Chcem rozvod

klaudia_k
7. jún 2020

Caute zeny, poradtte.
Ani neviem ako to zacalo. Porodila som, po roku sa vratila naspat do prace, ale k manzelovi nic necitim okrem opohrdania, nepaci sa mi, nepritahuje ma, som z neho nervozna len sa objavi vo dverach. Som nanho protiva, kazdy den sa hadame, vsetko co urobi aj neurobi mi vadi...
Neviem co a kedy sa stalo, nie som z toho stastna a pysna na seba, sle zmyslam, ze chcem rozvod. On nie....a neviem ako si pomoct.
Dokonca som si nasla milenca.
Zazili ste to niektora? Ako vratit lasku k nemu? Ako zachranit vztah?
Sme spolu 6rokov

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tina7729
7. jún 2020

@jana65l presne 😁

klaudia_k
autor
7. jún 2020

@jana65l toto som k nemu citila aj pred milencom

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanna24
7. jún 2020

ak si myslis ze ten druhy bude lepsi ako terajsi tak poziadaj o rozvod.. ale stale nechapem kvoli comu ta tak irituje?

marca12
7. jún 2020

Vsetko co citis je tvoje vnutro. Porod,hormony,rychly navrat do prace vsetko ta stvalo a muz si to odniesol. On nemoze za tvoju nespokojnost. To je uplne normalne,ze pridu obdobia,kedy by si toho druheho najradsej zahrdusila. Ak chces zachranit vztah,nazri do zaciatkov vztahu..cim ti imponoval,co ta bavilo s nim. Vie o tvojich pocitoch? Zaklad je komunikacua,hovorit o spokojnosti ci nespokojnosti a riesit veci spolu. Ak to nepojde napravit,tak uz len rozvod vas zachrani.

luccija
7. jún 2020

@klaudia_k asi nie si typ pre rodinu?Čo Ti takého muž vyviedol, že ním pohrdas.Ani slovo o dieťati ako je veľké čo mu povieš mama si našla milenca budeš mať nového otca?Ja takéto zbrkle manželstva, dieťa, skorý odchod do práce neuznávam.Ked sa chces rozviesť, rozved sa...žiadny chlap nebude mať rád dieťa ako vlastný.Keby si napísala muž pije, nepracuje, tyranizuje ma

hopsadobrandejsa
7. jún 2020

Nuz, chudak tvoj muz...

Cez neveru by som sa ja veru nepreniesol....ba ani kvoli dietatu. Neobvinoval by som len tvojho muza pretoze sama si priznala, ze hoci urobi aj nieco dobre, nemas na neho mileho slovka.

Ak by sa dozvedel o nevere tak pochybujem, ze by s tebou chcel zostat. Nepoznam racionalneho muza ktory by take nieco toleroval.

Je tazke povedat ci je to vec hormonov alebo niecoho ineho ale podla mna to nie je normalne aby sa na neho bola protivna aj ked ti nic neurobil, to je uz naozaj problem z tvojej strany.

Ak ma toto pokracovat tak radsej poziadaj o rozvod. Nie je fer aby sa tvoj muz staral o zenu ktora ho v podstate neznasa a aby sa mu nemalilo este aj podvadza s inym.

mogaa
7. jún 2020

@klaudia_k nuž musí existovať dôvod prečo mužom opovrhuješ...urobil niečo neodpustiteľné?tvoj muž je taký ako bol pred rokom, takže ak sa nič výnimočné nestalo, tak chybu hľadaj v sebe....láska nie je o tom či sa ti niekto páči, ak máš niekoho rada nemusí byť krásavec ani zo žurnálu.....dôvod že ťa nepriťahuje je pravdepodobne milenec,,,notázka je či chceš naozaj rozvod alebo zachrániť váš vzťah....ako rozvedená žena s ročným dieťaťom sa teda budeš musieť oháňať a keďže na dieťa ostaneš sama, bude všetko na tebe- domácnosť, dieťa, práca, OČR s dieťaťom....na pomoc svokry zabudni....výživné pri jednom ročnom dieťati počítaj max 100eur, teda pokiaľ dieťa nechodí do súkromných jasiel....finančne na všetko ostaneš sama a ani ten vzťah s milencom už nebude taký ako doteraz, nakoľko budeš sama na dieťa...

katty2012
7. jún 2020

@klaudia_k toto co opisujes, je podla mna nezvratny stav...vselico sa vratit a napravit da, ale ked zmizne raz pritazlivost, ta sa uz nevracia... ale mozes byt voci nemu aspon cestna a namiesto hadok, mu povedat otvorene co citis a co chces, a nie umelo vytvarat dovod na hadky. nie je to nic prijemne, ale stava sa. zotrvat vo vztahu len z rozumu, alebo z lutosti, ci povinnosti, ta casom vnutorne rozlozi. a pre vyvoj dietata by to bolo uplne nevhodne prostredie. a moralizujuce poznamky z okolia, ktorych bude zjavne dost, treba ignorovat

