Dovolenka s rodičmi

aminah09
1. aug 2023

Ahojte,
Chodite na dovolenku so svojimi rodicmi a partnerom?

patka06
1. aug 2023

nie, nikdy

gejb
1. aug 2023
aminah09
autor
1. aug 2023

@patka06 ahoj, mozem sa spytat preco ? Dakujem

petamich
1. aug 2023

ano kazdy rok odkedy sme spolu chodime so svokrovcami (teda opacne garde) - kym sme nemali dieta sli sme na jednu s nimi a na jednu sami, odkedy mame dieta dobrovolne chodim so svokrovcami, lebo to je uzasna pomoc, ked mozeme ist s muzom na drink, polezat si pri bazene, takze ano dobrovolne a rada 🙂

moji rodicia nikam nechodia ale bezne berieme surodencov s nami na dovolenku (maju 13 a 16) ak by chceli ist aj nasi, pokojne

aminah09
autor
1. aug 2023

@petamich ahoj, my nemame dieta, sme partneri zatial...moja mama je dost ditektivny typ :D nastavili sa od zaciatku, ze ideme s vami na dovolenku, ok zorganizovali sme..jazyk vedia, ale rozpravat nebudu, ze vybavte vy..telefonat, ze kde ste uz..atd atd..je mi to luto, chcela som aby mali zazitok, ale ja mam len nervy

aminah09
autor
1. aug 2023

@petamich ahoj dakujem za odpoved, ja by som so svokrovcami , teda rodicmi partnera isla tiez

zmrzlinka2021
1. aug 2023

@aminah09
S manzelom ano, s mojimi alebo jeho rodicmi nie. My behame po pamiatkach, a proste mame uplne ine smerovanie, zaujmy. Ale tak na den na kupko velmi radi.

buberova
1. aug 2023

Nie

petamich
1. aug 2023

nabuduce uz nechodte, dovolenka nema byt rozhodne o strese 🙂 moji svokrovci su vyslovene vdacni, ze ideme, ze vybavime (nevedia jazyk) a hlavne, ze mozu byt s malym, absolutne neocakavaju, ze im budeme robit animatorov a pod. ale tak zasa s nimi chodime vacsinou na rezortne dovolenky

povuma
1. aug 2023

Nie, nikdy, ani so svokrou ani s rodicmi, to by nebola pre mňa dovolenka...nechodili sme s nimi ani keď sme boli bezdetní

rebrambora
1. aug 2023

Nie nikdy. Ani bez deti, ani s detmi.

aminah09
autor
1. aug 2023

@petamich no nasi stale, mam pocit ze mam so sebou 2 deti a nie ze ja som ich dieta niekedy...:(

zobaka
1. aug 2023

raz sme boli a bolo to uplne do pohody, moja mama mala izbu, vtedy este s malym nasim synom a my dvaja druhu, nebol ziadny problem

x_mery_x
1. aug 2023

Iba tento rok sme boli pri mori, kvoli malemu a preto, ze nam to zaplatili :D inak by sme nesli, ak by neplatili :D

aminah09
autor
1. aug 2023

@x_mery_x :DDD

lenka.25
1. aug 2023

Nie . celý rok sa len naháňame , tak aspoň tú dovolenku si chceme užiť len sami (ja, muž a deti ) . Víkendový pobyt v pohode s hocikým, ale letná/zimná dovolenka len my štyria

ak_tak0202
1. aug 2023

boli sme tak na dovolenke v Chorvatsku s mojimi rodicmi, sli sme jednym autom, byvali sme spolu v jednom dome (nasi prizemie, ja s manzelom na poschodi), ak sme chceli byt na plazi/kupat sa, chodili sme tiez spolu, na vylety ci uz lodou alebo autobusom do okolitych miest sme uz chodili sami s muzom a synom, rodicia nechceli. Rodicia postrazili syna (vtedy mal 4), takze sme si mohli vecer vychutnat dlhe prechadzky mestom/promenadou s muzom osamote + spal s nimi dole 😀
Svokru sme pre zmenu brali na jarne prazdniny do Tatier, tiez si brala syna na noc k sebe, takze ma to vyhody pri detoch, ist na spolocnu dovolenku 🙂

beronsche
1. aug 2023

@aminah09 ano, chodievame s mojimi rodicmi, paradoxne s tymto napadom prisiel moj muz. Nasi su vyborny partaci, je s nimi sranda a moj muz si s nimi rozumie lepsie Ako s vlastnymi.
Ako maly bonus mame to, ze su ochotni postrazit deti.. Ale popravde, nejako nemame s muzom potrebu to vyuzivat, cas travime spolu. 🙂

aminah09
autor
1. aug 2023

@ak_tak0202 ahoj my nemame deti, s detmi rozumiem je to super 🙂

o__o
1. aug 2023

Ano, ale my to mame radi.. ak by to malo byt utrpenie, tak by sme samozrejme nechodili

denden77
1. aug 2023

ak by som nemala dieta, isto nie 😁
kedze mam, bola s nami 2x pri mori moja mama (ktora je len rada, lebo inak chodi sama) 😁

biem22
1. aug 2023

Boli sme minulý rok so svokrovcami plus so švagrom a rodinou, tento rok ideme znovu a teším sa. Nedávno sme boli aj s mojimi rodičmi plus sestry s rodinami a hneď by som si to zopakovala. So sestrami sme potom boli ešte na ďalšom pobyte 🤣 my spolu radi trávime čas ❤️

patka06
1. aug 2023

@aminah09 pretože, sme obaja dospelí, nepotrebujeme rodičov so sebou 10 - 14 dní aby sa starali do všetkého - presne ako si popísala tvoju mamu.
Na jednodňový výlet v pohode ideme spolu, na dovolenke chceme mať pokoj a oddych

diewcatqoo
1. aug 2023

Boli sme raz so svokrovcami, tiez sme im chceli urobit radost, lebo nikdy neboli pri mori. Ale raz stacilo a uz s nimi nepojdeme.

bororka
1. aug 2023

Áno, chodíme každoročne, dlhé roky. Rodičia aj sestra s frajerom. Ja mám skvelú rodinu, teda aj čas s nimi si vážim.

hipuska
1. aug 2023

Ja ťa nechápem. Načo ti je dobré vedieť, kto s kým chodí na dovolenku? Chcela si urobiť rodičom zážitok a radosť, celé si to zorganizovala....., tak.uz hádam poznas mamu, že nie je organizačný typ. Ste práve na tej dovolenke? Tak si to začni užívať. A vážiť si čas, ktory tam s nimi máš.
A budeš vedieť do budúcna ....

ivik4
1. aug 2023

Keby nemame dieta tak nie, naco. To zavysi od vztahov, my nevieme ake ich mate

zanka777
1. aug 2023

@aminah09 ide o to koľko máte rokov?

lienka9
1. aug 2023

@aminah09 ano pravidelne. S mojimi rodicmi aj so svokrovcami..

renab
2. aug 2023

Ked zariadim rodinnu dovolenku, deti idu s nami radi. A to aj napriek tomu, ze mna musia stale hladat, lebo moj orientacny zmysel je na bode mrazu a stratim sa aj v parku a presne, ako tvoji rodicia, jazyk viem, ale v strese sa neviem ani pozdravit, takze jedlo v restike a ostatne veci vybavia radsej oni. Nemaju z toho stres, prave naopak, sa nasmejeme. Deti maju 32, 30 a 19.
Alebo sme boli uz aj tak, ze sme dohodli destinaciu, deti vybavili vsetko od leteniek po ubytovanie a my sme to len zaplatili. Nemaju s tym problem.