Dá sa vyrovnať s rozchodom?

29. apr 2023

Ahojte ak vas opusti chlap, ktorého milujete da sa s tym niekedy vobec vyrovnat?

dilino
29. apr 2023

Jasné že dá na Slovensku beha chlapov viac než dosť.

autor
29. apr 2023

@dilino lenze s tymto som si uz planovala budúcnost, deti ....

zmrzlinka2021
29. apr 2023

Píšeš rozchod, takže mali by ísť iba o frajera. A kde vidíš problém? Proste počas chodenia on zistil, že si s tebou nechce vytvoriť budúcnosť. Bol úprimný a proste vám to nevyšlo. Ty si s ním plánovala manželstvo a deti, on s tebou to nechce

vani190493
29. apr 2023

Chce to čas, ale dá sa samozrejme. A príde lepší samozrejme. 😉 Hlavu hore, v rámci možností vybehni na dovcu s kamoškou.
Resetovat hlavu.

dilino
29. apr 2023

moja sestra ma muža ktorého nechala priateľka v deň svadby stať pred oltárom neprišla ani na obrad a tu je má s mojou sestrou nový život.

pribinak
29. apr 2023

To môžeš aj s ďalším.
Ale odporúčam plánovať spolu, aby si nebola prekvapená, že ty niečo naplanujes a on tá posle k vode

autor
29. apr 2023

@pribinak ale to nebolo zeby on bol uplne odmietavy tak som si myslela ze to chceme obaja

koniarova
29. apr 2023

Samozrejme. A bola by som rada,že mi to oznámil a nenaťahoval ma roky zbytočne.

jarmila2010
29. apr 2023

samozrejme,ze sa da..najdi si ineho...a lepsieho 😉

betulinka1
29. apr 2023

@dilino chudak, tak ten musel byt uz dobre opatrný pri výbere partnerky.

autor
29. apr 2023

@jarmila2010 ked mam pocit, ze lepsi nie je

koniarova
29. apr 2023

Ver,že určite je.

autor
29. apr 2023

@koniarova najblizsi rok asi ani nebudem mat naladu na iného

dilino
29. apr 2023

@betulinka1 no už sa na tom smeje ale veru prve 2 roky nechcel nijakú.Všetko sa v živote stane.

tenerifka
29. apr 2023

ved sa nikam neponahlaj, najhorsie je ist bezhlavo zo vztahu do vztahu. Daj tomu cas, zi svoj zivot, maj svoje zaujmy, a ked to ma raz prist, tak to pride

autor
29. apr 2023

@tenerifka ved neponahlam no bojim sa ze zasa natrafim na nejakého nooo ....

kitycat
29. apr 2023

Jaaaj, kolko mas rokov a ako dlho ste spolu boli?

A vies s kolkymi som si ja planovala buducnost? 🙈🙈🙈

deti95060810
29. apr 2023

každý potrebuje iný čas na zahojenie rany...
známa až po 10 rokoch mala ozajstnú známosť, ktorú dovliekla aj domov predstaviť rodine a deťom...sú spolu 20 rokov...

autor
29. apr 2023

@kitycat ano no rokov mam 34takze nie nejaka buchnuta pubertack

pralinka25
29. apr 2023

to sa ti teraz tak zda. a je to uplne normalne. chce to cas. chce to prezit si ten smutok, dat ho von. ale ver mi ze naozaj pride niekto s kym ta buducnost bude. kde sa jedni dvere zatvoria otvori sa ich tisic dalsich len treba otvorit oci. kazdemu to trva rozne dlho. nie je pravidlo ako rychlo by to malo preboliet. dovol si odsmutit si to a az potom sa budes moct posunut. drzim palce.

autor
29. apr 2023

@pralinka25 ďakujem

akiana
29. apr 2023

Ak ste spolu boli dlhsie, dajme tomu 10 a viac mesiacov, staci sa chvilu uplne stratit z jeho dosahu a on sa do par mesiacov ozve. Povedal ti, preco sa s tebou rozchadza?

autor
29. apr 2023

@akiana praveze to sa deje ale neozyva sa. Nepovedal teda ze je to komplikovane

jana_eyre_2
29. apr 2023

Po rozchode vo vážnom vzťahu sa vždy zdá že už to iné nebude a nebude nikto kto by ho nahradil.. ale to tak nie je.. je to len obdobie, ktoré raz skončí a príde niekto lepší kto bude o teba stat a budete mat pozitívnu budúcnost..

akiana
29. apr 2023

Ako dlho ste po rozchode? A to ti nepovedal nic okrem toho, ze “je to komplikovane”? Ako dlho ste spolu boli?

autor
29. apr 2023

@akiana je to par týždňov no a ano to povedal

jaskolka
29. apr 2023

Jasne, ze dá. My sme mali už po 4 rokoch termín svadby, všetko vybavene a rozišli sme sa. Teraz som vydatá za úplne iného chlapa, mame 2 deti.

akiana
29. apr 2023

Tak ma druhu, neries. Zrejme ste neboli asi spolu dlho.

domkakvet
29. apr 2023

Urcite nie zo dna na den.

autor
29. apr 2023

@akiana rok sme boli spolu