tu behom 10min. aj s recenziami. A ex tiez mohol vypytat kontakt bez toho aby ta pred nou spomenul, ved je tak isto otec ako ty mama.

sense
18. mar 2023

Ak by mi niekto velmi ublizil tak by dom vuac od neho nic nechcela. Ak jej pomoc nsptiek ublizeniu potrebujes tak nevidim ptoblem sa tolko premoct a zavolat

kvietok2012
18. mar 2023

Nevolala by som jej a nepisala ani ex...to nemas znamych, ktorí by ti odporučili niekoho? Popripade tu na MK kočky určite poradia...tvojho ex 1 cely rok nezaujima jeho vlastne dieťa a ty mu napises? Chyba...veľká chyba...

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tosomja
18. mar 2023

A ty sama nevieš nájsť doktora pre svoje dieťa? Veď tu koľkokrát čítam recenzie na toho a toho. 🙂

janinah
18. mar 2023

Oslovila by som ich len keby išlo o život a bola to posledná možnosť.

danica2711
18. mar 2023

1. Urobila si si dieťa s volom, tak je možno aj dobre, že sa o dieťa nezaujíma.
2. Si dospelá, tak si snáď lekára nájdeš aj sama bez pomoci tej divnej, preochotnej rodiny.

viestta
18. mar 2023

@zoro9836 urcita poradi co s tym

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatisna
18. mar 2023

Ak platí alimenty, tak by som ho už kontaktovala len raz za čas, kvôli dieťaťu, možno si o rok uvedomi co spravil...a jeho mama je v pohode? Lebo ak áno,možno len čaká ci sa ozveš, bolo by dobre pre dieťatko keby malo babku...

anjelicek26
18. mar 2023

Nerozumiem, preco si od zaciatku nezavolala babke dietata, ze potrebujes pomoct. Na co cez neho. Dieta moze mat aspon starkych, ked ma otca takeho...

autor
18. mar 2023

@tykat sak o to ide, ze nebolo to vtieranie ale aby si to on zistil pre svoje dieta.. ked viem ze ma kontakty tam islo o to.. ako poviem popravde vzdy sme mali cez nu co sa tyka lekarov velke vyhody...

Rozvod bol koli tomu ze bol patologicky hráč a ja som rodinu "opustila" ja som od neho odisla s detmi... takze samozrejme ze to sa svokre nepáčilo preto sme sa prestali rozprávať..

autor
18. mar 2023

A nejde o mna ale o nase dieta jej vnúča.. ktore potrebuje vysetrenie, no co mam obvolane tak čakačky vsade minimalne polroka ..

reanda
18. mar 2023

tak ak je to take vazne a surne, preco mas problem jej zavolat? ked teda nejde o teba a tvoju hrdost, ale o dieta? isto by to bolo jednoduchsie napriamo, ako cez exa..

lujza123
20. mar 2023

Ja by som jej zavolala a okrem lekára by som sa jej povedala ze ma mrzí ze nikto z ich strany nejavý žiadny zaujem o vnuka.

Neviem co je to za rodinu, ale kludne to môže byť tak ze babka by aj záujem mala ale tvoj ex jej niečo nataral - ze nedovolis a pod.
Patologický hráč = Patologický klamar. Takýto ľudia (a takmer všetci závislý) sa radi pretvaruju pred príbuznými ze im nič nieje, že su v poriadku....

Ja som asi divná, ale u mňa by šla hrdosť bokom a aspoň skusila obnoviť vzťah s tou rodinou. Keď nie otec aspon starý rodicia, súrodenci by mohli mať s dieťaťom kontakt. Ved sú rodina