Idylický vzťah

20. okt 2023

Ahojte, žienky pochváľte sa, ako Vám doma vyzerá idylicky vzťah s mužom? Mate iba šťastné chvíľky? Podeľte sa s nami akých mate úžasných mužov a celý život s nimi mate nádherný 🙂

dskjhfdlkdjhl
20. okt 2023

Idylicky vztah neexistuje, ale isto sa niekto najde, kto bude tvrdit, ze ho ma.

galganka
20. okt 2023

idyla » pohoda, pokoj, spokojný život alebo prostredie; takže sa treba vedieť aj povadiť aj udobriť, aby nikoho neroztrhlo od jedu, zniesť sa aj keď je ten druhý hladný, má pms, ms, čokoľvek...

viestta
20. okt 2023

Našťastie mam normálneho chlapa, takže máme aj blbé chvíle aj pekne.

pralinka25
20. okt 2023

ja si myslim ze mam v pohode vztah. za mna bol idylicky vtah mojich starych rodicov. boli spolu 65 rokov prezili vojnu, komunizmus, vychovali 4 deti atd. moja mama nikdy nespominala ze by sa medzi sebou hadali. ak aj ano nikdy nie pred nimi ako detmi. a ani ked boli uz velmi stari nikdy si nehovorili zle. verim ze nemali len ruzove dni a ze urcite boli chvile kedy si liezli na nervy (poznala som to podla toho akou zdrobneninou dedko babke hovoril a ako mu ona rovnakou zdrobneninou odpovedala. fakt si vtedy hovorili zdrobneninami. bolo to vtipne. az do poslednej chvile sa o seba starali navzajom a nikdy na seba nepovedali kriveho slova. byvali kusok od nas chodila som tam casto aj moji rodicia a vlastne vsetky ich deti. videli sme ako sa k sebe maju v priamom prenose.

bronkax
20. okt 2023

Neviem prečo mi celá otázka tu na dámy príde ironicky položená?

hradnapani
20. okt 2023

"podelte sa s nami"? to je ako do nejakeho priblbleho zenskeho casopisu :D

viestta
21. okt 2023

@bronkax ja za tym vidim zavist

ivangeline
21. okt 2023

Hej,bol...prve 2 roky. :D Potom boli idylicke chvile/obdobia. :D Pre mna to je..ked si vieme vsetko odkomunikovat a rozumieme si...sme na rovnakej vlne.. Šťastní a nemusime riesit nieco v sebe a okolo,co nas velmi zamestnava a ubera to zo vztahu.

maranta_leuconeura
21. okt 2023

Idylicky vztah neexistuje. Casto mame tendenciu mysliet si to o znamych a zo seba mat vycitky, ked sa pochytime, pohadame.
Ale uprimne, pokial nezijete s druhymi ludmi v domacnosti a nevidite im do hlavy, tak viete o ich vztahu 💩. Stalo sa nam, ze sa nam rozviedli kamosi a my sme nic netusili, lebo navonok s nami chodili na akcie, usmievavi, spolu stale niekam chodili kazdy vikend, nikdy sa nehadali ani nepodpichovali navzajom pred nami, zdalo sa nam vsetkym okolo, ze maju idealny a naplneny vztah. Ale zjavne vnutorne to tak nebolo.

rebrambora
21. okt 2023

Jasne. Bez zlych, by sme si nevazili tie dobre.
Dolezite je najst si partnera, s kt sa da komunikovat, funguje to po sexualnej stranke, rovnake financne a zivotne ciele, priority a rozdelenie si povinnosti, samozrejme uprimnost a dovera.
Potom sa aj problemy, kt pridu riesia lahsie, daju sa vykomunikovat. Raz potiahne jeden, raz druhy.
Idylicky vztah neexistuje a bol by nudny.

zuzanockamt
21. okt 2023

Na tomto fóre majú všetky ženy len idylické vzťahy, ideálnych mužov aj deti. Tu očakávaj veľa príspevkov.

maranta_leuconeura
21. okt 2023

@zuzanockamt tak jedna vec je idylicky vztah, ktory je taky mozno navonok a druha vec je velmi dobry vztah, ked si s partnerom rozumies, mate podobne nazory na zivot. Taky vztah naozaj mozes mat, ked chces a ked najdes vhodneho partnera. Podla mna nie je dovod zotrvavat v nefunkcnom vztahu, zijeme len raz. Ale to je moj nazor a ked to zenam pisem, ze ja by som takych chrapunov o ktorych tu pisu uz davno vykopla/opustila, tak to myslim vazne. Za to nemusim mat idylicky vztah, mozem mat aj ziadny, stale lepsie ako to co sa tu castokrat opisuje.

bronkax
21. okt 2023

@viestta áno to tiež

majlo1234
21. okt 2023

@zuzanockamt len ja mam doma xuja velmi casto😂

babydesire
21. okt 2023

Idylicky ? Dokonaly ? Ano ,mam . Nas vztaj je taky ako my = s pozitivami aj negativami, s dobrymi i zlymi dnami...proste V dobrom i v zlom 😉

jania023
22. okt 2023

Ja ma idylicky vztah. Sme spolu od 17tich a teraz mame 43 cize vecnost. Teraz he to super, potrebovali sme dospiet ale ked sme mali 20 tak to bolo burlive ale ustali sme to.
Neviem co znamena u teba idylika.
Problem u dnesnej mladeze je ze chcu byt nezvevisly ale zaroven mat partnera a pride taky kovid a ich manzelstvo sa rozpadne z dovodu ze az velmi zili kazdy sam za seba a zrazu musia vyt spolu 24hod denne
U nas to bolo super, uzivali sme si to moct byt spolu a to sme uz cez viac ako 25 rokov spolu a stale si mame co povedat