Dve skrachované manželstvá po sebe

20. jan 2024

Ahojte, zažili ste niekto že by sa vám rozpadli dve manželstvá? Ako povzbudiť a pomôcť človeku, ktorému sa toto stalo? Moja kamarátka má blízko k druhému rozvodu a mám pocit že z toho upadá do depresií, mám o ňu strach.. má s tými dvomi chlapmi dokopy tri deti o ktoré sa treba starať a ona je momentálne nonstop v smútku. Najhoršie je že to naozaj nebola jej chyba ani v jednom prípade proste mala smolu na chlapov a mám pocit že stráca vieru v normálnych ľudí a v život. Čím by som jej ako kamoška mohla pomôcť?

autor
22. jan 2024

@kubkovamama no k tym zenam... z pozicie chlapa ktory ma manipulativnu zenu je ozaj tazsie odist od nej. Deti daju do starostlivosti aj tak jej to ma takmer iste, ze mu s nimi bude hocijako branit v styku a manipulovat ich proti nemu je tiez takmer iste (tam by som sa az bala ze sa jej uplne podari zamedzit kontakt muza s detmi), ona urcite zo seba s detmi urobi obeť pred vsetkymi a proste ten chlap si uz neskrtne nikde a plus ked chlap odide od rodiny je to vnimane zle. Tak by som povedala ze ak sa chlap dostane do vztahu so zenou manipulatorkou tak je ovela viac v prdeli nez keby to bolo naopak.. avsak preto sa to deje vacsinou zenam lebo zialbohu zeny su tie co ostavaju dlhsiu dobu este aj financne odkazane na chlapa (pocas MD). Teda to je len moj nazor mozno sa mylim

sofia1979
22. jan 2024

Nieje pravda že nemá chybu vždy sú na to dvaja ver

babca01
25. jan 2024

@sheila121 no, podľa mňa netreba byť múdra, ale písať ozaj s rozumom..ak ste nikdy nebola v takejto situácii, nesúďte..ja osobne som to tiež nevedela pochopiť, kým som to nevidela na blízkej osobe.. takže mudrlantov tu ozaj netreba, skôr ľudí, ktorí sú chapaví a majú snahu pomôcť