Je to zo strany bývalého len nejaká hra?

23. júl 2023

ahojte,neviem kde začať
chodila som s jednym chalanom,počas toho ako sme spolu chodili som mu so srandy napisala z fake profilu a potom o tom povedala (zo srandy),vymazal si ho z chatu úplne…časom sme sa rozišli,on si účet vymazal a spravil nový a teraz si ma pridal z nového účtu ale na môj “fake” účet…neviem či si realne nepamätá,alebo pamätá a len hraje akúsi hru,prehodili sme pár slov,bolo to fajn,teraz sa pýtal na vek..mám mu to povedať? Popr ako?

viestta
23. júl 2023

Ako male deti v skolke 😅

autor
23. júl 2023

@viestta asi to tak vyzerá ja viem,ale sme dospelí ľudia a som teraz z toho taká akosi zmätená a chcela som váš názor

jan510
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
melanta
23. júl 2023

Zruš si okamžite fake profil a viac to nerob. Začni sa správať ako dospelá osoba, keď tvrdíš, že ňou si. Dospelí ľudia nepíšu zo srandy z fake profilov.

listy456
23. júl 2023

prosim ta spytaj sa kamaratky ak mas..... dospelym toto pride na smiech uz a neda sa to ani vazne brat jak na to odpovedat ze dake dieta si vytvori fake profil aby si overilo frajera a ten jej nan napise a ona chuda nevie co povedat lebo je v rozpakoch a nechce byt za trapnu.... dospela urcite nie si ale zmatena ano. Blokni ho uz neodpovedz a koniec. Jaky nazor a na co mame mat?? ak bol frajer rovnaky ako ty tak to moze byt bohvieco naozaj.... akoze nehnevaj sa ale toto je strasny trapas co si napisala sem.... nestrapnuj sa viac vymaz si ho odtial a vec vyriesena

tanyag
23. júl 2023

On si určite nepamätá, že si to ty...píše xyz dievčatám, napíš mu, že si to ty a blokni ho, dovidenia.

syslik81
23. júl 2023

ani by osm sa neobtazovala mu odpisat ... vymazat fake ucet - niesi pubertak aby si ho mala a nechat si len jeden ...

lindous
23. júl 2023

A ty si mu tam ďalej odpisovala ako ten fejk? 😅 Spýtaj sa ho, či fakt nevie s kým si píše... Je jedno či povie áno alebo nie, ďalej by som si s ním nepísala tak či tak, ale nebudeš nad tým rozmýšľať, že ako to teda bolo... A do budúcna, napísať niekomu z fejk profilu, testovať si ho a tváriť sa, že to je sranda... Ja by som to s tebou ukončila rovno vtedy, nie je to sranda...

rembura
23. júl 2023

neobtazovala by som sa mu odpisovat, neriesila by som, toto uz ked su problemy teraz taketo, tak myslim, ze to lepsie nejako dalej nebude, len zbytocne si budete predlzovat utopiu 🙂

alickapusinka
23. júl 2023

No prázdniny pokračuju.