Muž po rande prestal písať

6. jan 2024

Keby vás muž po rande ghostol (prestal pisat),napísali by ste mu že prečo?
Rande uzasne,rozumeli sme si,mali cely čas o čom kecat,sranda bola,tak netusim

fodorka
6. jan 2024

Vek chlapa? Pisanie pred rande ci aj po?

lindous
6. jan 2024

Ako dlho to je?

janinah
6. jan 2024

Nenapisala

iv007
6. jan 2024

Nie, neries to a nechci byt v jeho ociach zufalka... Ocakavaj ze sa mozno ozve neskor, zrejme mal rozrobene viacere baby a ina ho zaujala viac ako ty. Stava sa, zivot ide dalej.

marianarem
6. jan 2024

Nepisala by som, brala by som to tak, ze proste som ho az tak nezaujala. Keby to ale bol uz povedzme piaty chlap v kratkom case, co to spravil, tak by som asi napisala, lebo tam uz by som to brala, ze systematicky robim nieco nesympaticke.

deti95060810
6. jan 2024

tak to ani náhodou...
v tomto som stará škola.

walentina7
6. jan 2024

Nepises či si mu dala. Ak áno,tak už ani nečakaj.

barborachors
6. jan 2024

nesadla si mu a ako kazdy priemerný chlap ma ďalších desat napadnicok v poradi... tak naco by daval sance jednej... mna takto tiež kedysi nejaki ghostovali, ale nemala som cas sa nad tym ani zamýšľať, lebo som mala aj inych napadnikov. Urcite sa nebudem nad jednym truhlikom dva dni zamýšľať, proste nechce, tak nechce, bodka.

1gramofon
6. jan 2024

Keby mal záujem, tak by sa ti ozval. Nie ste kamoši, nemusí ti nič vysvetľovať, ma pokoj, môže ísť s ďalšou a spoznávať sa.. Prečo aj nie, ved ste si neslubili lásku, ale len jedno rande. To ze ste si mali čo povedať je fajn, ale s inou si ma možno viac co povedať. Ze bol mily sa dá vysvetliť tak, že hádam by nemal byt nepríjemny ci chladný len preto, že nemá záujem. Je to od neho fajn, že ti nepokazil večer

0silvia0
6. jan 2024

Nenapisala urcite. Asi nepreskocila povestna iskra, stava sa.

lienka.7
6. jan 2024

@autorka to, ze ty máš ten pocit, neznamená, že ho musí mať aj on. Hoci ste si pokecali. Aj mne sa stavalo, ze aj keď rande bolo na 1.pohlad fajn, jednoducho potom som si to ešte raz "prebrala" v hlave a prišla k záveru, že proste už sa s daným chlapom záujem stretnúť nemam. Aj keď ja som bola úprimná, nie všetci to dokázali pochopiť.
Ale ak sa ti po stretku už neozval, tak záujem nemá. A nekontaktovala by som ho už viac.

jovka
6. jan 2024

Nemyslim,ze ti bude nieco vysvetľovať,o tom ghosting je...mozno sa vsak ozve ked mu nieco ine nevyjde..tot moje skúsenosti 😃

moonlight1210
7. jan 2024

Mozno vas obieha aktualne viacere, jednu po druhej, a ked vas vyhodnoti (a postupis do druheho kola), tak sa ozve.

Dalsia moznost je, ze “nechce vyzerat zufalo”, tak si dava cas.
Zenska taktika: neozyvaj sa prva, je to zufale.
Muzska taktika: nechaj ju pogrilovat par dni, nech si nemysli, ze si z nej uplne paf. Bude preto cely cas mysliet iba na teba a lamat si nad tebou hlavu. Potom bude cela happy, ze si sa vobec ozval, lebo uz nedufala a bola plna pochybnosti o sebe.

denithestrange1993
7. jan 2024

Dovod preco nepise asi ma,neber to osobne,proste si mu momentalne nesadla a taky vztah nechces. Ani ty by si dalej nechcela rozvijat nieco co pre teba nema buducnost.

