Bývalý partner je na chate

31. dec 2021

Viem že ma tu budete kritizovať čo riešim ex ,ale som smutná sme len 2 mesiace po rozchode a on už novú holku má a sú spolu na chate na Silvestra 😭trochu skoro si našiel😞

dskjhfdlkdjhl
31. dec 2021

Aspon vidis, ze to nebol ten pravy. Neries jeho, ries uz svoj zivot a ver tomu, ze najdes lepsieho.

zuzanockamt
31. dec 2021

No možno ju pozná už dlhšie 🤷🙃🤭

janai1
31. dec 2021

A? ja aj ex sme si do 2 mesiacov našli nový vzťah... a obom nám tie vzťahy trvajú už takmer 3 roky

nina255
31. dec 2021

Bud rada ze to s nou netahal uz pocas vasho vztahu 😉 to by bolo lepsie ? Aspon vies aj ty ze je cas posunut sa dalej… chlapi nesmutia za byvalou roky ako my zeny niekedy za nimi…

zuzanazu85
31. dec 2021

Láska aj bolí, poznám 😏. Nechaj ho ísť, nerieš ho,ľahko sa to vraví ale asi každý zašil sklamanie. Čím skôr začneš a zmieris sa s tým,tým rýchlejšie budeš ok a znova ľubena, ľúbiť. On to už urobil,urob tak aj ty,nechaj a nerieš ho.

aeruginosa
31. dec 2021

Skus sa niecim zamestnat, niecim, co ti robi radost, zacni sa niecomu venovat, rychlejsie nanho zabudnes. Mne to pomohlo.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkatinka
31. dec 2021

Pokial nejdes na tu chatu aj ty, tak to vobec neries....

kittykat22
31. dec 2021

Si smutna preto, lebo si sama. Keby si mala aj ty novy vztah tak po nom ani nesteknes. Dobra rada - prestan stalkovat ex a jeho novy objav lebo sa zosalies. Pekne vsetkych zabklokuj, zacni pisat Dennik Jahodky Mrkvickovej (neviem ako sa volas) a zacni zit. Caka na teba Novy rok, novy vztah A! nove stastie. Pouzi tu energiu smutku a premen ju na zlost. Na zlost, ze ty si sama, ze on je tam a ma sa dobre. A povedz si, ze takto teda nie. Ze aj ty si zasluzis byt stastna a s niekym na chate. Pekne to otoc pre svoje dobro.

autor
31. dec 2021

Ono ľahko sa.to povie ale ťažko realizuje aj keď sa snažím...

bublinka1426
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
arianna25
31. dec 2021

Mila autorka, zeny maju pravdu to vo ti tu pisu, suhlasim.
Doplnim len, ze som tiez dva mesiace po niekoľkoročnom vztahu a keby som mala s kym, tak trávim Silvester na chate. Preco nie? Chod sa aj ty zabaviť ak mas s kym. Kludne sampanske a romantika, bozk. Ved nemusis si s nikym nic sľúbiť.
Ani neviem ako mi preleteli sviatky. Budem sama doma s malym, urobim si jedno dve varené vínka do hrnceka, pozrieme telku a ohňostroj. Aj tak sa da.
Rano sa mi blbo vstávalo s pocitom ze nebude Silvester aky býval posledne roky, a to v kruhu ludi a zurka. Nic sa ale nedeje. Aj tak treba niekedy.
Mozno si moj ex nájde v posteli babu. No a? Ved uz nie sme spolu tak nech si robi kazdy vo chce.
Musis sa ty pozriet na to inak a urobit si nejaky program, aj keby to malo byt čítanie nejakej zaujímavej knihy.

lindous
31. dec 2021

Ľudia sa z rozchodu spamätavájú rôznymi spôsobmi, niekto (väčšinou ženy) ho potrebuje pár mesiacov oplakať a iní sa zase riadia heslom klin sa klinom vybíja...toho predchádzajúceho partnera, ale už do toho nič, to vieš však aj sama... Viem, že ľahko sa hovorí, že na to nemáš myslieť, ale ideálne by si ani nemala vedieť kde a s kým teraz je, nemusíš ho blokovať, ale vypni sledovanie príspevkov a nestalkuj...zíde z očí zíde z mysle - klišé, ale pravdivé...