kittykat22
7. jún 2020

@klaudia_k zacalo sa to tak, ze si sa zamilovala do ineho muza. A tym to aj konci. Samozrejme ze sa ti manzel protivi. To je normalny stav. Predpokladam, ze ty chces novy zivot s milencom + dieta, a tresnut dvere za tym co bolo. Co striedava starostlivost? Bude, nebude? Ak si myslis, ze ta caka pekny zivot, tak ta mozem vyviest z omylu. Ty si zena, ktora namiesto toho aby hladala riesenie problemov ich hodi na krk muzovi. Raz jednemu, raz druhemu. Ked sa vypari laska s milencom tak co? Pojdes o dvere dalej? Zamilovany clovek malokedy vidi cisto, a dufam, ze to, do coho sa tak veselo rutis, ma zmysel. Pretoze ked opadne hmla uteku a boja o rozvod - tak zostane tak trochu prazdno. Dufam, ze to s milencom ustojis. Tvojho manzela mi je uprimne luto 😕

klaudia_k
autor
7. jún 2020

@kittykat22 toto som k manzelovi citila sj pred milencom.
Neplanujem zivot s milencom ani dieta s nim, ale zivot sama vo svojom byte, striedava starostlivost- aano

dajana1983
7. jún 2020

Nevráti sa nič pokiaľ to pominulo jedine ak by to bolo momentálne pominutie mysle😀 doteraz mal kvality čo ti vyhovovali asi aj chyby,čosi sa asi pokazilo a hneď si ho vymenila .Aj ten druhý chyby mať bude tiež ,no už je na tebe či ti za to stojí.

kittykat22
7. jún 2020

@klaudia_k a nechces skusit poradnu?

klaudia_k
autor
7. jún 2020

@kittykat22 baaa bola zmienka aj o to

asia83
7. jún 2020

@klaudia_k Mne stačila veta: "Porodila som, po ROKU sa vrátila naspäť do práce..." Treba začať myslieť aj na druhého (dieťa, manžel, napríklad) nie iba na seba. Verte, že budete šťastnejšia, nie nespokojná, ako ste teraz.

kittykat22
7. jún 2020

@klaudia_k ja si myslim, ze si neuvedomujes, ze vztah nie je o zamilovanosti. Akonahle si niekoho zoberies za manzela a mas s nim dieta, tak mas voci rodine zavazok. Uz to nie je len o tebe. Ty pretoze si vrtosiva, tak si najdes milenca, chces rozvod a si ochotna dat dieta do striedavky. Uvedomujes si ten obrovsky dopad na manzela a dieta?

leskovael
7. jún 2020

Teda, ty si ozaj vysnívaná partnerka do života... prepáč mi moju úprimnosť..
Nad rozvodom neuvažuj, ale ho zrealizuj.. Bude to tak pravdepodobne najlepšie, nieje bohviečo, aby dieťa bolo svedkom napätej situácie rodičov a denno denných hádok a aj tvoj muž má právo na normálny život, aby mal časom vzťah so ženou, ktorá si ho bude vážiť a nie ktorú rozčúli už len preto že sa vrátil domov.. A skús zapracovať aspoň na tvojom chovaní k mužovi kým ste spolu, on zato nemôže a naozaj nieje fér keď doňho denne rypeš iba preto lebo tebe začal vadiť..nejaká tá úcta by z tvojej strany mala byť, minimálne ako k otcovi tvojho dieťaťa a chlapovi s ktorým si strávila nejaký čas..

klaudia_k
autor
7. jún 2020

@kittykat22 a on si uvedomoval aky obrovksy dopad bude mat jeho vypisovanie druhym, stretnutie sa s jednou. Ako ich ziadal o fotky v spodnom pradle, ako by zo s nimi neustale robil, ako nad kazdou premyslal celu noc....

dajana1983
7. jún 2020

@kittykat22 nie "len ,,o zamilovanosti by som poopravila😀lenže tam bude toho ešte viac než dotyčná napísala zrejme no a dieťatko v hádavom vzťahu,čistá katastrofa.Lenze ,jej život nuž čo dodať ....

asia83
7. jún 2020

@klaudia_k Tak dajte všetky informácie, nehanbite sa. Ako sa majú k téme ľudia vyjadriť, keď nevedia všetky informácie?

bluka2
7. jún 2020

@mogaa nie ze by tu išlo o to, ale vôbec to nemusí byť max 100€.

Ja by som sa zamyslela nad tým, že kedy ti začal vadiť a ako to vzniklo. Je pre teba nutné to pochopiť, aby si sa lepšie spoznala a mohla na sebe pracovať. A aby sa ti to isté nestalo 2x. Určite tade vedie cesta, to zistiť. Ak nevieš, ako na to sama, skús s psychológom

panelacikova
7. jún 2020

@klaudia_k tak toto ma zaujalo. tvoj muž si vypisoval s druhými?

klaudia_k
autor
7. jún 2020
panelacikova
7. jún 2020

@klaudia_k a preto sa ti zhusil?

klaudia_k
autor
7. jún 2020

@panelacikova zrejme ano

deti95060810
7. jún 2020

načo ničíš mm život. Zober sa a odíď z nefunkč, vzťahu ... Pre rozvod si sa už rozhodla. Manž. sa po čase zo šoku spamatá a možno si ešte niekoho nájde kto ním nebude pohŕdať...

panelacikova
7. jún 2020

@klaudia_k a potom si s ním ešte chcela dieťa?

klaudia_k
autor
7. jún 2020

@panelacikova dieta bolo pred

panelacikova
7. jún 2020

@klaudia_k tak sa proste rozveď. toto asi nikam nevedie...