Frajer nevie, či ma ešte ľúbi

30. sep 2020

Ahojte,

ešte som tu nepísala a mám tu veľa známych, tak preto píšem anonymne.
Mám problém. Asi.
Neviem čo si mám myslieť. Viem, že chlapi sú veľmi zložitý, ale že až tak?!

Spoznala som sa s jedným chalanom. Nepoznáme sa dlho, to píšem vopred. Hneď sme si padli do oka, proste ako keby sme sa poznali už vecnosť.
Zrazu mi začal písať take veci, že chce niečo viac, že ma lubi,...keď sme spolu oslovuje na zlato, aj mi to píše.
Lenže on je niekedy úplne iný. Raz píše takéto veci a raz píše take, že ok, no, hm,...že tá konverzácia nemá vôbec zmysel... ako keby sa mu ani nechcelo mi vôbec odpisovať.
Ako keby som si z minuty na minútu písala s niekym úplne iným.
Dnes sme si písali a napísala som mu, že či ma ešte stále lubi a odpisal, že neviem....
Neviem čo si mám o tom myslieť, ako to brať. Mám to brať len tak, že ma chce zbytočne namotať a nič z toho? Alebo to je len nejaká chlapská hra??? Fakt neviem.
Ďakujem za každé odpovede! Len mi prosím poraďte, že čo s tým, či kašlať radšej na to alebo skúsiť mu dať šancu.

petkazamborska
7. okt 2020

ked nevies ci ta lubi vsimaj si take veci : hlavne rozdiely podla coho som zistila resp manzel je iny ako ostatni chalani:

- ako ta predstavuje kamosom , alebo lubom ktorych stretnete /ked ma v tom jasno povie ze kamoska....., ked je zalubeny tak povie tvoje meno

- ci chce chodit vonku tancovat, film , vecer do mesta , alebo na vylet , do zahranicia, na sporty ,

- ci ti hovori o pocitoch ktore zazil cez den , resp ci ta chce vtiahnut do svojho sveta, ci 1. hovori o DETSTVE - - moj oco aj kamarat nie je prejavovac citov ale ked ma niekoho rad zacne mu hovorit o
2. svojich projektoch a sa ho snazi vtiahnut do deja, detaily atd...
3. - este zalubeni muzi radi rozpravaju co sa im nepodarilo , resp kedy zazili nejaki trapas, na rozdiel od "kamosov" , zistuju ci by si ich chcela aj takych nedokonalych :D

- ci si pamata tvoje vety slova, a ci ti ich pripomina, alebo vtipy , nejake zazitky co ste spolu prezili

- ci ti nieco donesie , resp urobi, navari , ...cokolvek alebo napise "len tak"

- ako sa sprava k tvojej rodine a ku kamoskam , ci ma o nich zaujem ked ich stretne , /kolega stale zdrhol, alebo sa tvaril ze nie je v miestnosti /

- ci sa ta vie zastat , resp , ked niekto cudzi sa do teba pusti ci by dokazal aj ked nemas pravdu stat za tebou ...

- su muzi ktori ked sa im zena paci zacnu hovorit akoby chceli vychovaat deti /ti co boli zalubeni :D /a zacnu si porovnavat s tebou nazory, ked nehovori nic o detoch, buducnosti cele zle,

- tvar sa ze si kamoska a sleduj tieto veci ....

autor
7. okt 2020

@petkazamborska ďakujem za radu...budem sa zatiaľ tváriť ako kamarátka a časom sa uvidí, či z toho niečo bude 🙂 v niektorích radách som ho našla a v niektorích práveže vôbec...tak ale zas ešte on nepozná moju rodinu a ja nepoznám jeho rodinu, tak to bude aj tým 🙂 no budem pozorovať a uvidím, ďakujem ešte raz ❤️

stary_ujco
7. okt 2020

Chalanisko začal prvý, ze dačo cíti? A tvoja odpoveď ze možno aj ty, ale chce to čas? A teraz čakáš, že bude znova nadhadzovat tému, že posunúť ďalej vzťah? A ty sa cez messenger pýtaš, či ťa ľúbi namiesto toho, aby si sa ho to spytala keď ste normálne vonku? Znie to romanticky, ze ťa muž bude rok obletovat, ty sa tváriť nedostupne alebo nechapavo a ze potom bude happyend. Kopa chlapov dnes funguje, že chces? Nechceš? Ok, idem o dom ďalej. A je doba emancipacie, prejav sa aj ty jednoznačne.

autor
7. okt 2020

@stary_ujco ako som písala...nepoznáme sa moc dlho a keď mám niečo takéto vysloviť, tak v to musím veriť...keď to až tak necítim, tak to nepoviem...resp pýtala som sa ho to dnes a odpovedal mi neviem... tak fakt neviem čo si mám o tomto myslieť...asi len čakať ako sa to vyvinie

prhlavka
21. nov 2020

Viac som ani necitala, ked clovek lubi,vie o tom...ked sa takto vyjadril,nelubi,ukonci to ty,ocividne on na to nema gule