romi0310
7. jan 2024

Ja som minule pocuvala jeden podcast o tomto. A boli tam zhrnute uz aj veci, co tu dievcata pisali vyssie. Ja osobne som clovek, ktory jedna na rovinu. Pokial to rande bolo fajn, nikdy mi nerobilo problem povedat, ze citim to tak a tak. S jednym muzom som raz tiez mala skvele rande, ale dost casto spominal byvalu, ktora sa na neho vykaslala kratko po zasnubach, tak tam som vedela, ze to nema vyznam, aj ked sa mi pacil. Podla mna ghostuju ludia, ktorí su neuprimni a nevedia absolutne komunikovat a s takym muzom by som ja osobne teda nechcela mat nic spolocne. Lebo pred kazdym problemom by utekal. Dalsia vec je ta, ze dotycny mozno mal doma manzelku/priatelku :D ak to bolo nejake stretko zo zoznamky. To su tiez taki experti, ktori si potrebuju daco dokazat a o nic ine im nejde. A v tom podcaste som sa dozvedela, ze velakrat sa muz po rande neozve preto, lebo v nom nevies prebudit iskru. Ty sa dotycnemu aj mozes pacit, ale ked v nom nevies prebudit tu povestnu iskru, tak nema potom z toho rande taky pocit, ze by ho chcel zopakovat. Je to napriklad take, ze sa mu zapozeras na dlhsie do oci, jemne sa ho dotknes za rameno, trosku s nim zaflirtujes. Lebo vela zien ma problem so svojou zenskostou a nevedia ju pri muzoch ukazat. Potom tie rande su take, ze si sice super pokecas, rozumies si, zasmejes sa, ale v muzovi to prebudi maximalne len nejake kamaratske stretnutie 🙂 tych dovodov je viac. Moze to byt aj to, ze sa mu na tebe nieco nepacilo alebo si na rande povedala nejaku predstavu o zivote, ktoru ma on odlisnu a ak uz nechce stracat cas, tak jednoducho vyhodnotil, ze to nema zmysel. Ale opat sa raz vratim k predoslemu vyjadreniu, ze taki muzi, co nevedia odkomunikovat veci, su pre mna velmi slabi a takych som ja obchadzala :D

romi0310
7. jan 2024

A ak mas potrebu sa ozvat, urob to ;) tie, co tu pisete, ze je to zufale :D :D :D som sa dobre zasmiala. Zeny, zeny 🙂 zufale by bolo, ak by ho bombardovala, vypisovala vkuse alebo sa mu ozyvala aj napriek tomu, keby jej povedal narovinu, ze nema zaujem. Vo vsetkom je zaklad kokunikacia. Je smutne, ze aj dospele zeny maju stale mylne predstavy o randeni. Hodnota zeny sa ukaze prave tym, ze muzovi jasne a narovinu povies, ako to citis a co si myslis. Ja by som mu napisala nieco v zmysle, ze to stretnutie bolo fajn, dobre si sa zasmiala a rada by si ho zopakovala, ale pokial to on tak neciiti, ze to uplne v pohode respektujes a popraj mu vela stastia v zivote a nech najde to, co hlada 🙂 uplne sprava, kde mu ukazes, ze svet sa netoci iba okolo neho a ze mas aj ine moznosti ;) mne to takto po stretnuti napisal jeden muz a uplne som si povedala, ze vaau, uplne reprezentacia vyspeleho a silného muza 🙂

grof_monte_christo
7. jan 2024

Nie, nepísala by som už, lebo vždy to ma svoj dôvod, prečo muz hneď po rande nereaguje. Ja som raz napísala na druhý deň po rande, že ak sa aj uz nikdy viac nestretneme, tak stretnutie bolo pre mňa veľmi príjemné. Na to reagoval okamžite a neskôr mi povedal, že sa mu to veľmi páčilo. Stretli sme sa teda, aj ďalší krát. Ukázalo sa však, že bol na zoznamke preto, aby zabudol na bývalú. Chcel v stretávaní sa pokračovať, ale mne tam niečo chybalo. Ak muž po rande nie je zo ženy hneď hotový, tak za tým niečo je a nemá zmysel sa ozývať prvá.

