Cítim sa extrémne osamelo

16. nov 2023

Citim sa extremne osamelo (aj zijem sama) a uz neviem co s tym. Nechce sa mi existovat. Chodim aj na terapie,ake nedari sa mi nejak vyriesit tieto vztahove veci. Nevladzem uz....

maminazosatnika
16. nov 2023

Tiež sa tak cítim

wewuliatko174
16. nov 2023

Strašne ma to mrzí..ale je super že skušaš aj terapie...je to velmi tlak na psychiku...a psychika vie spraviť svoje💗aspon objatie posielam..kiezby sa dalo pomoct..zle sa to číta..

wewuliatko174
16. nov 2023

@maminazosatnika drž sa posielam objatie 💗

refly
16. nov 2023

Na to moc veľa liekov, okrem nahrabania nových ľudí do života moc nie je...
Ale nie je moc dobré nad tým rozmýšľať. Občas trochu pomôže pustiť niečo - hudbu, TV, video. Odvedie to trochu myseľ a vyplní ticho.
A potom už iba tie generické rady, ako ísť medzi ľudí, snažiť sa nájsť nových kamarátov, ect... Ale keby to tak ľahko fungovalo a vychádzalo každému, tak by tu neboli každú chvíľu posty, aký je každý osamelý a nešťastný...
Veľa šťastia a pevné nervy :/

mandy202
16. nov 2023

Odkiaľ si?

katka533
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka533
16. nov 2023

Ja hľadám niekoho z Trnavy, nikoho nepoznám

gabika0825
16. nov 2023

A čo rodina? Kamaráti? Terapia nepomôže pokial nezacnes aj sama robiť pre seba veci ktoré ti pomôžu aby si sa tak necitila. Veď na to aby si sa necitila byt sama nepotrebuješ partnera preboha 🙈 to potrebuju iba tie čo sú s partnerom iba preto aby s niekym nasilu boli. Čo ja nechápem vôbec. S odstupnom času by si prišla na to ze to bola blbosť. Zarad si do života nejaké aktivity, cvic, chod na nejaký skupinový sport - napr. Jóga to je super aj na nejaké úzkosti a zle myšlienky, navyše to väčšinou byva v skupinách čiže si aj najdes nejaké nové kamošky. Hocičo sa dá.

maminazosatnika
16. nov 2023

@wewuliatko174 ďakujem

egonsk
16. nov 2023

Citis sa osamelo a ze nikto na teba nemysli? Skus nezaplatit dane alebo elektrinu! 🙂 ... ale teraz seriozne - mas nejake hobby? mas nejake zaujmy a tuzby? pracujes?

macekovam
17. nov 2023

Domáci miláčik by ti nepomohol? Psík.

rikarika
17. nov 2023

Skus sport v exterieri. Turistika, beh v akomkolvek pocasi posobi ako balzam na dusu. Prajem vela sil, drz sa.

mimikarol
17. nov 2023

Keby som sama kúpim si psa. Ten ťa bude milovať a tešiť sa keď prídeš domov

topgabo
17. nov 2023
hankm
21. nov 2023

Terapia ok. No snazis sa nejakym sposobom fungovat spolocensky? Ludia su spolocenske tvori, aj mala aktivita dokazs spajat. Priklad. Na jar som zacal chodit cvicit na nove workoutove ihrisko, do jesenecsa vyoracovala celjin seriozna komunita. Az mi to zacalo vadit, lebo kolkokrat sim.prisiel som vela debatoval a cvicenie nebolo najefektivnejsie 😁 nijake extra seriozne vztahy ale obycajny ludske kontakty. Takto sa da zacat vela aktivit. A cvicenie esre aj upevnuje zdravie, hormony stastia...

myfair80
5. dec 2023

Nie ste sama