Prvé rande po 9 rokoch

sasha871
16. júl 2015

baby,9rokov som mala vztah..ktory sa rozpadava..uz sme si cudzi..a tak pocas uplynulých 2mesiacov, som si zacala pisat s muzom..zoznamili sme sa na zoznamke..piseme si kazdy den, o beznych veciach a mame vzajomne sympatie..na buduci tyzden navrhol kavu, vraj je na case..no poviem vam, ze mam pocit ako keby som mala 15..ja uz ani neviem ako take rande prebieha a mam normalne tremu uz teraz..potom si hovorim, mas doma rocnu dcerku, maj chladnu hlavu! ale pritom sa mi trasie zaludok😀..ako prebiehali vase rande po zoznameni na internete?🙂

nair
16. júl 2015

@sasha871 No tak ja mám s randením zo zoznamky bohaté skúsenosti 😀 Vždy to bolo po pár mesiacoch intenzívneho písania, vždy (okrem jediného, ktorý sa na mňa zavesil a rozhodol sa, že spolu chodíme 😀 ..a otravoval a otravoval až kým som s ním neprerušila všetky kontakty 🙂 ) to bolo veľmi fajn, zo začiatku trochu rozpačité, ale postupne vždy veľmi super kamarátske stretnutie.. 🙂 Možno som mala šťastie, alebo mám na ľudí odhad.. (S viacerými z týchto chlapov som dodnes sporadicky v kontakte..) Neviem..
Až som stretla muža, s ktorým randím dodnes - sme dva roky manželia 🙂
Chápem Tvoje obavy, a v podstate Ti závidím, ak stretnutie vyjde, čaká Ťa krásne životné obdobie 😉 Držím prsty! 🙂

liz_lemon
16. júl 2015

a nemala by si ist na rande, az ked sa ti vztah uplne rozpadne? takto by sa to mohlo brat aj ako podvadzanie

dominika6
16. júl 2015

@sasha871
máš ukončený vzťah úplne z obidvoch strán?
Mohlo by sa stať,že ti rande vyjde a aj vzťah sa napravý...skomplikuješ si situáciu.Ja by som uzavrela najprv jedno a potom s čistou hlavou začať dalšie..

moonlight1210
16. júl 2015

@sasha871 "9rokov som mala vztah..ktory sa rozpadava.." - to mi pride ako zenska verzia chlapského "so zenou sme sa odcudzili, uz si nerozumieme, nespime spolu, som s nou kvôli detom, ..." 🙂

sasha871
autor
16. júl 2015

nechcem tu rozoberat to co mam doma, to je dlhy pribeh..jednoducho nemam koho podvadzat..zdielame iba spolocnu domacnost do urciteho casu..jednoducho som rada, ze sa nasiel niekto, kto mi zdvihne naladu..bohuzial cez toto tazke obdobie sama neprejdem..viem to, potrebujem ist dalej hned..nepotrebujem oddych od muzov a pod.takto mi to vyhovuje.. ja som len totalne vysla z cviku😀 stale premyslam o com sa asi budeme bavit?!..ako keby som muza mala stretnut 1x 😀 ja som uz mala vztah cez zoznamku ale to bolo pred 10rokmi a pisali sme si pol roka..no uz si ani nepamatam, ako to prebiehalo.to 1. rande

moonlight1210
16. júl 2015

@sasha871 stale je tu otazka ci to tak vnima aj tvoj partner..
Si to predstav naopak. Neklape to, vies to, sice moc neriesis, ale dufas, ze kym ste spolu, snad sa este raz stane zazrak. Ze este je mala sanca. A zrazu zistis, ze on uz ide na rande s druhou...

Ale dobre. Prestan sa tak sustredit na to rande. Co urobis, povies, ci zaujmes, nebiudes trapna,... uvidis az tam ako to pojde. Bud sebou, lebo aj keby si tam zahrala ako profesional zo snd, prave to ho moze sklamat, odradit. Bud sama sebou, lebo iba tak sa s tebou da dokopy ktosi, komu si takto sympaticka. Nemozes zacat priatelstvo ukazovanim lepsieho, takym tym "natriasanim peria ako rajka pri pareni". Klames jeho, klames seba.
To poznas: "kedysi na zaciatku bol iny."
A daj si pozor. Si dlho osamela, tuziaca po citoch, mas obavy aby si zaujala. Si takmer vhodna korist, aby si skocila na kaleraby.

