Divoká mladosť a vážny vzťah

11. jan 2024

Mám priatela dva a pol roka, vyzerá to byť vážne a možno aj ja celý život. Bývame spolu dva roky. Už mame obaja pred 30kou, takže zvažujeme aj založenie rodiny. Ide o to, že mňa začala zožierať moja minulosť. Keď som chodila na výšku, tak som bola úplne stratena existencia. Môj život bol len o párty, drogách a nejakých tých one night stands. No dosť som si uletela v tej dobe a môžem byt rada, že to na mne nezanechalo následky. Ja už dávno žijem normálne, ukončila som výšku a všetku moju energiu dávam do kariéry a vzťahu, uz nepijem ani alkohol. Neviem, či sa mu s tou mojou minulosťou zveriť. Viem, že by ma nedobehla, lebo som študovala v inom štáte, ale mám pocit, že by o sebe partneri mali vedieť všetko. Na druhu stranu nechcem aby sa tým nás vzťah zmenil. Čo by ste na mojom mieste urobili? Zverila som sa s tým nedávno kamarátke a ta to zobrala v pohode, ale predsa je to iné povedať kamoške a partnerovi.

nikpa
11. jan 2024

Co bolo bolo. Nemyslím si, ze toto sú veci ktoré by musel parter vedieť. Nemáš dieťa, nemáš HIV, nemáš dlhy...toto sú za mňa veci, ktoré môžu ovplyvniť aj terajší vzťah a nemali by sa tajiť. To ze si mala divokú mladosť, proste sex, drogy a rock´n´roll 😀 mu už môže byť teraz jedno.

jujala
11. jan 2024

zo skusenosti: NIE, nepovedala. Uz si iny clovek a uvedomujes si to. Informaciou nepomozes ale mozes ublizit. Daj pozor aby Ti nezutekal lebo ho myslienky budu zozierat.

autor
11. jan 2024

@vanilkovazmrzka tak bavili sme sa o tom štýlom, že vie, že som niekedy nejaké drogy skúsila. Ale to, že som istú to istú dobu mala za životný štýl som vynechala. Bolo to presne na tých začiatkoch, keď som ešte chcela byt za chrumkavu a potom na tieto veci už neprišla reč. Ani na sexuálnych partnerov sa ma nepýtal. To sám povedal, že to nič o mne nevypovedá

autor
11. jan 2024

@macekovam aké vyšetrenia? Myslíš psychoatricke? To som pre svoj pokoj v duši urobila a psychiatrička zhodnotila, že som v pohode

autor
11. jan 2024

Tak ste sa tu asi jednohlasne zhodli, že bude najlepšie to hodiť za hlavu. Uvedomila som si, že asi sama nie som s tým vysporiadaná a ťaží ma to, ale asi by to nemal byt problém môjho partnera. Skúsim sa porozprávať s psychológom, možno mi to pomôže viac

vanilkovazmrzka
11. jan 2024

Tak potom sa tym uplne zbytocne zaoberas. Zabudni na to a nevracaj sa k tomu vo svojich myslienkach 🙂 ocividne mu na tom vobec nezalezi.

siska53
12. jan 2024

Tak to nevytahuj.. a nehovor vsetko.. je to za tebou, ty si ina..

yoxinka
12. jan 2024

Nedovoľ svojej minulosti, aby ti zničila budúcnosť! Minulosť nevieš nijako ovplyvniť, nevieš ju zmeniť a to najdôležitejšie, EXISTUJE IBA V TVOJEJ HLAVE. Prestaň tomu dávať dôležitosť, ktorú si to nezaslúži. Sama píšeš, že si teraz úplne iný človek, žiješ úplne inak a to je podstatné, nie to, čo si robila na vysokej. To je preč, vykašli sa na to a ži v prítomnosti. Držím ti palce 🤞.