Dá sa vyrovnať s rozchodom?

29. apr 2023

Ahojte ak vas opusti chlap, ktorého milujete da sa s tym niekedy vobec vyrovnat?

h2
29. apr 2023

Jasné, že sa dá vyrovnať s rozchodom, aj s rozvodom. Boli ste spolu len rok, nemáte deti. Daj tomu čas a celkom určite ťa to prejde. A nie, nebol najlepší. Najlepší by ťa nenechal.

autor
29. apr 2023

@h2 takto som sa na to nepozerala. Ďakujem

toskanka
29. apr 2023

@autorka Keď sa už pár týždňov neozval, tak sa podľa mňa už ani neozve. Jedine že by mal inú a nevyšlo mu to, toto muži zvyknú robiť. Treba to ustáť a ísť ďalej... nič iné ti neostáva 🤔.

autor
29. apr 2023

@toskanka ďakujem asi by som sa mala s tym zmierit

betulinka1
29. apr 2023

@dilino tomu verim. Uz ked sa chlap odhodlá a ona ani nepride na obrad. 🙈🙈🙈 aj mu potom povedala dovod?

raiper34
29. apr 2023

Prajem ti aby ti bolo lepšie, predpokladám že to je čerstvé, takto to má každý, že na začiatku to boli... Ja sa z porozchodovych depiek nemôžem vyhrabať už skoro rok a pol... Neviem čo sa mi stalo, ale ten stres niečo vo mne vyvolal a prestal som si veriť a vidieť zmysel života... Vyckaj, podľa mňa za pár mesiacov to budeš vidieť optimistickejšie ;)

danica2711
30. apr 2023

no a čo iné chceš robiť než sa s tým vyrovnať? Vzťah sa skončil, nič iné ti neostáva. Ja viem, bolí to, ale prebolí... máš na výber dve možnosti: postupne sa s tým vyrovnať (čas pomáha) a žiť znovu normálne a radostne alebo sa s tým nevyrovnať a prefňukávať sa ďalším životom. Čo je lepšie?

autor
30. apr 2023

@danica2711 momentálne? Asi umrieť

mirola
30. apr 2023

mne sa to stalo tiez, ale s tym, ze ma neopustil len tak.. ale omylom spravil inej zene dieta .. nepovedal mi to a robil ho aj mne.. kazdopadne ona mi to po porode prisla oznamit.. ze ma dieta s mojim muzom.. obrovsky sok.. dostavala som sa z toho 3 roky, plakala po nociach.. stale sa mi s nim snivalo, vsade som ho videla atd. Teraz je to takmer 6 rokov a ja som konecne ok, syn ma 5 asi mi dost pomohol lebo vsetku lasku som davala jemu. Prebudil vo mne znova cit.. odvtedy som mala sice par partnerov ale nemilovala som ich. Az teraz som prvy krat zamilovana.. no zatial 3 mesiace tak uvidime 😂.. tiez je to ale taky “kurvos” rovnake typy ma pritahuju.

koniarova
30. apr 2023

Prepáč. Ale si hrozná tragédka a pesimistka. Ja sa mu ani nečudujem.

akiana
30. apr 2023

Ale prestan. Len mi cele pride divne ze jedine co ti povedal bolo “je to komplikovane”. Netrvala si na tom, aby ti to nejako vysvetlil? Ved ste boli rok spolu. Proste len je to komplikovane a hotovo? Co je akoze komplikovane?

autor
30. apr 2023

@koniarova vďaka akoze super asi nie som ako ty ze zo dna na den zabudnem a necudujes sa mu? Ty si riadne hnusna

autor
30. apr 2023

@akiana to ty vediet nemusíš ako sorry ale nemusis

kitycat
30. apr 2023

@akiana verim, ze jej povedal takyto dovod ..

Mne jeden povedal, ze "nie je to take ake by tl chcel" a dalsi, ze "chce byt sam" uz mal inu 🤣🤣🤣

babulkomale
30. apr 2023

"komplikovane" znamena, ze ma druhu.
So mnou sa nikto nikdy nerozisiel, ale urcite sa s tym vyrovnat da, niektorych byvalych obcas vidam, pokecame a ziju. Aj ked ti, co su uz rozvedeni, sa netaja tym, ze kludne by ma brali naspat.

leskovael
30. apr 2023

34 ročná žena takto vyplakáva po ročnom vzťahu, lebo dostala kopačky? Ako nič v zlom, ale kym si nenapísala vek, myslela som, že sem píše nejaká 19 ročná baba po prvom vzťahu ktorý skončil... Pozbieraj sa, prestaň byť taká uplakaná, život ide ďalej.. Áno je prirodzené že si smutná, ale všetko časom prebolí. No aby žena v tvojom veku odpovedala na otázku a čo chceš teraz robiť " momentálne? asi umrieť" fakt nieje ok.

autor
30. apr 2023

@leskovael prepac ale aj 34 rocna zena moze milovat

akiana
30. apr 2023

@babulkomale Paci sa mi, ako si dala do komentara vlastnu pochvalu, to autorke urcite pomoze 😁 inak to ze by ta brali naspat vravia vsetci chlapi, ked su single - skusaju, ci by pochodili, kedze inu aj tak nemaju. Nehldala by som za tym ziaden dokaz o vlastnej uchvatnosti.

pochod
1. máj 2023

Ahoj.. Evidentne nas momentálne spaja podobný osud... Ak mas chuť napis súkromnu správu ci ako sa to tu vola.. Dvaja dokážu byť údajne múdrejší ako jeden 😄