Frajer nevie, či ma ešte ľúbi

30. sep 2020

Ahojte,

ešte som tu nepísala a mám tu veľa známych, tak preto píšem anonymne.
Mám problém. Asi.
Neviem čo si mám myslieť. Viem, že chlapi sú veľmi zložitý, ale že až tak?!

Spoznala som sa s jedným chalanom. Nepoznáme sa dlho, to píšem vopred. Hneď sme si padli do oka, proste ako keby sme sa poznali už vecnosť.
Zrazu mi začal písať take veci, že chce niečo viac, že ma lubi,...keď sme spolu oslovuje na zlato, aj mi to píše.
Lenže on je niekedy úplne iný. Raz píše takéto veci a raz píše take, že ok, no, hm,...že tá konverzácia nemá vôbec zmysel... ako keby sa mu ani nechcelo mi vôbec odpisovať.
Ako keby som si z minuty na minútu písala s niekym úplne iným.
Dnes sme si písali a napísala som mu, že či ma ešte stále lubi a odpisal, že neviem....
Neviem čo si mám o tom myslieť, ako to brať. Mám to brať len tak, že ma chce zbytočne namotať a nič z toho? Alebo to je len nejaká chlapská hra??? Fakt neviem.
Ďakujem za každé odpovede! Len mi prosím poraďte, že čo s tým, či kašlať radšej na to alebo skúsiť mu dať šancu.

hipuska
30. sep 2020

A ty si sa už vyjadril a dajak? Možno sa nechce strapnit, že ak ty nič, aby si ho nevysmiala🤷

arianna25
30. sep 2020

Treba ist normalne vonku a vsimat si spravanie.

autor
30. sep 2020

@hipuska napísala som, že ho asi aj ja ľúbim, že je to ešte dosť skoro niečo takéto hovoriť...lebo v minulosti som sa dosť sklamala, tak som opatrná...

autor
30. sep 2020

@arianna25 chodíme von každý deň (okrem toho, keď sme v práci-obaja robíme 12ky) a vonku je úplne taký chalan, akého som vždy chcela...chcem sa nad tým povzniesť, dať tomu čas, lenže cítim, že toto nie je len taká kamarátska láska... mám v sebe veľa pocitov, ktoré neviem ani ako opísať...mám z neho v hlave zmätok

thoughtfulweirdo
30. sep 2020

Ja odporúčam viac rozhovorov a menej vypisovania. Cez písanie nemáš šancu pochopiť, ako je čo myslené. Otázky typu "ľúbiš ma" fakt nie sú na vypisovacky, to je na osobnú komunikáciu. A teda z môjho súkromného pohľadu, ja by som nevkladala nádeje do dospelého človeka, čo mi vyznáva lásku a navrhuje vzťah cez telefón.

kitycat
30. sep 2020

Hlavne ze si opatrna! Ze si sa sklamala... Namotavas sa opatrne a pytas sa ho ci ta este lubi 🤣🤣🤣

Spoznali ste sa v praci alrbo kde? Pises ze sa nepoznate dlho a ze si pisete a potom ze robite 12ky...mozno rozdvojena osobnost... U vas oboch...

lintu
30. sep 2020

Ťažko súdiť. Všímaj si najmä, ako sa k tebe správa. S tými slovíčkami to môže byť naozaj iba taká hra. Niektorí jeden týždeň ľúbia, na ďalší sú už odľúbení. Milé oslovenia používajú ako svoju bežnú komunikáciu....
Ak sa nemáš, kam ponáhľať, tak to s ním nesil. Nenatískaj sa mu. Nechaj tomu čas. Spoznávajte sa ako kamaráti. Uvidíš, kam to povedie.