dominika6
17. júl 2015

@sasha871
rande nikdy nevieš ako vyjde,bez ohľadu na vek,čas,miesto...ak ste si rozumeli cez písmenká a bolo to sponntáne,bude aj rande...pokiaľ sa on nepretvaroval a nechcel ťa iba zaujať a na živo zistíš,že je nudný a nebude medzi vami ani žiadna chémia,viac ti netreba..
držím palce 🙂

vadimito
17. júl 2015

Všetky pokecove známosti sú o sexe, ak si chceš zdvihnúť ego, (tak na mna pôsobia tvoje príspevky), potom do toho choď, ale presne tu niekto už pisal, si ľahká korist, dla info, kt. Si dala. Ja mám za sebou niekoľko takýchto "rande" a vždy to bolo iba o sexe. Aj s mojim aktual. Frajerom to tak bolo na zaciatku, po mesiaci písania o zivote, nielen o sexe, sme asi 8 mes. Spolu len sulozili, potom sa to nejako prelomilo, ale dodnes to beriem s rezervou. Viac by som na pokec nevstupila, nedalo mi to v konečnom dôsledku nič,možno viac nadhľadu na vzťah muž-žena a poznanie,že sex bol s kazdym rovnaký, nikto má neohuril ani nijako výrazne neocaril, čo zisťujem až teraz, s odstupom času.

natalym
17. júl 2015

@sasha871 Doma to máš na hovno, tak sa sa zdá že to druhé je lepšie. Ale za pokus nič nedáš, len tieto vzťahy treba brať s rezervou, realita môže byť úplne iná.

vadimito
17. júl 2015

Tým som chcela povedať len tolko, že aj mesacne a viacmesacne pisacky o zivote a bežných starostiach s duševným rozmerom v praxi znamenali napokon aj tak len jedno. Áno, správne, súlož. Necakaj, že sa niekto do teba zalubi s nevysporiadanym vzťahom a malym dieťaťom na krku, ale užiť si môžeš,lebo to iste sa ocakava,ze poskytnes ty dotycnemu.

mala_hobitka
17. júl 2015

@sasha871 Neboj sa nejako to dopadne. Daj sa do niecoho pohodlneho v com sa sama sebe pacis, nemusis sa ani moc licit ci vycesavat vlasky...len tak jemne staci licenia a vlasky ako sa tebe paci hoci aj rozpustene. Ked na miesto prides, usmej sa a skus nacrtnut temu o ktorej ste sa uz rozpravali. Bud sama sebou a uvidis. Doporucujem ti nic si romanticky neprehravat v hlave. Ak to vyjde bude super, ak nie nevadi skusila si 🙂. Davaj si pozor na to co hovori a na to co robi. Ak sa ti nieco nepaci tak to v klude daj najavo. Pokial nebude vela pit, sam o sebe vela rozpravat, frflat na byvalku a ci ti nebude robit navrhy....moze z toho volaco byt 🙂.
Drzim palce
PS: Daj si pozor na chlapov co zufalo tuzia po vztahu (s kymkolvek).
PS2: Ak budes davat pozor na signaly zlych chlapov, urcite raz najdes muza co ta bude velmi velmi lubit. 🙂

moonshine1
17. júl 2015
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

ja si spominam na jednu moju internetovu znamost. Dva roky tomu clovek odolava a nakoniec podlahne. Stretli sme sa a odvtedy som bola neustale ako na ihlach, ci zavola, ci napise, ci som nieco nepokazila, nepovedala nieco nevhodne. Najprv som mala klapky na ociach a nevidela ako na mna tlaci, co sa sexu tyka. Az neskor po asi roku som si zlozila ruzove okuliare a dozvedela sa, ze predsa len si nasiel popri mne inu. Bolelo ma to, ale jeho nie. Pre neho to bola len moznost si uzit, bez starosti, bez vypytovaciek kde je s kym a kedy pride. Najprv som to brala s nadhladom ale po case uz nie. Este dlho potom som si buchala hlavu, ze som bola taka naivna a naletela som, ale nastastie sa tym uz nezapodievam. Co bolo, bolo. Podstatne je, ze som konecne stastna a mam pri sebe muza, ktory so mnou naozaj chce byt🙂)))

sissmiss
17. júl 2015

@vadimito u mna to malo iny priebeh 😅 ale asi aj preto ze ja som nehladala sex, on mi napisal prvy a zaujal ma. Neslo o pokec, ale poznali sme sa dlho len cez pisanie si. Popisali sme si tisice riadkov, nazivo sme sa raz za cas videli na spolocnej akcii, ale sme sa hanbili, asi hlavne ja a tak z toho nic nebolo. Ale potom sme sa uplne ze dohodli ze kava a ze naozaj a ziadne vykrucanie sa a odvtedy sme spolu. A nebol sex po tej kave 😀 az kus neskor

