Bývalý priateľ písal kamarátke na MDŽ

lily14
10. mar 2021

Ahojte,riešime s kamoškou ,že jej priateľ napísal ex s ktorou sa rozišiel v lete na MDŽ,čo by bolo ok ..keby že všetko naj....ale bolo to že kvety obrazok plus nech naďalej kvitnes do krásy...ona to považuje za už flirt....či myslíte je takáto správa ok?

belllinka
10. mar 2021

@lily14 ona odkiaľ vie, čo tej EX presne napísal?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solange7
10. mar 2021

@lily14 mozno to poslal aj dalsej desiatke kamosiek, ktore ma v kontaktoch. Ja by som nejakeho byvaleho absolutne neriesila. Pride mi to zufale.

lily14
autor
10. mar 2021

@belllinka nechal zapnutý Pc keď sa sprchovať....a akurát tuk..poďakovala tá ex...tak sa pozrela....aj sa ho opýtala či jej písal odpovedal že áno ale nepovedal co

dazdovka
10. mar 2021

@lily14 sorry, ale to je hroze neoriginalne, neosobne a suche, akoze gratulovala by som si, ze je to uz ex...

solange7
10. mar 2021

@lily14 prepac, zle som to pochopila. Myslela som, ze to je kamoskyn ex. No ale aj tak... Mozno posielal hromadnu spravu a este ju mal v kontaktoch.
Ak to poslal specialne len jej, tak je to divne. A fakt uz stracam vieru v dnesnych mladych chlapcov. 😀 Same sracky sa tu riesia.

lily14
autor
10. mar 2021

On nie je ex!! On písal ex....zle som to asi napísala

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belllinka
10. mar 2021

Nerobila by som z toho tragédiu, je to iba taký otrepaný kompliment, co môže povedať kde-kto, aj v práci kolega a neberie sa to ako flirt. Nech nešmíruje to, s kým si píše a bude v pohode 🙂
@lily14

lily14
autor
10. mar 2021

@belllinka moja reč...ju najviac štve že jej napísal to isté😆

patka06
10. mar 2021

to že je to ex - neznamená, že spolu nemôžu komunikovať - normálne jej poprial k sviatku - nič iné by som za tým nehľadala
Ak bude kamoška takto pokračovať ...o chvíľu bude ex

belllinka
10. mar 2021

@lily14 chlapi nie sú na rečičky a nejaké vyznania. Odbavil si to naraz, bez rozmýšľania, že by mal každej písať niečo iné 🙂

dazdovka
10. mar 2021

@lily14 boze to co je za trula?!

lily14
autor
10. mar 2021

@dazdovka prečo? Tak chlap😅

leuchtturm
10. mar 2021

Pod flirtom si predstavujem nieco uplne ine. Kvoli novej znamosti nemusi spalit vsetky mosty...

lily14
autor
10. mar 2021

@leuchtturm pravda....a ešte ju aj oslovil kvetinka...trošku tam bude flirt.....stačilo vsetko najlepšie k MDŽ

moonlight1210
10. mar 2021

@lily14 vsetky svoje aktualne i exky aj ine zeny proste vybavil jednym a tym istym druhom vinsu.
pre neho ten sviatok nema ziadnu pridanu hodnotu, proste si vybavil povinnost, aby sa nepovedalo.

co mi pripomina, ked Kollar pride kupovat pernikove srdce s napisom Si moja jedina a kupi ich hned jedenast.

mala by sa prestat rozculovat a bud sa zasmiat, alebo nad to povzniest.

leuchtturm
10. mar 2021

@lily14 ja tam nevidim ziaden flirt.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
10. mar 2021

@viestta ja som to pochopila tak, že kamoškin frajer napísal svojej ex.

lily14
autor
10. mar 2021

@jaskolka dobre si pochopila

lily14
autor
10. mar 2021

@viestta čítaj s porozumenim

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lily14
autor
10. mar 2021

@viestta máš pravdu chaoticky napisane

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petruska19
10. mar 2021

@lily14 ak kamoske napísal to isté, tak to iba skopíroval. Nech nerobí z komára somara

anita6666
11. mar 2021

A čo že jej písal,veď mnohí exovia s exkami spávajú stále 🙂

janickacrazy
11. mar 2021

@lily14 no muž bez fantázie, asi sa inšpiroval vo filme, tam tiež nejaký chlap kupoval vždy manželke aj milenke tie isté darčeky 😂

fino
11. mar 2021

@viestta ani ona sama nevie

natalka13
8. mar 2024

Kamoska robi z komara somara. Nic sa nestalo.