Čo si myslíte o ľuďoch, ktorí vás celý deň sledujú?

29. jan 2024

Zdravim čo si myslite podľa vás o ľuďoch ktorý vás sledujú čo celý deň robíte ?Jedna úplne cudzia osoba ma sleduje celý deň čo poviem čo robím je to suseda a len ma potom ohovára s dcérou aká som zla mama ako sa neviem starať o deti prečo moje dieta nevie to čo jej dieta mám 20mesacne dieta rozpráva malo iba základne veci všetko hneď skritizuje čo by ste si mysleli o takej osobe je to dosť na psychiku

viestta
29. jan 2024

Ako ta sleduje? Dojde k tebe domov a pozoruje ta? To asi nie. Najlepsie je takych ludi si nepripustat, nepustat ich domov, stretavat sa s nimi minimalne a HLAVNE nerobit si z ich reci tazku hlavu. Ked si so svojim zivotom spokojna, nemusi ta trapit co trepe nejaky klebetnica.

martul
29. jan 2024

Nemyslela by som si nič, konala by som

vanilkovazmrzka
29. jan 2024

Bolo by mi to jedno 🙂 je to jej problem 🙂

bublinka1426
29. jan 2024

cely den? ona nechodi do prace? ako ta moze cely den sledovat. to sa aj da? ci to je ten typ co kuka vkuse z okna a nechodi do prace? asi by som si ju nevsimala. alebo sa jej priamo opytala, aky ma problem.

diewcatqoo
29. jan 2024

Ty si tu uz pisala, vsak? Nie si trochu paranoidna?

bublinka1426
29. jan 2024

@diewcatqoo aj mne sa zda ze podobna tema tu uz bola...

rozkvet1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rozkvet1
29. jan 2024

@vanilkovazmrzka presne tak. Proste títo ľudia nemajú život a tak sa starajú do druhých. Som z dediny a vedela by som písať knihy o tom čo všetko sa tu deje. Ja som sa dištancovala a žijem si len pre seba a bavím sa s ľuďmi z iného mesta, najlepšie v mojom veku lebo niekedy práve tí starí su najhorší...

autor
29. jan 2024

@bublinka1426 ja som sa jej pýtala ale povedala že to nieje pravda veď nik sa neprizná keď niekoho ohovára

autor
29. jan 2024

@diewcatqoo nie nepísala som ešte chcela som poznať názor ostatných ako by reagovali na takúto osobu

bublinka1426
29. jan 2024

tak na nu kasli. asi sa nudi a riesi zivot inych ludi.

loliki
29. jan 2024

Ak má toľko času, či by mi vyžehlila vypraté veci, vyvenčila psa. Ona je najlepšia suseda, Ďakujem, ste zlatá. 😉

luccija
29. jan 2024

Ale písala, že suseda počúva ako sa rozprávaš s dcérou a, že dcére sa malo venuješ, alebo dcéra ešte nerozprava?nemáš paranoje?čo je to celý deň má na stene hrnček a počúva Ta?pohádajú sa s ňou a budeš mať pokoj,ale ozaj si neviem predstav ako tá celý deň sleduje stojí za záclonou, keď idete von?tak jej zamavaj, alebo zazvon, že už idete domov

zuzinka888
29. jan 2024

Nijako, ignorovala by som ju. Postavte vysoky plot a kkmunikaciu obmedz na - Dobry den. Hotovo, nech si vravy co chce. Niektorí ludia si myslia,ze budu vypadat lepsie v ociach ostatnych, ked budu poukazovat na chyby(aj ked nie su,) ineho a idvratia pozornost od seba. Tak ta musi mat ubohy zivot.

autor
30. jan 2024

@zuzinka888 presne toto si aj ja myslím o nej ale vie to vytočiť človeka keď stále počúva čo celý deň robím čo hovorím ona hľadá chyby vo mne aj keď každý jeden človek mame svojich problémov dost

autor
30. jan 2024

@luccija no to by ste neverili aká narušená osoba podľa mňa je keď celý deň len sleduje kam idem kedy prídem čo poviem len aby ma mohla “zhodiť “ a poukazovať čo je na mne zle len aká je ona dokonala je voči mne zaujatá nahlas sa smeje na mne najskôr som si myslela že si to nahováram ale nakoniec sa ukázalo že nie