Na svadbu s priateľom

marianaaoa
22. apr 2023

Ahojte, chodím s priateľom niečo vyše 2 rokov, ja mám 29, on 27. Pozná sa s mojimi rodičmi, vychádzajú v pohode. Dostali sme pozvanie na svadbu mojej sesternice. Keď som o tom povedala priateľovi, hneď sa ma pýtal či tam musím(e) ísť. Ja som introvert a nemám rada oslavy, svadby atď, ale viem sa prekonať, hlavne ten počiatočný stres a nesedieť tam ako za trest. Vysvetlila som mu že by to bolo pekné keby sme išli, lebo so sesternicou som mala dobrý vzťah, najmä v detstve sme boli super kamošky. Povedala som mu dátum kedy to bude, vravel že to je ešte ďaleko. Potom som mu ukázala aké šaty som si kúpila, ešte som zopakovala dátum, aby si to pamätal. Bez nátlaku, všetko som mu hovorila nenútene, potom sme sa dohadovali kto by bol šofér, tak som aj rátala že tam pôjdeme ako partneri. Dnes je týždeň pred svadbou, pripomenula som mu to a zrazu nastal šok že nevie či vtedy nemá oslavu narodenín jeho kolega (najlepší kamarát). Potom vravel že je to možno v piatok a v sobotu by ešte zvládol ísť na svadbu. Potom zase špekuloval že keby to aspoň bolo bližšie (je to asi hodina cesty). Chcela som len jednoznačnú odpoveď či so mnou ide alebo nie, stále som sa nedočkala. Do večera mi má dať vedieť, ale tuším že ostanem v neistote.

marianaaoa
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jarnajar
13. jún 2023

@marianaaoa je načase, aby si sa naučila byť sama so sebou. Je úplne OK ísť sama na výlet, na kávu, do kina a je to veľmi oslobodzujúce.

leni1977
13. jún 2023

@jarnajar presne

marianaaoa
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinakr
13. jún 2023

Tak mu treba, taketo pasivne spravanie neznašam, možno to robil naschval, aby ta vytočil..a mastil si tym ego, tato tuži po mne ako šialena, ale ja ukažem svoj nezaujem.

lucinka12356
13. jún 2023

@marianaaoa ale ja nechápem, však ste boli spolu 2roky prečo ti nepovedal ze ho seklo? Co sa akože hanbil? Klame až sa hory zelenaju.. Ja si myslím, že on dakoho ma alebo niekoho v hľadáčiku

ahhola
13. jún 2023

A za 2 roky chodenia predstavil Ta rodičom, súrodencom, co hovoria vasi na neho? Ľutovali ta veľmi, keď s tebou vyyeball zo sesranicinou svadbou?
Ma viac, keď tam nebol?
Už asi môžeš spoločne roky odhodiť do kanála. Hento nieje na manželstvo a na spolužitie to neskrotis. Potrebuje to holubnik, kedy chce vyleti, kedy chce priletí, kedy chce ti nas série na hlavu.. Malý, frustrovaný chudáčik... Ale možno len loví v horných 10 000. 🤑🤑🤑 A keď už sa viazať, tak nech to stojí za to▪️

katkami123
13. jún 2023

@marianaaoa
Nehnevaj sa, ale pri takomto správaní je očividné, že to popri tebe ťahal ešte s inou a ani sa ti neunúval povedať vždy výhovorku, prečo váš plán ruší, len sa odmlčal. Veľa si mu tolerovala, až priveľmi.

karolinakr
13. jún 2023

@katkami123 presne, to ma napadlo, že ešte 1 baba pomimo

marianaaoa
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkami123
13. jún 2023

@marianaaoa
To si každá mysli a tvrdí, že si nemyslí, že má inú a zrazu časom prídu na to, že mal. To mi tvrdila aj rodinná známa, ze isto jej ex nemal druhu a zrazu bol otcom s inou. Istá si nikdy ničím nemôžeš byt na 100%, on sa k tebe na verejnosti nepriznávala, nechcel ísť s tebou ako oficiálny priateľ na svadbu, aby vás spolu nevideli, neboli ste na fotkách, no čo myslíš, ze prečo? Samozrejme, ze je v tom iná žena. On sa ti neodmciava iba kvôli zdravotným problémom, sama si to písala v diskusii, prosto to iba ťahá paralelne s inou popri tebe a ty si to nechceš za ten svet priznat, v tom je tvoj problém. Že keď druha zavelí, že má čas, ide za nou a (s tebou to zruší) a tebe sa neozyva ani nemá záujem ti niečo hovoriť. Tak sa ho drž, vyhra v lotérii taký chlap.

marianaaoa
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkami123
13. jún 2023

@marianaaoa
Sama si prečítaj svoj prvý príspevok o svadbe, kde si s ním chcela ísť ako sa choval, od začiatku vedel, že s tebou nepojde, čo je očividné z textu a naťahoval ťa, aj nakoniec nešiel. Takze toto nebude len kvôli praci a zdravotným komplikáciám. Skôr akoby si chcela vidieť iba tú svoju, naivnu verziu vzťahu, ktorú si si v hlave vytvorila a nezodpovedá realite. To, čo ti tu písali všetky ženy si vôbec nebrala do úvahy, dokonca si po tom všetkom s ním bola opäť, on ti teraz navrhol rozchod po tom všetkom. 🤦🏻‍♀️ Aj teraz, akoby ti ani nedochadzalo, že ste ani v poriadnom vztahu nikdy neboli, žiješ si vo svojej, vysnenej verzii, nereálnej, takto sa nespráva zaľúbený chlap. Tak si presviedčajú samu seba. A keď sa ti ozve, zas za ním leť, keď nemáš sebaúctu. A keď ho omrzíš a bude dostupná iná, pôjde zas za tou, potom zas za tebou.

katkami123
13. jún 2023

@marianaaoa
Tuto je tvoj problém, ako ti písali ešte iné zeny, on sa k tebe chová ako k odpadu, ktorý si nezaslúži nič vedieť, žiadnu odpoved a ty ho neustále zastávaš.

marianaaoa
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majka99999
16. jún 2023

@marianaaoa vidis, sam povedal, ze ti bude bez neho lepsie. Naco stracat dalsie roky, ak sa nerozidete teraz, tak stratis dalsie roky, frustrovana... Mozno by sa aj dieta podarilo, co by ta naveky k nemu priputalo.
Je lepsie vratit sa z kratsej cesty, ak si si ista, ze ciel za to nestoji.