miadi
30. sep 2020

meh taky chlap. Ja by som sa nahno vykaslala. Ze neviem.. to je take skor nie ako ano. Aspon na tom zaciatku by chlap mal byt zalubeny minimalne rok a nie ze raz je hot and then cold..take hry nemusím. Bud ma chce alebo nechce. Ked uz ste sa predtym bavili o citoch o laske a potom toto.. Ale aspon je ako tak uprimny. He's just not so into you.

andreatytler
1. okt 2020

Je mozne ze ked pise odmerane je to preto lebo nema cas alebo je unaveny alebo je s kamosmi a neda sa mu pisat dlhe vety.
Ma takuto rozdvojenu osobnost aj ked ste spolu nazivo alebo je to len pri pisani?
Daj nam sem nejaku ukazku tej konverzacie kde je odmerany... mozno to nie je take zle ako sa tebe zda.

mavissama
1. okt 2020

Podla mna možné je ze ked odpisuje tak stroho tak ma popritom nejaku inu cinnost tzn nevenuje sa naplno písaniu s tebou poznam to s mojím 🤣 nehra hry? Mozno prave pozera film...alebo s rodinou travi cas alebo ako moj majstruje si v dielni to zvykol aj cely den sa neozvat vobec a ja uz katastroficke scenare som mala to v prvom roku chodenia a nervacim s nim uz 11ty rok 🤣

bluka2
1. okt 2020

Brala by som svoje dojmy ako varovný signál

pravdivy_chlap
1. okt 2020

vec sa ma tak ze chalanko ma rozpisane 2-3 babenky a v case ked ti pisal ze ta lubi chcel ta zasunut proste ale ako vidim nestalo sa...odpovede typu hmm ehm ok by ti neamli byt cudzie nakolko si zena a prave zeny tymto v konverzaciach davaju najavo nezaujema cakaju pokial do chlapovi dojde a neodpise uz ani on = pochopi ze tam nema sancu....takze klud ide len o to ze ma inu "aktivnejsiu" kočenu na dráte a tým padom ides bokom 🙂

kubkovamama
1. okt 2020

Nechápem prežívanie vzťahov-akychkolvek, písaním.Niet nad normálny osobný kontakt.Iba zbytočné nedorozumenia,dohady,odrby,polopravdy.Pokial ľudia nie sú od seba x km alebo nemajú šancu sa v bežné dni stretnúť,tak o.k..ale aj to pri zabehanych pároch alebo kamoškach.Jednoducho mu nepíš.Neviem,či píšeš s ním cez sms,msg,whA alebo si na pc..ja byť tebou dám sa offline a vydrž.Ziadne vypisovacky.Evidentne chalan na to možno ani nemá čas..a každý sa chová inak osobne a inak sa vyjadruje pisanim

autor
1. okt 2020

Ďakujem Vám všetkým za rady! Aspoň teraz viem, čo mám robiť. A som rada, že sa k tomuto vyjadril aj muž 😅 aspoň teraz viem, ako to funguje...

katkaaaaaaaaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adanemethova
1. okt 2020

Dúfam, že toho "muža" čo sa tu vyjadril neberieš úplne vážne 😅 Buď to je nejaký frustrovaný škodič, alebo to ani nie je chlap 🤣🤣🤣 Uvedom si, že sme na Modrom koníkovi... Čo sa toho Tvojho miláčika týka, je veľmi ťažké to jednoznačne posúdiť, ale som tiež toho názoru, že pri písaní sa môže venovať čomukoľvek a proste je duchom trochu mimo. Na druhej strane, úplne mu nebašti všetko pekné, ale ani neignoruj, poteš sa, ale zostaň nad vecou. Viac ho pozoruj pri osobnom kontakte. Držím palce 😊

gabrielkaa
1. okt 2020

A ty vieš, či s to ním ešte má zmysel?

cicko44
1. okt 2020

A kolko mas moja rokov??

