Fyzické obťažovanie

somnikto
21. okt 2023

Ahojte dievčatá nedávno som sem pridávala problémy s mamou a bytom..písala som že sa to vyriešilo podnájmom v okrese v ktorom aj pracujem...dnes mám problém iný a neviem čo s tým ..z majiteľa sa vykľul psychopat , ktorý ma začal fyzicky obťažovať..najskôr to bolo flirtovanie vramci normy, teraz je to omnoho horšie, nedávno ma začal obchytkávať na zadku na prsiach a keď som vyjadrila jasne nie tak mi povedal že "my spolu niečo musíme mať kurčiatko moje" ..ja som ušla a odvtedy som s ním osobne nebola, párkrát mi volal, zdvihla som raz..dnes prišiel , zavrel za sebou dvere,začal ma chytať "tam dole" ja som cuvala a potom som začala kričať a on odišiel..so slovami že som lakoma a "všetko by mi ostalo na mieste a nič by mi neubudlo keby som mu dala". Dievčatá nemám žiadny zvukový záznam..nemám žiadny dôkaz..iba jedného suseda ktorý v telefóne raz počul keď sa ma pýtal či som sama a či môže prísť..nič viac nemám a on je dosť veľká ryba, má pod palcom skoro celé stredne Slovensko..neviem čo s tým , mám traumu, nikto mi neverí lebo nikdy by to nikto naňho nepovedal..ja neviem čo mám robiť..nemôžem odísť, nemám zas kam..nemám na ďalšie nájmy a depozity, všetko som dala do tohto bytu..

sasa1310
21. okt 2023

@somnikto ja teda neviem, prenajímame byty, ale s nájomníkmi sme boli max 30 minút aj to len na začiatku. to kedy stíhate

viestta
21. okt 2023

@somnikto taky co ma pod palcom cele Slovensko sa este nanarodil. Vyuziva tvoju bezmocnost a strach.
Najdi si iny podnajom.

somnikto
autor
21. okt 2023

@sasa1310 on ma v zmluve že sa mu musí platí na ruku, každý mesiac si chodí po nájom..osobne

sasa1310
21. okt 2023

@somnikto akože on príde do bytu, ty vieš čo sa bude diať a nemáš ani video ani zvukovy záznam.

niceboy
21. okt 2023

@somnikto moc neverím tomu že toto není vymyslené. Ale ak není tak to musí byť pekný nechuťák a zúfalec

somnikto
autor
21. okt 2023

mám aj inú prácu ako vymýšľať storky na mk, nemám žiadny zvukový záznam lebo sa to všetko udialo dokopy trikrát a strašne rýchlo mala som hrozný strach a stres

bronkax
21. okt 2023

Aj keď nemáš dôkaz rieš to. Inak už pri "flirtovani v norme" chlipníkov treba stopnúť odbiť. Toto sa deje denne tisíckam ženám od nadriadených od mužov ktorí majú nejakú moc nad nimi. Nenechaj to nikam zájsť rob čo sa da.

sasa1310
21. okt 2023

@somnikto ale prosím ťa. 3x sa to stane a ty nemáš ani záznam. V dnešnej dobe mobilovej

ivkav5
21. okt 2023

Šak nabudúce keď bude mať dojsť si zavolaj nejakého poriadneho chlapa do bytu, ktorý vyštartuje keď bude treba a dá mu na hubu 🙂

A jednoznačne choď z toho podnajmu preč…

somnikto
autor
21. okt 2023

@ivkav5 ďakujem, skúsim to takto, nemám momentálne peniaze na nový podnájom, väčšinu nasetreneho som dala do tohto bytu

januska12323
21. okt 2023

Neviem ako máš postavenú zmluvu, ideálne keby ti to pozrel niekto znalý. Ďalšiu návštevu si zabezpeč s kamarátom v izbe - tak aby ho nebolo vidieť. Bude to tvoj svedok. Keď majiteľ niečo spraví kamarát príde a vybaví si to s ním. Bez bitky aby sa to neotočilo voči nemu.

