Môže dieťa zachrániť vzťah?

domkakvet
9. jún 2023

Ahojte, nepýtam sa kvoly sebe, ale kvoly kamarátke, či môže dieťa zachrániť vzťah, keď chcú dať tomu obaja ešte šancu a obaja sú rodinne založený.

h2
9. jún 2023

@domkakvet Nie, skôr naopak. Dieťa je tak obrovský zásah do vzťahu, že ak ten vzťah nie je pevný, tak to neustojí.

evka1247
9. jún 2023

Určite nie

anonymanonym
9. jún 2023

NIE! Sancu tomu kludne mozu dat, bez dietata. A ked sanca vyjde, vztah sa spevni, bude funkcny, potom mozu uvazovat o dietati.

sheila121
9. jún 2023

@domkakvet nie. Dieťa nie je záplata na zlý vzťah. Dieťa je dar pre dobrý a silny vzťah.

cookie29
9. jún 2023

Dieťa vie poriadne rozkolísať aj stabilný a funkčný vzťah. Takze určite ako “lepidlo” nefunguje.

sissy27
9. jún 2023

@domkakvet nie. A hlavne preboha dieta nema prist na svet ako nejaky prostriedok na dosiahnutie niecoho. Nech si daju do poriadku vztah oni dvaja, su dospeli, mali by byt rozumni, tak nech sa snazia. Ak to nejde im dvom, tak ako by to preboha mal dokazat novorodenec, ktory sam potrebuje starostlivost?? Priviest dieta do nefunkcneho vztahu je totalna nezodpovednost.

mmoni89
9. jún 2023

@domkakvet určite nie, ak vzťah nieje dobrý, dieťa to môže ešte zhoršiť. Mam 3,viem o com píšem 😆

nikpa
9. jún 2023

@domkakvet nie. Keď majú problém vo vzťahu, nech ho riešia najprv a potom robia dieťa. To je rozum 🙄

beata_k
9. jún 2023

Nie. Urcite nie.

sense
9. jún 2023

Nie

domkakvet
autor
9. jún 2023

@domkakvet ešte dodám, že dieťa už čakajú, čiže čo od toho očakávať.

sajmonka_1216
9. jún 2023

nie

ankare
9. jún 2023

@domkakvet nie. Dieťa je najväčšia skúška v živote. Čo je nalomene, to ešte viac nalomi.

sajmonka_1216
9. jún 2023

no tak to už je potom neskoro sa pýtať, ked už je tehotná...
ked ten vzťah nie je v poriadku, dieťa ho nezachráni a na 99% ostane potom slobodná mamička...

zuzanka.zuzu
9. jún 2023

nie. skôr vzťah PREVERI (a to aj stabilný kvalitný) a nie zachráni 😀

bublinka1426
9. jún 2023

@domkakvet nie .

martinka13
9. jún 2023

Nie

nikiki29
9. jún 2023

@domkakvet no čo očakávať… možno sa rozídu alebo budú spolu kvôli dieťaťu nasilu. To dieťa si to tak či tak odnesie… či rozvod, či nonstop napätú atmosféru medzi rodičmi.

rebrambora
9. jún 2023

NIE.
Dieta nieje ziadne lepidlo.

floki1994
9. jún 2023

@domkakvet takychto ludi by som prefackala ...zodpovednost ziadna..zas si to odnesie dietatko..dufam ze kamoska je pripravena aj na variantu byt slobodna matka a ma odlozenych dostatok financii ;)

viestta
9. jún 2023

Je naivne mysliet si, ze dieta skripajuci vztah zachrani. Je mi luto toho nevinneho stvorenia

bublinka1426
9. jún 2023

@viestta ved totok, vzdy najviac trpia deti a potom aky obraz o rodine im to ma dat do zivota 🙄

svetlonos
9. jún 2023

@domkakvet
ahoj, toto napadne len ludi, ktori su uplne vzdialeni od reality.
To by mohlo klapnut len ak by problemy pramenili prave z toho, ze jeden dieta nechcel a zmenil teraz nazor.
Inak je to hlupost. Babetko je krasne, vie priniest vela radosti a nadhernych chvil. No netreba filtrovať ten zvysok okolo.
Ja som napriklad prve 2,5 mesiaca len odsavala mlieko. Denne kazde 2- 3 hodiny, v noci tiez. Maly dostal po 3 tyzdnoch koliky, takze stale na rukach/ v nosiči. Muz chodil do prace, doma potom pomahal vsetko co treba. Cas na seba sme mali malo. Bola som stastna, ze mam dobreho chapaveho muza.
Mozu zblbnut hormony a maju vymalovane vsetci. Ja som bola od 6 mesiaca na par veci neskutocne alergicka a protivna. Mm vedel ako na mna a ie je typ, ze si vsetko berie k srdcu. Keby sme mali problemy, poslal by ma za to kade lahsie.
Mne to vzdy potom bolo luto, on to chapal.
Ak male v noci plače, chyba vsetkym spánok, nic moc.
Ja by som v nefunkcnom vztahu do dietata nesla.
Znamej prajem vsetko dobre, nech su stastni spolu ci od seba. Ale najskor nech skusia vydrzat so sebou samy, aked sa vztah zlepsi, nech teda skusia babo 🙂.

h2
9. jún 2023

@domkakvet Tak keď už je dieťa na ceste, už je neskoro plakať nad rozliatym mliekom. Už zostáva len dúfať, že budú obaja rodičia pevne odhodlaní vzťah udržať a urobia pre to maximum.

svetlonos
9. jún 2023

@domkakvet
tak az teraz citam, ze tehotna uz je. Tak to vela stastia a modlenia. Mozu skusit poradnu pre pary.

wewuliatko174
9. jún 2023

@h2 presne môj názor🙏

mandzula
9. jún 2023

@domkakvet nie. Dieta preveri aj kvalitny vztah.

macekovam
9. jún 2023

@domkakvet a už ho čakajú? Ak áno môže zachrániť.. Stojí to za to.. Ak nie tak radšej koniec.

majlo1234
9. jún 2023

Ocakavat peklo. Ako bolo spomwnute, dieta preveri aj stabilny vztah.

divokykonik
9. jún 2023

Určite nie. Nám sa napr. s mužom dosť preveril vzťah, keďže som mala ťažkú popôrodnú depresiu (všetko sme ustáli). Nie je vždy ohľadom dieťaťa všetko ružové a ak do toho ešte škrípe vzťah, no paráda. Skvelá vyhliadka, naozaj.