Odmietnutý chlap a jeho reakcia: Je to normálne?
Ahojte. Stretavala som sa s chlapom ale vyzorom a spravanim chlapec. Asi tak 2 mesiace. On mal o mna zaujem a ja som to brala ako kamaratstvo. Nedavala som mu ziadne nadeje. Nespali sme spolu ani len pusa ani objatie. Mne sa zdal cely cas taky odmerany a chladny. Tak som to ukoncila. Potom.mi pisal ze ho brala sanitka hned na to a rovno na psychiatriu. Ze vraj rok a pol sa z toho spamataval a po nociach plakal kazdy den. A ze uz nikdy nikoho nechce lebo uz nechce zazit taku bolest. Ja neviem ale je to.normalne ? Ked som mala vztahy este nikdy sa mi toto.nestalo a to dlhorocne. Akoze zo strany chlapov hoci nejake trapenie tam bolo.
@chocolatebox Ved to sa nevylucuje, co pises ty a co ja. Len nevidim dovod stretnut sa viac raz s niekym, koho autorka opise takto : "vyzorom a spravanim chlapec".
@patrike tak to je snáď jedno či v tom ty vidíš význam, autorka ho videla. Akurát si potvrdil to o čom píšem v komentári.
Hnusne napísané, ale jeho problém. Toto je len hranie na city. Aj ked sa niekedy cíti človek naozaj zle, tak ten druhy ma slobodu výberu. Btw, nikto normálny takéto veci nevesa na nos svojmu potencialnemu partnerovi, aj ked byvalemu, len úplný zúfalec.

@anonym_autor nevolal sa David?