autor
1. okt 2020

@adanemethova áno je to dosť možné, že sa venuje popri písaní aj niečomu inému...no uvidíme časom, budem nad vecou a snáď čas ukáže 🙂 ďakujem 😘

autor
1. okt 2020
miriam11
1. okt 2020

Keď chlap povie, ze nevie ci ľúbi. Tak ta neľúbi. Nevie ako a bojí sa ti to povedať. Viac by som ho nekontaktovala. Prečo sa potrebuješ takto strapnovat?

dia666
1. okt 2020

Tak toto su fakt problemy...

eeffka
1. okt 2020

Ja ti poviem tak, ked som sa spoznala s mojim muzom bol so mnou kazdy bozi den a doslova sa isiel zo mna posr.... 🤣 az mi na nervy isiel , cize take ze hmmm ja neviem... a mozno akoze dovidopi ... naco ti je taky chlap?

autor
1. okt 2020

Áno, už som si to začala uvedomovať. No čo, taký je život, treba ísť ďalej. Snáď sa nájde ten pravý niekedy

veronikakos
1. okt 2020

Viete čo dnešným chalanom a chlapom chýba?? Dobíjať tie ženské....ponatahuj ho trocha aj ty, rovnakým spôsobom ako on teba.....hned mu budes vzácnejšia
Ja som môjho dlho naťahovala a vydržal jeden celý rok kým si bol naozaj istý, že ho chcem, no ja som si ním bola po tej dobe tiež, keďže tak dlho vydržal
A na margo....vo vašom prípade to jeho "ľúbim ťa" je podľa mňa momentálne absolútne bezpredmetné
Ja som sa v takýchto prípadoch otacala na opätku

heidi4
1. okt 2020

@veronikakos dobíjať??? Ako kredit? Ci do modra, ruzova, fialova???

veronikakos
2. okt 2020

@heidi4 chyba, sorry....

kristinkakvetinka
2. okt 2020

@pravdivy_chlap no ty si jej teda dal😂😂😂 ja zas som bola vzdy taka nedoverciva alebo som niektore veci pisala zo srandy,mam taky zvlastny typ humoru ze potom boli muzi dost namotany a, ja som to tak nemyslela a oni to len tak nejak zle pochopili.Ale nikdy nie umyselne ze by som robila zle samozrejme .
Len kazdy inak pochopi.
Inak u mna vyhrava intuicia ,ze ked som mala pocit ze nieco nehra alebo zrazu sa nieco zmenilo ,tak vzdy to tak bolo ,na tie pocity ze nieco nieje v poriadku som vzdy dala a nikdy nesklamali.

autor
2. okt 2020

@kristinkakvetinka áno ja som mala tiež taký pocit, že niečo nie je v poriadku...teda stalo sa mi to už parkrat a vždy to tak aj bolo...teraz sa deje to iste...tak asi dám na intuíciu zas..

petkazamborska
7. okt 2020

moj muz je spomaleny ale dvorenie mu islo na 1*, kazdy den mi pisal , varil mi , chcel byt so mnou ,
ja som mala vela kamaratov , ze som sa viacej kamaratila s chalanmi mozno to ho nastartovalo , lebo som sportovy typ , + pracujem v urade kde chodia vacsinou muzi
o vsetkom chcel vediet kde som co robim , furt :D a pritom vyzera fantasticky ako model , pracuje s nadhernymi zenami , ma krasne vyjadrovanie vsetko ...mala som aj kamosky ktore sa zacali kamosit so mnou aby sa dostali viac k nemu :D
ale to ho aj dodnes podla mna lakalo ze nikdy nema istotu , nepytala som sa ho ci ma lubi ani teraz ...
predtym som 5 rokov sa motala s kolegom ktory bol takyto ako pises ze som sa s nim citila ok ale nikdy mi nedal najavo ze ma skutocne lubi ...otras ...stale si vyber z ludi co ta chcu /viem ze to nie je jednoduche , sama som sa vydala az 33 rocna /lebo sa len trapis...a viem ze je to ovela naplnenenejsie ked ty mas v muzovi istotu ...