autor
31. dec 2021

@lindous určite nestalkujem, sám mi to oznamil

lindous
31. dec 2021

Tak s ním nebyť v kontakte, keď to ťažšie nesieš ... chápem, že teraz keď už to vieš, z hlavy to nevygumuješ... dobre bude, uvidíš ... k rozchodu muselo pre niečo dôjsť, tak to si pripomeň... kľudne sa vyplač, aby si to zo seba dostala a potom si aj ty sprav pekný večer 😉

lucia147852
31. dec 2021

Ja som tiež bola 2 mes po rozchode s novým priateľom na chate na silva. Proste je to tak. Nerieš. Ži svoj život. Načo sa umaras bývalým? Bloknut, nesledovať, nekontaktovat, neodpisovat 🤷🏽‍♀️

macekovam
31. dec 2021

A ako si si to predstavovala? Co by bolo správne? Kto koho nechal a prečo?

autor
31. dec 2021

@macekovam nič som si nepredstavovala ..ale 2 mesiace na nový vzťah sa mi zdá skoro.Vzajomny rozchod

janinah
31. dec 2021

Prečo ste stále v kontakte? Však ho vymaž zo svojho života úplne a máš pokoj....

jaskolka
31. dec 2021

Chápem ta, ze si smutná, lebo si sama a on už má novú známosť
Ale reálne nie je to skoro, že o 2 mesiace už ju má. Ja som sa rozišla po 4 rokoch, pred svadbou a o mesiac už som mala noveho priateľa, terajšieho už manžela.
Jednoducho niekto si nájde hneď niekto po roku a niekto ešte dlhšie.. Neplánovali sme,stretli sa, a bolo
Neexistuje hranica. Jedine co môžeš je prerušiť všetky kontakty (musí mať tvoje číslo, ale sociálne siete, keď to to oznámil) a vymazať ho zo života. Zíde z očí, zíde z mysle. Začína nový rok a kľudne o pár týždňov aj ty už môžeš mať priateľa a opačne on môže sa napríklad rozísť...

autor
31. dec 2021

@janinah on chce byť v kontakte,že má má rad

lucia147852
31. dec 2021

Ty máš mat rada seba a robiť to, čo ti je prospešné. Byt s ním v kontakte očividne nie

mandarinka555
31. dec 2021

Keď je to tvoj ex, tak načo ho riešiš ? Môže si robiť, čo sa mu zachce...A ty prečo niesi s nejakými kamoškami, ale sa trápiš pre bývalého ? Nemám problém, tak si ho vyrobím a revem potom na MK ? Koľko máš rokov, 15 ? A ešte taká maličkosť...či je to po dvoch mesiacoch skoro? Keby niekoho klátil hneď na druhý deň, ti môže byť úplne jedno....

macekovam
31. dec 2021

Keď vzájomný rozchod tak ste uznali že nie ste jeden pre druhého.. On ju možno stretol.. A možno ani nie ale užíva si slobodu...

autor
31. dec 2021

@mandarinka555 lebo som.chora😢

mandarinka555
31. dec 2021

Chorá na hlavu ?

autor
31. dec 2021

@mandarinka555 nie covid a neurazaj

zuzanazu85
31. dec 2021

Aleee😏. Nie si chorá,si proste len sklamaná, smutná a všetko čo patrí k rozchodu. Prejde si tým každý a je len na tebe,či sa pozbieraš,alebo sa budeš ľutovať. Bohužiaľ,patria aj sklamania k životu. Veď vždy lepšie milovať a stratiť,ako nikdy nemilovat 😉. Bude fajn .

mandarinka555
31. dec 2021

Neurážam....len sa pýtam....to sa nesmie ? Keď neakceptuješ otázky, tak nezakladaj diskusie....

h2
31. dec 2021

A cítila by si sa lepšie, keby bol sám doma a plakal do vankúša?
Čo to má byť, že on chce byť s Tebou v kontakte, lebo Ťa má rád? Keby Ťa mal rád, bol by s Tebou. Povedala by som mu, že ja s ním v kontakte byť nechcem a nech ma neinformuje o tom, čo robí so svojou novou priateľkou.