niceboy
21. okt 2023

@somnikto kontrolky ti mali svietiť už keď si čítala zmluvu. Vyplácanie na ruku každý mesiac 🤦‍♂️

somnikto
autor
21. okt 2023

@niceboy bolo mi to jedno pretože som súrne hľadala byt a nepomyslela by som si že starý vyše 60 ročný cigáň niečo také spraví

niceboy
21. okt 2023

@somnikto bože ešte aj k farebnému do podnájmu 🤦‍♂️

somnikto
autor
21. okt 2023

@niceboy keby si nemala kde bývať tak by si rozprávala inak ☺️ má celý bytový komplex, neprišlo mi to divné

ivkav5
21. okt 2023

@somnikto no nie v zlom, ale neviem v akej zlej situácii by som musela byť, aby som vôbec uvažovala o podnájme u “cigáňa”, ako ho nazývaš, a nehovoriac o tom, že vyplácanie na ruku🙈
Čo si do toho bytu dávala? Bol nezariadený? Alebo ako to, že si tam dala tak veľa peňazí? Veď nábytok, prípadne všetko čo si tam kúpila si vieš vziať so sebou.

somnikto
autor
21. okt 2023

@ivkav5 áno bol nezariadený všetko som si tam kúpila od koberca cez kanvicu po veľké skrine atď atď..viem si to zobrať so sebou, ale momentálne nemám na to aby som zas niekde dala jeden alebo dva depozity

ivkav5
21. okt 2023

@somnikto a výpovednú lehotu máš akú?

ivkav5
21. okt 2023

@somnikto zmluvu by som dala preluskať nejakému právnikovi, sú na nete aj poradne zdarma, keďže si v zlej finančnej situácii…nech ti pomože najsť tam “dieru”, aby si mohla odísť a dostať späť depozit…

bronkax
21. okt 2023

@somnikto neviem či by som zaspala keby som vedela že on môže hocikedy prísť 🙈 hrozný pocit. Nemá to kto pomôcť finančne aby si mohla odísť?

somnikto
autor
21. okt 2023

@ivkav5 musím mesiac dopredu oznámiť že odchádzam, depozit mi vráti ale len jeden a nie dva ako som platila. S 380€ neviem či sa pohnem niekde tu v okolí

niceboy
21. okt 2023

@somnikto no v prvom rade by som v živote nepodpísal zmluvu kde by bolo vyplácanie na ruku. Dával ti aspoň potvrdenie o zaplatení? Pochybujem.

somnikto
autor
21. okt 2023

@bronkax ako kľúče nemá , nemoze len tak prísť keď neotvorim

somnikto
autor
21. okt 2023

@niceboy áno dával, mám všetky prijmove pokladnicne doklady

ivkav5
21. okt 2023

@somnikto a inak, keď má celý bytový komplex- nemá niekto zo susediek takú istú skúsenosť s týmto úchylom?
A súhlasim s komentom vyššie, rob všetko preto (hoc si požičiaš) aby si odtiaľ čím skôr vypadla🙈 tiež si myslím, že kľúče má a ty o tom ani nevieš🙄
A mesačný depozit nie je až také zle, lepšie ako nič…riešila by som to teda určite takto….

deti95060810
21. okt 2023

60ročný cigáň? Bože to radšej asi pod tým mostom...
čo už len tento môže mať pod palcom by ma ozaj zaujímalo...max. tak špinu...😝

bronkax
21. okt 2023

@somnikto to nemôžeš vedieť. Tiež môžeš urobiť ťah zavolať kamaráta do izby to nie je zlý nápad. A pred tým ako otvoris dvere si stihneš zapnúť aj nahrávanie. A s dôkazom potom ľahšie vyriešis veci.

somnikto
autor
21. okt 2023

@ivkav5 myslela som na to, moc tam susedy nepoznám som tu krátko nemôžem len tak prísť že ahoj neobťažuje ťa majiteľ 😁 asi mu zavolám že odchádzam ku 20.11 lebo 20 vždy platím..a keď bude chcieť prísť to riesit zavolám si kamaráta 😐

ivkav5
21. okt 2023

@somnikto určite áno, rieš to tak…stretnete sa už len pri odovzdaní bytu a ku odovzdávke bytu si zavolaj niekoho so sebou 🙏 nech tam proste nie si sama…

somnikto
autor
21. okt 2023

@deti95060810 ma veľa domov v jednej dedine, ma bytové komplexy rk-lm-lh, hotely v starom smokovci, bytovky v Poprade a kto vie čo este

somnikto
autor
21. okt 2023

@ivkav5 moc ďakujem