Dá sa viesť dvojitý život?

12. feb 2024

Je možne skrývať pred svetom niečo také? Dá sa podla vás viesť dvojitý život úplne v poriadku dlhé roky? Kamarátka mala manžela, 10 rokov spolu. A zistila, že má manžel milencov v zahraničí kde pracuje už 5 rokov. Ako to zistila je komplikovanejšie. Vlastne sa zistilo, že je gay a rozviedli sa. On teraz žije s mužom myslím. Ako je to možne aby takto viedli dvojitý život? Nechápem to, ako môže všetko zvládať? Ako sa to dá skrývať? Bol to šok pre všetkych lebo by na neho nikdy toto nepovedali. Chlap ako buk, staral sa o rodinu (deti sice nemali, ale rozumieme sa), a každy im závidel lásku keď ich videli spolu…

cookie29
12. feb 2024

Bohuzial takych parov poznam viac a oboma smermi. Kolega sa rozviedol, jeho byvala sla za milenkou, s ktorou boli spolu uz nejaky cas... Bohuzial. Jedno je iste, to ze nejaky par vyzera stastny, neznamena, ze aj stastny je, to nikto nevidi

autor
12. feb 2024

@cookie29 Ano ale aj ona sama vravela že problemy nemali, že to bolo dobre vo vztahu vsetko, nebol problem ani intimnostiach ( sme dobre kamaratky a vravime si vsetko netajime nič ) tak to bolo naozaj šokujuce

cookie29
12. feb 2024

to co ludia povedia... pokial si sama nevidela, never... a toto asi sama neuvidis. Ja rozumiem, ze to pre nu moze byt sok, ale ak si tu citala nejake prispevky, tak si si mozno vsimla, ze zeny maju velku tendenciu "vytesnovat" ci "ospravedlnovat" a uplne logicky, snad Ti nepovie, skripalo nam to ci nebolo to idealne...

danyelia
12. feb 2024

Áno, dá sa viesť v pohode dvojitý život, ak je muž/žena dobrý manipulátor a má na takýto život ,,vlohy,, a charakter - určite to nedokáže každý...

autor
12. feb 2024

@danyelia to potom niesu ale zdravy a dobry ludia alebo aky je tam problem ? Ked skryvaju pred vsetkymi kto su alebo maju 2 rodiny, zenu a milenku, alebo je gay a ma zenu a deti, a vela podobnych situacii…

ibatanecnica
12. feb 2024

dá sa, prečo nie? Veď sa venuješ tomu, kto je momentálne na tom mieste, kde si a druhému píšeš, voláš. Veľa je takých párov. Ale v podstate všetko raz vypláva na povrch.

danyelia
12. feb 2024

Ten človek jednoducho môže mať aj istú formu psychickej poruchy, ktorá nemusí byť navonok vôbec rozpoznateľná- manipuluje každého, je to patologický klamár, žije si v svojom vnútornom svete, v ktorom sa presvedčí, že je to vlastne v poriadku mať rodinu a milenku či milenca, verí, že on je iný a zaslúži si mať všetko, bez ohľadu na iných, je to sebec...

autor
12. feb 2024

@danyelia a da sa taka porucha liečit? Alebo niečo s tym robiť?

autor
12. feb 2024

@ibatanecnica Raz som čitala, že bol pár , muž zomrel a napisal manželke list že bol gay cely život. A vlastne to tajil dlhe dlhe roky, až do smrti, a to mali už cez 70 rokov. Takže nemusi sa to možno vždy prevalit a najhoršie je ked sa to prevalí keď už sú deti a spoločny život

cookie29
12. feb 2024

co to znamena zdravi a dobri ludia? Kazdy z nas ma svoju tajnu zahradu, malokto je realne otvorena kniha. V dnesnej dobe vsetci nosime masku a hrame hru. Je to len otazka miery, hranic... Ten uplne najjednoduchsi pripad, kolkokrat povies sefovi, ze sa Ti dnes nechce? Alebo otravneho klienta posles do prdele? Tam to nikoho nesokuje. A robime to aj doma, premozeme sa "lebo" ked sa nam nechce... alebo "lebo treba" a toto vsetko su spolocensky nielen prijatelne situacie ale dokonca vyzadovane.... tvarime sa pred rodinou, ze navsteva nas tesi, hoci by sme ich radsej vyhnali a zajacali, ze dnes sa nam to vobec ale vobec nehodi....

tieto situacie kedysi existovali bezne, pretoze homosexualita bola spolocensky nepripustna, nech si o tom kazdy mysli co chce.... predstav si, ze kedysi sa homosexualita liecila lobotomiou a elektrosokmi... a toto hovorim o minulom storoci, nejakych 80 rokov dozadu. Do 1975 sa homosexualita povazovala za psychicku poruchu, ludi zatvarali do blaznincov.... a pod... cize vlastne ked sa zamyslim, pre generaciu kamaratkinych rodicov to este bola psychicka uchylka. Pre starych rodicov este horsie. Taky clovek musi byt pod strasnym tlakom. Neospravedlnujem ho v ziadnom pripade. Ale ide predsa len o trosku inu situaciu, ako keby mal dve rodiny so zenami.

