Moje dieťa nechce prijať môjho nového priateľa.

dollynkaa
16. mar 2020

Mam priateľa 8rokov s nim 6r dcéru. Nie som šťastná. Spoznala som otca mojej dcéry kamarátky. Stretávame všetci spolu aj my dvaja len sami už niekedy. Moja dcéra na otca rada. Tento chlap sa snaží o komunikáciu atď s nou ale úplne ho odmieta. Nechce ho ani pozdraviť nič. Plánujeme byť spolu. Aj s mojou aj jeho dcérou. Ale ta moja ho nechce pomaly ani vidieť. Co s tým?

sissy27
16. mar 2020

@dollynkaa že najprv si vyrieš čo máš doma a potom rieš nový vzťah. Takto to bude dcéra brať tak, že si od ocka odišla kvôli inému.

dopolbokaodrata
16. mar 2020

Však tu píšeš že ta neľúbi a asi až tak s tebou byť nechce. Nie, že by ma to zaujímalo, veď tu každá druhá robíte riadne kraviny. https://www.modrykonik.sk/forum/vztahy-manzelske-partnerske-priatelske/planovali-sme-si-buducnost-no-on-sa-vraj-nezalubil/?page=2&scrollto

23121974
16. mar 2020

@dopolbokaodrata Vieš,komu niet rady,tomu niet pomoci,alebo komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí.Potom tu bude za nejaký čas vyplakávať,že ostala sama s dvomi deckami od 2 chlapov,že čo má robiť 🙈

0silvia0
16. mar 2020

@dollynkaa aspon tvoja dcera ma rozum... chlap ta nelubi, naco to silis? Kam sa ponahlas preboha, ved sa poznate 3 mesiace, mas dieta, mysli hlavne na dceru...

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
17. mar 2020

Poznáte sa tri mesiace,plánuješ dovolenku, už s ním zoznamujes dcéru, ako keby už mal byť "náhradný otec" a ten muž do teba ani nie je zaľúbený. Dcéra ho odmieta. Co vlastne chceš? Ok, prísť o manžela, urobiť si dalsie dieťa s druhým, ktorý ťa ani moc nechce, a potom samozrejme ostať sama.... To je skutočne výborná predstava, ale dosť možná, keď trochu nezačnes reálne uvažovať... Spamätaj sa, aj dcéra ti dáva to najavo, kde máš byť

lenvam
17. mar 2020
alexandraalexandrova
17. mar 2020

Lutujem tvoju dceru...ak by som spoznala muza ktoreho moje dieta neakceptuje a neprijima, ten vztah by som ukoncila. Prvorade je dieta...ale zda sa ze tebe to nedochadza a este k tomu to robis pre chlapa ktory ta ani nelubi...nemam slov

dollynkaa
autor
17. mar 2020

@dollynkaa no dievčatá nevyjadrujem sa k tej prvej téme nakoľko som ja zle niečo pochopila. A ja som sa vás nepýtala na názor k prvej téme. A verte mi keby som vedela ze to nemá význam a výhody pre moju dcéru nerobím to. A nie nezoznamujem ich len je to otec jej kamarátky nič viac dcéra nevie

dollynkaa
autor
17. mar 2020

@dollynkaa a on sa veľmi snaží. Získať si moju dcéru. Jeho dcéra má dlho pozná ona ma má rada

sense
17. mar 2020

@dollynkaa ak dcera nevie nic viac ta netlac aby sa spoznai ani jej ho ty a ani on nech sa nevnucuje....pretoze to moze byt chyba... zesa az moc snazi

Plus ak si este vo vztahu s otcom svojej dcery tak naprv ukonci ten ....

dollynkaa
autor
17. mar 2020

@sense áno aj by som povedala ze moc si ju všíma a možno zbytočne ma to opačný efekt len sa bojím ci je možné že raz sa to zmeni

sense
17. mar 2020

@dollynkaa
To ti nikto odpoved neda... ale deti vseobecne ked citia tlak tak robia zrovna opak...
Takisto zalezi aj aky ma vztah k otcom ako ste si vy dvaa vyriesili vztah...

martinka13
17. mar 2020

Dieťa ma svojho otca. Ďalši je pre nu navyše. Jednoduché.

annadan
17. mar 2020

povedala by som, tak že čas všetko vyrieši a vôbec by som to teraz nejakosi nesílila. dievčence sa dajú dokopy a potom to pôjde omnoho jednoduchšie. hlavne čas