Môj priateľ si píše s inými

mlbb
9. apr 2024

Ahojte,
pred 2 rokmi som sa prestahovala kvoli priatelovi po mnohych rokoch v zahranici na Slovensko. Boli sme spolu sice kratko, ale nas vztah na dialku sa nedal tahat. Ked som ho spoznala bola som s dlhorocnymi priatelom. Tento moj terajsi priatel mi zacal vymyvat mozog, ze ako je mozne ze po tolkych rokoch vztahu este nemam dieta. Problem bol v tom, ze moj expartner sa na dieta necitil (doteraz ho nema), vlastne ani ja som to neriesila kym som nestretla mojho terajsieho priatela, mala som aj zdravotne problemy, ale nakoniec som od neho (ex) odisla. Vratila som sa spat na Slovensko, kde som nemala ziadnu zakladnu - chybali mi priatelia, ale verila som, ze bude dobre. Lenze, nastal problem s ktorym som vobec neratala. Mam 37 rokov a moj priatel si vkuse vypisuje s inymi. Nie je vobec nejaky atraktivny, mne sa napriklad uz pred zacatim vztahu vobec nepacil, ale ako clovek sa mi zdal fajn, tak som sa po jeho neustalom prehovarani - ze ak to skusime, tak spravi vsetko preto aby to vyslo - s nim dala dokopy. Ked som ho stretla, bol obycajnym chalanom, ale vypracoval sa - stal sa znamym a odvtedy sa na neho lepia same zlatokopky. Boli ma, ze si neuvedomuje ze to nie je uprimne a nevazi si to co moze stratit. Hovori mi ze som stara, skareda pritom som vzdy mala fesakov.

domkakvet
10. apr 2024

@mlbb tak ty si stara a skareda, pise si s inymi a chce madarku, tak toto je bud vymyslene, alebo si uplne na hlavu, ked si este s nim.

kellhaed
10. apr 2024

Prepac;
Ak das podmienku, musíš ju splniť a odísť. Potom po odchode musíš byť silná a ukázať; ako ho vôbec nepotrebujes. Ak dolezie ; co s najväčšou pravdepodobnosťou ano; lebo mu to jeho ego neda ....možno za tyzden; možno za 2 mesiace ....a bude prosikat....nedaj sa a bud hrdá ....rob trochu drahoty ....a potom nastav si hranice; keď niečo nedodrzi; odíd. Niektorí chlapci sa potrebujú hrať. Otázka je; ci to potrebuješ aj ty .
Ak ostanes; bude ta len deptat ....a ver mi ; nakoniec ta pošle niekam; lebo budeš z neho tak zdeptana, že z tebe bude srsat na všetky strany; že si seba nevazis.
Lub sa; máš peniaze; tak si urob radost a zvys svoje sebavedomie. Určite si krásna žena. Si inteligentná a citlivá ....je jeho chyba; keď si ta nevazi. Ty si určite lásku a uctu zaslúžiš

kellhaed
10. apr 2024

A stará nie si. Ja som mala pred par dnami 43 a môj šéf mi povedal; že som ešte veľmi mladučká 🤭 je to len číslo...dôležité je len; aby si roky nečakala a neprepasla to; co si môžeš užiť. Ľúb aj seba ❤️

klimkaa
13. apr 2024

@mlbb pomáhať mu zariadiť byť lebo on sám nemá vkus a potom sa bude inej chváliť ako ma dokonale zariadené. No ty už budeš moc stat len pred dverami...