chodec15
12. feb 2024

Staci sa pozriet na Michala Docolomanskeho. Chlap citi, ze ho pritahuju viac muzi, ale potlaca to, lebo hanba v spolocnosti,... Aj sa ozeni sa, ma deti,... a potom sa rozhodne, ze uz to nechce skryvat a potlacat cely zivot.
Aj v prirode je normalne a bezne, ze okolo 5% populacie sa orientuje na rovnake pohlavie.

danyelia
12. feb 2024

Možno sa ten človek v niečom zmeniť dokáže, ale ako sa hovorí, podvedie raz, podvedie zas a to isté platí aj o klamstve...

chodec15
12. feb 2024

https://standard.sk/210717/v-britanii-sa-za-sty...
Dáta britského štatistického úradu platné pre rok 2020 vypovedajú o tom, že v Spojenom kráľovstve v súčasnosti žije 8 percent mladých, ktorí sa zaraďujú do takzvanej LGB komunity. V roku 2016 to pritom bolo iba 4,1 percenta a v roku 2019 šlo o 6,6 percenta.
Väčšina z tejto množiny sa identifikovala ako bisexuálna, čo predstavuje 5,3 percenta, zatiaľ čo 2,7 percenta mladých patrí buď medzi gayov a lesby. Pokiaľ ide o heterosexuálov, tých je medzi mladými 87,3 percenta a zaujímavosťou je, že 3,4 percenta svoju orientáciu popísať nechce alebo odmietlo odpovedať.

ibatanecnica
12. feb 2024

orientáciu môže tajiť ale to neznamená že žil dvojitý život. Asi nemal niekde inú ,,rodinu,,

chodec15
12. feb 2024

@cookie29 Za Hitlera gejov popravovali v koncentrakoch, to iste islamisti, ... Hrozne, ked niekto ide trestat smrtou to, ze je clovek iny.

banderaska29
12. feb 2024

dá sa to, samozrejme. logisticky nadaným ľudom to ide ako nič, aj tri životy. ale karma to zráta vždy a úplne každému. klamsto ako také je hlavne klamstvom voči sebe samému.

jeltica
12. feb 2024

poznam aj ja takeho popravde, ale to je taka vec, ktora ti rozhodne dlho vydrzat nemoze. a ani jemu nevydrzalo. je to len otazka casu, kedy to cele prepukne. neda sa tak dlho zit.

vanilkovazmrzka
12. feb 2024

No druhy zivot v zahranici sa zije velmi lahko 🙂

lalilla
12. feb 2024

Ano poznam, toto je presne to, ze nie je vsetko zlato co sa blisti. Ludia inym zavidia stastie, lasku a pritom je vsetko inak. Poznam dve take rodinky na oko dokonala rodina, za dverami je to uz uplne ina kava 🙂

alickapusinka
12. feb 2024

Ja sa len čudujem že ta manželka tvoja kamarátka spala s tým mužom a ON mal partnerov fuj sex mať s niekým kto vedie dvojitý život. Aby niečo nechytila.

xnatalkax
12. feb 2024

@alickapusinka ale ved ona o tom nevedela tak spala

alickapusinka
12. feb 2024

@xnatalkax no aj tak. Neverím že za ten čas čo s nim bola nezistila že sa stretáva ešte s nejakým iným človekom.

bebebi
12. feb 2024

jasne, ze sa da. vid Vaso Patejdl. dvojity zivot viedol roky a to bol verejne znamy. cize zil na ociach verejnosti a napriek tomu dokazal utajit dvojity zivot.

dm2
12. feb 2024

Samozrejme ze sa dá, aj v rodine mame také prípady a myslím ze každý z nás pozná osobu ktorá taky život žije alebo žila.
Často sa stane ze oficiálny partner o tom aj vie ale radšej to ticho toleruje lebo nechce v očiach verejnosti klesnúť alebo slepo miluje.
Moja suseda ma už 3 roky taky vzťah, s mužom ktorý ma manželku a deti, každý z okolia o nich vie, dokonca aj pani manželka ale odmieta sa rozviesť a on zázračne stíha všetko 😁

domi2425
12. feb 2024

poznam zenu, ktora si nasla chlapa s dietatom ktore vyzadovalo speci starostlivost, takze to bola hlavna vyhovorka preco musi byt napr cely vikend alebo par dni vkuse s dietatom.. nakoniec zistila ze on nechodi ku dietatu ale domov ku zene a dietatu 😁
mozete byt dobre kamosky, ale ja ani s dobrymi kamoskami neriesim problemy vo vztahu, male postazovania ano, skor take usmevne ale na nase problemy sme my dvaja a nikto iny, ani kamosky, ani mama, ani brat ani nikto iny

majada35
12. feb 2024

To je o charaktere..