Chýba mi bývalý priateľ

7. dec 2023

Prosím vás, len mi povedzte že nie som úplný blázon. Starsme mi chyba môj ex, bol moja prvá láska. Už je to 5 rokov čo nie sme spolu ale ja nedokážem prestať naňho myslieť. Mám pocit že mám byt s ním, neviem si pomôcť. Vzťah nebol ideálny, boli sme spolu 4 roky. Zial jeho povaha je zvláštna. Rozišla som sa s ním pretože bol veľmi majetnicky, manipulátor a klamár. Ale lúbila som ho a veľmi. Neviem si pomôcť.

glorikarebeka
7. dec 2023

S manipulátorm by si chcela žiť?neblázni žena, ved by si bola jeho majetok a akurát tak na psychiatrii by si skončila....

autor
7. dec 2023

@glorikarebeka nechcela by som s ním žiť. Len mi chyba ten pocit, ktorý som pri ňom mala. Chyba mi ako ma vedel rozosmiať, chyba mi všetko to pekne. To zle, akoby som vytesnila

jumama
7. dec 2023

Asi je to prirodzene, spomienkovy optimizmus. Ale ako poistku by si si vzdy mala spomenut aj na to ostatne. Kym to nemas v sebe doriesene, osetrene, lahko vklznes do podobne manipulativneho vztahu...

magic08
7. dec 2023

ano, manipulatori toto vedia dokonale, vzbudit v zene pocit dokonalosti a vynimocnosti, predtym ako udru... vykasli sa na neho

autor
7. dec 2023

@jumama práveže mám priateľa, máme spolu dcérku a som naozaj šťastná. Nič mi nechýba. Je úžasný priateľ, otec len neviem prestať myslieť na ex

anjelicek26
7. dec 2023

Spomienkovy optimizmus to vystihuje... nikto ta prepac v takomto snivani nepodpori, hlavne nie po 5 rokoch a pri zlom vztahu tak ci tak uz pred tym... myslis, ze sa teraz za ten cas z neho vyklul uplny princ a dozrel? Ach jaj zeny... tolko muzov na vyber a vy snivate o tomto 🙄 Ja sa tym chlapom ani necudujem, ze sa nesnazia, ved aj ten najvacsi debil ma pri dnesnych zenach a ich tolerancii sancu 🙄

alexandraas
7. dec 2023

Ach jaj..nevies prestat zabudnut,pretoze clovek mysli len na pekne chvile s clovekom..spomen si,ake to bolo ked s tebou manipuloval ked bol k tebe majetnicky a klamal ta..hned ta to prejde snad..taky ludia sa nemenia ani po 5 rokoch ani po 10 rokoch proste nikdy,mozu to v sebe potlacit ,ale raz to vybuchne ako sopka...a priatel ta nevie rozosmiat? Nie je ti s nim dobre?

autor
7. dec 2023

@alexandraas je mi s ním dobre, je úžasný len mám pocit, že naša komunikácia nefunguje. Neviem či je to tým, že mame malé babo alebo čím

alexandraas
7. dec 2023

Tak prave preto zapracujte na komunikacii..aby si nesklzla do minulosti,nevracaj sa tam..ani len myslienkami. Tam su uz dvere zavrete..

ivangeline
7. dec 2023

Sny su krasne. Mozno ti pripomal mamu alebo otca,s kt nemas dorieseny vztah...

macekovam
7. dec 2023

Podľa mňa ti len chyba partner ako taký.. Nie ten bývalý... Začni znova žiť a nefixuj sa na minulosť... Nového partnera ti možno treba😁

janinka007
7. dec 2023

@macekovam keby si čítala tak sa dozvieš, že chlapa má a aj dieťa...

macekovam
7. dec 2023

@janinka007 čítala som úvodný príspevok.. Tam sa to nepíše...

777januska777
7. dec 2023

Pozri vieš kde je problém a to v tvojom súčasnom vzťahu, mate tazsie obdobie. Prečo máš potrebu v ťažkom období hneď riešiť vo svojej hlave iného muža? Hľadáš nejakého princa z rozprávky, ktorý ťa zachráni a ty budeš šťastná a všetko bude krásne alebo prečo? Sama si definuj prečo to vôbec robíš a prečo tvoja myseľ ma potrebu hľadať v hlave ďalší vzťah? Nauč sa zit v realite a nesnivat, lebo sny môžu byť pekne, ale ako začneme žiť v snoch a nie v realite, tak ta skutočná realita sa nám môže rozpadnut.

rorino
7. dec 2023

Áno si blázon a to je pomenované veľmi lichotivo

domkakvet
7. dec 2023

Yak zisti co je s nim.

pochod
7. dec 2023

To preto lebo ti chyba dráma. Povedz priateľovi nech ti urobí sem tam zo života peklo tak ako ex a nech ta klame a manipuluje a hneď budeš šťastnejšia 😂