romi0310
7. jan 2024

@grof_monte_christo lenze takto to nefunguje. Vies kolko chlapov bolo na prvom rande extremne ohurenych a potom to kleslo na minimum? Kazdy prejavuje emocie inak. Niekto ti uz po par stretnutiach vyzna lasku, niekto sa ti otvara pomalsie. Ja som zazila oba pripady. Oba prerastli vo vszny vztah 🙂 tiez som mala partnera, ktoremu som ja davala prve kroky a vzdy sa chytil a pelne sa pri mne naucil. K nemu sa tazko dostavalo, ale potom to bolo velmi pekne 🙂

grof_monte_christo
7. jan 2024

@romi0310 So slovom "hotový" som to možno prehnala, ale ak muž zvládol prísť na rande, na stretnutí nestála reč, sympatie boli vzájomné a muž sa po rande aj tak neozve, tak vždy za tým niečo je.

ovaaa
7. jan 2024

To už vieš zo začiatku, že zodpovednosť 0...slušný chlap povie, napíše, že už nemá záujem atď...a to isté platí o žene ...Aspoň ja som to tak robila ak mi človek nesadol.....už len pre môj pocit a slušnosť a férovosť...

grof_monte_christo
7. jan 2024

@ovaaa Muži to berú ako menšie zlo sa žene neozvat ako jej na rovinu povedať, že nemajú záujem.

karolinakr
7. jan 2024

Ja som to čitala z druhej strany, že chalan si dobre pokecal, bol spokojny, len žena sa mu nepačila fyzicky, tak ju ghostol
Tu sa často spomina, že vztah sa preklapa zo vztahu kamarat na frajer ( milenec) ja si to neviem dost dobre predstavit, ked ma niekto nepritahuje, ale rozumieme si povahovo a začne ma ohmatkavat, asi by som mu strelila..On by tiež mohol založit diskusiu - dobre sme sa sa zasmiali a dostal som na držku.. 😅

karolinakr
7. jan 2024

Ja mam jednoduche vysvetlenie asi fyzicky ma ine naroky, nič ine by som za tym nehĺadala

sheila121
7. jan 2024

@romi0310 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

ibrunova
7. jan 2024

A ako dlho sa to neozýva?

anos18
7. jan 2024

@ovaaa škoda,že dnes je tých slušných a férových ľudí pomenej ☹️

chodec15
7. jan 2024

V niecom si mu nesadla. Zabava bola mozno super, ale niekde tam asi padli veci, reakcie, co sa mu asi nepacili. Pre lepsi pocit sa mu mozes ozvat ty, co teraz dalej, alebo otoc list a chod dalej. Ani tebe sa kazdy na prvom rande nepaci na dalsie chodenie. Ze nie nejaky zly, ale nie uplne tvoj typ.
Dalsia moznost je ta, ze sa stale caka aktivita od muza, zena casto pasivne caka. Tak kym zabava, pise,... a prilis sa to natahuje, prejde aj mesiac, dva a zacne toho mat uz plne zuby. A po rande, ked uz aj vidi, ze mas aj nejake tie chybicky, to nahle zabali,...

emm_i
7. jan 2024

Z mojich skúseností som zistila, že keď sa mi niekto neozval, tak naozaj časom vysvitlo, že nič nechcel. Aj keď som sa ozvala potom prvá a viedlo to ďalej do konverzácie a ďalších stretnutí, bolo to také nemastné-neslané a nikam to napokon nepoviedlo. Ale keď sa mi dotyčný ozval hneď, vyvíjal iniciatívu, tak to boli presne tie prípady, keď naozaj mal záujem rozvíjať to časom aj do vzťahu.

danica2711
7. jan 2024

no tak si sa mu asi nepáčila. Myslíš, že keď sa mu pripomenieš, tak sa mu páčiť začneš? Neponižuj sa

maryetta
7. jan 2024

Zalezi aj ako dlho 1-2dni? Alebo 1-2tyzdne?
Mozno je s priatelkou alebo manzelkou tak sa mu “neda” ozvat.
A mozno caka ci sa ozves ty. Mozno je takwj povahy ze nechce on prvy. Mozno ma pocit ze rande nedopadlo dobre a nechce byt trapny a vnucovat sa. Tak caka.
A takto budete cakat obaja. Nuz my nevieme. Musis vediet ty.