Je podľa vás v poriadku, keď žena stále chodí za mužom?

mara2010
21. nov 2023

Ahojte je podľa vás v poriadku keď žena stále chodí za mužom (myslím tak ze keď ona viac chodí mu dat pusu postiska ho také klasicke prejavy lásky)

domak2
21. nov 2023

Nič iné o tom vzťahu nevieme, takže je nemožné odpovedať.

syslik81
21. nov 2023

su muzi co proste nemaju povahu na to aby sa mojkali cuckali a obimali .. chces vezmi si .. ak ta to nebavi tak ho vymen ..kazdy sme iny ...

nikaeli
21. nov 2023

@mara2010 ak to riešiš, zrejme ti to nevyhovuje -> a je úplne jedno, kto si o tom čo myslí 😉

domkakvet
21. nov 2023

@mara2010 podla mna by sa mal realizovat aj chlap.

jesenzima
21. nov 2023

@mara2010 môj muž nie je stískací typ, som si toho vedomá, a nevadí mi to. Ak sa chcem stískať a pusinkovať prídem za ním ja 🙂

barbora0308
21. nov 2023

@jesenzima u nas je to skor opacne 😁🫣

petamich
21. nov 2023

je to v poriadku ak su obe strany spokojne - moj manzel nema takmer ziadne spontanne fyzicke prejavy naklonnosti, malokedy ma prvy objime alebo mi da pusu, ma skratka ine prejavy lasky a ja som s tym uplne okej a je to uplne v poriadku

a s vyrazom take klasicke prejavy lasky nesuhlasim, nie nadarmo je napr. kniha 5 jazykov lasky roky popularna a vela vysvetluje 🙂

hugger
21. nov 2023

@petamich dospelý postoj, také často nevidno

silvike
21. nov 2023

@petamich No len prave ide o to, ze Ty potom asi tiez nemas ten primarny jazyk " fyzicky kontakt", lebo potom by ti to proste chybalo a nebola by s tym asi az tak ok, keby ti muz neprejavoval lasku v tvojom jazyku.

petamich
21. nov 2023

@silvike nemam, u mna su to skutky a sluzby 🙂 chapem co chces povedat a suhlasim - kazdopadne mam ho ako sekundarny ale akceptujem fakt, ze moj muz je aky je, on ma objime, aj pusu mi da...ale nie prvy

grof_monte_christo
21. nov 2023

@petamich Ja som si tento test práve robila, v 3 jazykoch lásky mám rovnaký počet bodov, ako sa to vtedy vyhodnocuje? 🙂

petamich
21. nov 2023

@grof_monte_christo z toho co viem, tak mas vlastne dva jazyky, ktore su pre teba rovnako dolezite, castokrat vychadza, ze dva su velmi blizko seba (aspon co sme si robili s kamoskami) ale teda mozu byt aj dva

robila si si AJ alebo SK verziu? mam pocit, ze v tej SK su obcas hlupe preklady ale tym nevravim, ze to moze byt dovod preco mas dva

grof_monte_christo
21. nov 2023

@petamich Tých otázok je spolu 30, jazykov je 5. Mala som 3x 8 bodov a potom zvyšné body v 2 jazykoch. Ale keď tak uvažujem, tak všetky 3 sú pre mňa rovnako dôležité, že vlastne nemám primárny jazyk lásky 🙂

Bola to slovenska verzia.

anketkarka
21. nov 2023

@mara2010 v poriadku je všetko čo vyhovuje konkrétnemu páru.

petamich
21. nov 2023

@grof_monte_christo mozno je to tym, ze dostavas to, co potrebujes a nic ti vlastne nechyba 🙂 ktovie co vsetko ovplyvnuje ako to clovek zaklikne, nie som odbornik ale mozno ak ma clovek co potrebuje, tak mu podvedome nevyskakuje, ze zaklikuje napr. veci spojene s materialnom atd. ale moze to byt blbost

my s muzom vela na tom pracujeme, aby sme si vedome plnili ten primarny, kedze ich mame uuuuplne ine

tiezjedna
21. nov 2023

@mara2010 ak to teší oboch a nie je to skôr vtieranie sa ako prejav lásky, tak prečo nie...

lonely66
21. nov 2023

nikdy v živote som si nevedela predstaviť vzťah, kde by ma muž nepritúlil a kde by on sám rád neprijal pritúlenie. môj manžel bol taký. kým nestretol mňa. po cca 2 rokoch vzťahu by sa túlil od rána do večera, pritom dovtedy roky rokúce nie a to mal nejaký ten vzťah. jednoducho nenašiel spriaznenú dušu.
@mara2010 ak ti to vadí a trápi ťa to, premýšľaj, čo ďalej... mne osobne by vadilo žiť vedľa "psieho čumáka", čo sa týka fyzických prejavov náklonnosti.

euka210
21. nov 2023

@mara2010 zena je viac emocna, takze ano, u nas ja potrebujem take malickosti ako objatie ci slova a nemam s tym vooobec problem, lebo obaja vieme, co potrebujem. Aj to, co potrebuju muzi...uznanie, byt potrebny a sex.

cukroska
21. nov 2023

@mara2010 Asi sa opakujem. Ale každý sme iný a každému vybavuje niečo iné. Niekto je mojkáčik iný radšej prejavuje lásku inak. Ja som vždy za zlatú strednú cestu. A nevidím nič ani zvláštne ani čudné ak žena prvá. Ženy vždy boli asi aj budú viac
citlivejšie,vnímavejšie,citovo založené aj prítulnejšie 🙂 Aspoň mám ten pocit,že chlap je chlap. A výnimky,vždy potvrdzujú pravidlo.

anna_anicka83
21. nov 2023

@mara2010 U nás je to naopak. A áno, môj muž je mojkaci typ. Ja až tak nie. Ale vieme to o sebe. Keď sa príde mojkať, neutečiem mu, áni mi to nie je nepríjemné, len nemám takú mieru potreby ako on. Ale snažím sa aj ja byť tá prvá, pretože viem, že ho to poteší a on sa snaží mojim jazykom lásky. Proste vieme, že sa máme radi.

karolinakr
22. nov 2023

Pokiaĺ sa neodťahuje a opätuje al.sa usmeje hej,
pokial sa tvári otrávene alebo uhýba, je to veĺmi zlé