lubkavargova1
17. júl 2015

No, treba to brat s rezervou...bohuzial realita je ta ze nie si prva ani posledna s ktorou si pise. To je holy fakt, aj ked sa bude odusovat ze nie ze si jedina. Len aby sme potom necitali dalsiu diskousiu onedlho ze "partner si pise cez pokec s inymi" Na toto je jednoduchy recept: ked ta novy partner zaujme a preskoci laska nebeska tak mu povedz aby si zrusil ucet: podla reakcie uvidis ako velmi ta oblbuje 😀

vadimito
17. júl 2015

@sissmiss ale u mňa tak isto ako u teba, nikdy som ja nikoho neosovila prvá,mala som foto a reakcii milión,tiež je ťažké ma zaujat, potrpim si na intelektuálov,aj má zaujali,veď inak by som na stretko nešla, išla som až po mesiaci dennodenneho písania, ti muži boli fajn,ale hovorím len to,že nech sa Tvarili a komunikovali akokoľvek zaujímavo, vždy za tým bol len skrytý záujem o sex, nič iné. Aj môj súčasný, ľúbi ma, robí pre mna možné-nemožné,ale tiez má chcel najskô. Iba prekotit,sám mi to povedal, to se prisli city, neplanoval ani on ani ja. Sme spolu 2 roky, on je zaľúbený stale,ja vôbec,ale tak uvidím....koľko ešte vydržím

nair
17. júl 2015

@vadimito Nemyslím si, že mm ma na pokeci oslovil kvôli sexu.. Resp, áno, aj, ale snáď vo vzťahu a manželstve je to prípustné 😝
Mojich stretnutí z pokecu či iných sietí (teraz sa mi to nechce počítať) bolo cca do 10.. Ani jedno však nebolo o sexe, ani v prípade viacnásobného rande.. A pokiaľ viem, väčšina z tých chlapov má dnes dlhodobý fungujúci vzťah, niektorí sú ženatí.. Každý tam môže nájsť to, čo hľadá, preto si to tam asi našla aj Ty 😉

@lubkavargova1 Niektorí z mojich pokecových známostí sú na pokeci (napriek tomu, že majú vzťahy) dodnes - viem, lebo som tam aj ja, aj keď možno raz za pol roka.. Môj muž vie, že som si konto nezrušila, ja viem, že on si ho zrušil. Vie, že mi môže veriť.. u nás je napr. bežné, že keď má jeden vybitý mobil a ide von, nechá ho doma v nabíjačke a zoberie si mobil partnera.. Takže je to o prístupe k veci a dôvere..

@sasha871 Ešte mi napadlo, na margo toho, ako sa tu baby navážajú do Tvojho neukončeného vzťahu.. Je pravda, že by mal byť ukončený z oboch strán.. A hlavne ten nový by si mala začať s čistým štítom - nádejný nový by mal o všetkom vedieť, lebo zakladanie vzťahu na klamstvách či zatajovaní nemôže priniesť dlhodobý úspech.. 😉

Napíš nám potom, ako to celé dopadlo 😉 🙂

nair
17. júl 2015

@vadimito Vidím, že Ty by si si mala založiť vlastnú diskusiu.. "Išla som po sexe, chlap sa namotal, neviem koľko s ním ešte vydržím.."

vadimito
17. júl 2015

@nair a kvôli comu tá prvotne oslovil? Kvôli tom. ze sa chcel ženiť do 24-hod? Tak skúšal či už konečne nenatrafil na takú???? 😀 ako píšem, ti muzi boli fajn, duševný rozmer fungoval, nepísali o sexe, bol to príjemný pokec, nikto z tých mojich " vyvolených" má nelakal na sex,hovorím,že sa to celé ukázalo až casom.....že mali priateľky a chceli len zmenu...a jeden z nich nemal,proste mi neskôr povedal,že sichcel konečne zasulozit s noekym,kto má aj nueco v hlave, lebo sliepky ho prestali bavit....koľko ľudí toľko chuti....ja len tvrdim,že na vztahy neverím a na tie pokecove už vobec nie,aj keď ho sama mám,ale keby nebol,tiež budem spokojna, lebo ho povazujem vo svojom zivote len ako bonus navyše...

natalym
17. júl 2015

@vadimito A láska? Súzvuk? Nič?

