Nevera priateľky. Ako sa vyrovnať s touto situáciou?
Zdravím , zistil som že mi je priatelka neverná. Cez správy. Stále mám k nej city a aj ona ku mne podla toho čo som čítal. Čo robíť v takom prípade ? srať na to a rozísť sa ?
Aspoň ti to povedala sama???
Neverna cez spravy? To ako funguje?
@tenerifka tak isto ako u mužov, ktorých tu za to roztrhajú v zuboch.
Ano...
@anonym_autor Ak k sebe mate city tak, to bol mozno len ulet. Travis s nou viac casu ako ten druhy- tak ho vyuzi, aby ta milovala este viac a zabudni na to 🙂 Alebo sa s nou rozid a najdi si novu. Cesta medzi je podla mna najhorsia.
Napíš mi súkromne
@nadijaeren Toto píšeš v každej druhej téme. uz ti aj niekto napisal?😃
@nadijaeren Toto píšeš v každej druhej téme. uz ti aj niekto napisal?😃
@anonym_5c75e0 samozrejme
Málo informácií. Ako dlho ste spolu, prečo bola neverná, bola to jednorázovka alebo dlhší pomer?
@anonym_b55edf malo informácií? Za akych podmienok by si bola schopná partnerovi odpustiť neveru? V slove "nevera" su všetky informácie, ktoré potrebuješ.
@anonym_5c75e0 samozrejme
@nadijaeren ty si nejaka vztahova poradkyňa alebo preco stale pýtaš aby ti ľudia pisali súkromne?
Jasné že rozísť.Ked niekto nevie vydržať pri jednom partnerovi nech sa neviaze

Málo informácií. Ako dlho ste spolu, prečo bola neverná, bola to jednorázovka alebo dlhší pomer?