Chcú ma nesprávne typy mužov

8. máj 2022

Ahojte. Mám 24. Zažili ste aj vy v zivote ze sa neustále na vas lepili nesprávne typy mužov? O mňa majú záujem taky ktorý sa mne absolútne nepáčia. Ja neviem prečo to tak je. Sama som už asi tak 2 roky. A stále nie a nie nájsť takého s ktorým by sme si sadli aj mentálne aj fyzicky. Väčšinou ti muži o ktorých ja nestojím sú vážne úžasný. Sú milí, chytrý, ochotný čokoľvek pre mňa urobiť. Som z toho zúfalá ze ma chcú taký super muži a mne sa proste nepáčia 😔

1natasa1
9. máj 2022

Možno ani nie že chcú ale asi ty ich aj vyhľadávaš. Treba si nejako ujasniť čo chceš a nie že podľa farby vlasov si vyberať partnera, v dnešnej dobe celkom povrchné nie?

zlomika
9. máj 2022

Kazda a kazdy chla by chcel polovicku, ktora ho bude pritahovat aj fyzicky, to je jasne. Kazdy ma taky ten svoj ideal, ale radsej si sadnut na tej dusevnej hodnote, mat rovnake a spolocne ciele ako byt pekny a hnup

makova333
9. máj 2022

@zlomika preco hned chodit do extremu? Pekny resp. pre zenu pritaizlivy muz, nemusi byt hned hnup. A rovnako dusevne hodnoty a spolocne ciele nezarucia, ze to bude vo vztahu klapat. Proste ta fyzicka pritazlivost musi byt vzajomna na zaciatku vztahu. Inak nepoznam jedineho chlapa, ktory by si vybral zenu/frajerku/manzelku lebo maju spocne ciele, ale inak ho ani v pate nepritahuje🙈

autor
9. máj 2022

@makova333 stal si za svojim slovom, nedal šancu manipulovať, vedel co od života chce, mal sny a ciele

autor
9. máj 2022

@zlomika ja nehľadám ideal..len chcem chlapa ktorý má pritahuje..je mi jedno akú farbu očí a vlasov bude mať

luccija
9. máj 2022

Tak hľadaj ďalej chémia je dôležitá, ale aj charakter.Raz, keď Ťa nepriťahuje tak z toho nič nebude jedine, že by si bola staršia a videla z toho vzťahu iné pozitíva🙂

makova333
9. máj 2022

autorka: zameraj sa na takych, ktori ta pritahuju a hned v druhom kroku pozeraj tie vlastnosti, ktore si opisala. Tych ostatnych neries, necakaj, ze pride pritazlivost neskor, nepride. Muz sa nam proste musi pacit (aj keby sa na pohlad nepacil vsetkym ostatnym zenam), bez toho to nejde. A ak ti tvrdi niekto opak, klame. Ano, nemusis z neho padat do mdlob, ale musi ta pritahovat.

ilovecoffee
9. máj 2022

Ahoj🙂ja ta úplne chápem..tu podľa mňa nejde ani o krásu, ale ide o to, že vidíš toho človeka a už na prvý pohľad ta záujme všetkým okolo neho..uplne ta chápem..ja som teraz po rozchode a žiaden muž sa mi nepáči ani sa nepozriem..a iba raz v živote sa mi stalo, že ma muž zaujal hneď na prvý pohľad aj to bola láska na prvý pohľad a pre mňa bol najkrajší chlap, akého som kedy videla a ja pre neho najkrajšia žena..neskončilo sa to dobre a podla mňa veľa vody pretečie kym ma nejaký muž takto záujme..ale ty si mladunka, máš čas🙂..ti, ktorí ťa nepriťahuju, tak ich proste nejako vyraď, lebo zbytočne miňaš energiu ty s nimi a oni s tebou. Velmi ti držím palce🙂

bennn
9. máj 2022

Akože... vzhľad je dôležitý, ale v prvom rade pozerám na vlastnosti, vyjadrovanie, záujmy, názory... keďže vyhľadávam maximálne tak online, ak mám náladu. Ale samozrejme musí sa mi páčiť. Koľkokrát to nie je žiadna modelka, ani nejaká, ktorú by si všimol každý druhý, ale vďaka tomu, že si s ňou ruzumiem sa ti enedostatky mažú... reálne človek potrebuje nájsť osobnosť, ktorá ho bude mať rada, nech spraví čokoľvek. (nechodme do extremu) Nepotrebuje vzhlad, vzhlad chce. Nepotrebuje aby mal ciel v 20tich, že vyhra rally dakar, alebo vylezie na mount everest, alebo precestuje cely svet ako všetci vypisujú všade, pritom bežný človek má peniaze akurát tak na benzín alebo lístok na autobus keď študuje. A zamestnaní takisto sú radi že sú radi, ak nepracujú v zahraničí.

Celkovo tie hodnoty po tom, čo ľudia začali pracovať, sa výrazne zmenia pre mnohých. Zrazu im bude stačiť aj obyčajný kludný život.

Osobne radšej nejakú normálnu babu s fotkou o zrkadlo a bežnými fotkami zo života rovnako tak aj kvalitou fotografie... ako tie vyumelkované striptérky s ULTRAHD fotkami v pózach čo majú všade 9999 likeov správ, na 10 socialnych sieťach a všetkých ignorujú.

Máš 24, môžeš čakať proste ďalej a hľadať. Zdôrazním to že hľadať. Lebo ako píšeš, tiež len "majú o mňa záujem" ... to je problém väčšiny dievčat, že oni sa nechajú nájsť, kadekým, kto im medové motúzy namaže, na sladké slová sa nechajú zbaliť, vyspia sa spolu, možno aj xy krát, a potom keď prídu veci, ktoré treba riešiť, akože reálne problémy, alebo dohodnúť sa niečom, alebo tráviť čas spoločne, alebo voliť vo voľbách... (neviem si predstaviť, že by moja partnerka volila SMERobandu alebo Fašistov... ešte to KDH by som prekusol, ale tú zapredanú chamraď to nikdy.) Vtedy zistia, že si vlastne nerozumejú, že sú spolu len pre dobrý vzhľad a fyzickú atraktivitu, počiatočné pekné správanie...

lujza123
10. máj 2022

Chémia je dôležitá, rovnako ako nejaký duševný súlad. Byt "dobrák ochotný pre mňa všetko urobiť" nieje predsa základ vzťahu, chceš rovnocenného partnera , spriaznenú dušu nie otroka.

Keď máš zlu skúsenosť s chlapom ktorý ťa priťahoval ale bol debil tak máš možno obavy ze voľba na základe príťažlivosti nemusí dopadnúť dobre, preto mas výčitky keď odmietnes nejakého "dobraka".

hankm
10. máj 2022

@miadi ale tazko sa vzdava toho pocitu pozornosti, naklonnosti. Ego si pyta svoje.