vadimito
17. júl 2015

@natalym to síce pekné,ale ja nie som ochotná ponúkané šťastie zdaňovať😀

libka1
17. júl 2015

@vadimito ja mam pokecoveho manzela, preverim ci siel po sexe 😉 my sme sa stretli o 7 vecer a rano o 5 sme zistili ze sme prekecali niekolko hodin. Toto nam ostalo dodnes, s tym ze sme do toho uz davnejsie, takych 14 rokov dozadu zaradili aj sex...
co sa tyka toho tvojho, mozno mal radsej ostat pri sliepkach, aspon by ho 2 roky nikto umyselne neodrbaval 😀
inac musim suhlasit s tym ze vela ludi, aj zadanych, tam naozaj hlada len sex...

vadimito
17. júl 2015

@libka1 ale po sliepkach išiel úplne iny, tento moj sucasny hľadal "niekoho na dlhotrvajuci sex. Vztah" a o tom je 90%pokecu,som tam 10 rokov a konštatujem, že dnes tam vzťah nehláda naozaj nikto,ak to aj vyjde,je to len výsledok náhody.

janickacrazy
17. júl 2015

@vadimito Je pravda, že mnohí chlapi na týchto zoznamkách hladajú najma sex, ale existujú aj výnimky, vačšinou sa to dá zistiť už z písania si z dotyčným, o čo mu ide. Ja som sa tiež tak zoznámila s mojím manželom a vobec to nebolo o sexe, na prvom rande mi ani pusu na líce nedal, čo sa tak bál, aby niečo nepokazil a neušla som mu. 😀
@sasha871 Radšej nemaj veľké očakávania od toho prvého rande, aby si nebola sklamaná. Ono sa to nejak vykryštalizuje, bud ti bude sympatický alebo nie, správaj sa úplne normálne a uvidíš, či sa budete mať o čom baviť, ak áno, ani nebudeš vedieť ako ti čas prejde, ak nie, tak možno to bude trochu trápne, ale tak vždy možeš odísť prinajhoršom. 😉

libka1
17. júl 2015

@vadimito ja verim ze par naivnych ako ja sa tam najde aj v dnesnej dobe 😉 vela ich nebolouz ani pred 15 rokmi. Skor zeny ako muzi hladaju aj nieco viac ako sex...

libka1
17. júl 2015

@vadimito inac ma napadlo ze preco ten moj oslovil mna. Videl ze byvam pri Drazdiaku a hram tenis. Nemal s kym hravat 😀 😀

vadimito
17. júl 2015

@libka1 áno presne tak a potom tu vyplakavaju ako ich osral ten či Onen😀 ženy by mali mať aspoň kúsok mužského zmýšľania a vedieť s mužmi hrať, možno by zanikla aj tato kategória tém tu na fóre. Minimálne, zeny, neberte mužov tak vazne, by ste neverili aký je svet potom krajší.😉

marcah
17. júl 2015

@libka1 myslim ze aj ten vyber chlapov na internete bol pred 15 rokmi "kvalitnejsi". Vtedy este nemal pristup na internet kde kto. Ja som sa pred 16 rokmi zoznamila vtedy este na IRC 🙂 s chalanom, dodnes sme kamosi (bez sexu). Vidame sa raz za par rokov 🙂.
Ak by som v dnesnej dobe hladala chlapa cez internet tak jedine cez nejaku serioznu platenu zoznamku.

@sasha871 hlavne si dopredu premysli co od toho ocakavas a kam daleko si ochotna zajst a ako pisu ostatne ber to zatial s rezervou

nair
17. júl 2015

@vadimito A vieš že si sa trafila? 😀 Áno, v prvých 24 hodinách padlo slovo svadba, ale z mojich úst a vtedy sme vôbec netušili, že tie srandičky sa naozaj raz stanú realitou 😀
Ja som na pokeci už asi cez 15 rokov a veru som sa tam stretla s kadečím, a aj tak by som nehádzala všetkých ľudí do jedného vreca..
Nemyslím si, že to ide s pokecom dole vodou.. akurát my sme s vekom náročnejšie, skúsenejšie.. a, povedzme si to na rovinu, v našom veku je tam už tých normálnych voľných chlapov s normálnymi hodnotami fakt málo, presne tak ako v reálnom živote 😉

maria1989
17. júl 2015

@vadimito odveci otázka, ale tebe nevadí, ak sa muž o iných ženách vyjadruje ako o sliepkach?

vadimito
17. júl 2015

@maria1989 nie nevadí...ja som si s nim rozumela,takže viem,kt. Kategóriu myslel, navyše tu ich je nespočetne množstvo.