Odmietnutý chlap a jeho reakcia: Je to normálne?
Ahojte. Stretavala som sa s chlapom ale vyzorom a spravanim chlapec. Asi tak 2 mesiace. On mal o mna zaujem a ja som to brala ako kamaratstvo. Nedavala som mu ziadne nadeje. Nespali sme spolu ani len pusa ani objatie. Mne sa zdal cely cas taky odmerany a chladny. Tak som to ukoncila. Potom.mi pisal ze ho brala sanitka hned na to a rovno na psychiatriu. Ze vraj rok a pol sa z toho spamataval a po nociach plakal kazdy den. A ze uz nikdy nikoho nechce lebo uz nechce zazit taku bolest. Ja neviem ale je to.normalne ? Ked som mala vztahy este nikdy sa mi toto.nestalo a to dlhorocne. Akoze zo strany chlapov hoci nejake trapenie tam bolo.
@anonym_autor citove vydieranie. Keby to aj bola pravda, tak to nie je v poriadku a takto mentalne labilny clovek nie je to co chces do zivota.
Ci ta iba nevydiera. To chces niekoho cely zivot ofukovat a zavesit si na krk chodiaci problem?
Obyčajná manipulácia. Zazelaj mu všetko dobre, veľa zdravia a zablokuj ho
@anonym_autor To ešte dobre dopadlo. Mohol ti z pomsty rozbiť auto alebo dolámať nohy.
No bud klame
alebo je labilny a zhodil to na teba a to ani vzťah ste nemali
To by si sa na neho zle pozrela a už by si musel dať prášky na ukludnenie
Ani sa v tom nepytvaj s nim lebo zhorsis to
Citove vydieranie. Napisat „je mi to luto, zelam ti len to najlepsie“ a zablokovat uplne vsade. Ked si nechas len „skulinku“ lebo ho lutujes, zazerie sa ako kyselina a znici ti zivot.
Neviem ako ti to napisat aby to nevyznelo ako urazka ale - nesuvisi to s tym ze by si bola jeho osudova vynimocna zena. To len on je psychopat. Tipujem ze nie si jedina ktora si tuto storku vypocula.
Skus mi ako muzovi vysvetlit, preco sa s niekym stretavas 2 mesiace, ked od zaciatku vies, ze nic z toho ?
@anonym_autor on ti písal po 1,5 roku??
@anonym_autor on ti písal po 1,5 roku??
@anonym_4f5672 ano
Skus mi ako muzovi vysvetlit, preco sa s niekym stretavas 2 mesiace, ked od zaciatku vies, ze nic z toho ?
@patrike lebo som ho brala ako kamarata.
@anonym_autor Pises "On mal o mna zaujem ". V takom pripade nie je dobry napad pokracovat v stretavani, lebo muz to moze chapat ako "ona si to casom rozmysli".
@anonym_autor Zazelaj vela zdravia a blok.
@patrike Ale to este neznamena, ze vzdy taky clovek skonci na psychiatrii. Dobre urobila, ze o neho nemala zaujem. Co by robila s takym, co sa hned zruti? Teraz to bolo jej odmietnutie, keby nebodaj spolu chodili, tak co? Zrutil by sa, lebo by mu nezdvihla mobil,.lebo nemoze?
@anonym_autor nemusí to byť vydieranie a on ozaj mohol tak trpieť. Ale pretrpel a už je dobre. Povedz, že ti je to ľúto a verím že to je úprimné. Ale nemôžeš s ním. Nech sa dá dokopy. Muž nemôže byt závislý na žene. Je to spoločný život každý sám a obaja spolu. Nech si nájde koníčky a sám seba. Možno je citlivý a robil si veľké nádeje. Muži veľmi zle znášajú odmietnutie. Horšie ako ženy. A dopredu sa boja odmietnutia, preto sú niekedy nesmelí a potrebujú postrčiť. U neho je aj strach, aj zle znášanie. Vzal to veľmi osobne ako keby si mu nedala kopačky ty, ale všetky ženy sveta. Potrebuje sa vnímať ako muž. Píšeš, že vyzerá ako dieťa, to mu na sebavedomí nepridá. Aký je starý? Drobnejší neskôr dozrejú a dlhšie sú mladí. Nemusí sa báť. A aj menší mlado vyzerajúci muž je muž a vie byť mužný. Môže mat iné kvality na ktorých môže pracovať.
@anonym_autor Zazelaj vela zdravia a blok.
@patrike Ale to este neznamena, ze vzdy taky clovek skonci na psychiatrii. Dobre urobila, ze o neho nemala zaujem. Co by robila s takym, co sa hned zruti? Teraz to bolo jej odmietnutie, keby nebodaj spolu chodili, tak co? Zrutil by sa, lebo by mu nezdvihla mobil,.lebo nemoze?
@anonym_460ed7 Velmi proste : nemam zaujem = ziadne dalsie stretnutia.
@anonym_autor načo sa s ním vlastne stále bavíš?
1,5 roka si s nim vypisujes a chalan si robi nadeje... ano moze tym psychicky trpiet a ty blba slepa, ze si to nesekla nacas...
ani ovonat si mu nedala? tak sa necudujem ze ho sanitka brala
zablokovat vsade a nereagovat
@anonym_autor Pises "On mal o mna zaujem ". V takom pripade nie je dobry napad pokracovat v stretavani, lebo muz to moze chapat ako "ona si to casom rozmysli".
@patrike ono by možno bolo načase aby chlap vnímal zenu ako samostatnú bytosť schopnú rozhodovania a bral jej slova vážne 🙂 len si to predstav …
@anonym_autor pozri on mal.diagnozu a asi aj ma.ty si ju nesposobila upnul by sa na kohokolvek
@patrike ono by možno bolo načase aby chlap vnímal zenu ako samostatnú bytosť schopnú rozhodovania a bral jej slova vážne 🙂 len si to predstav …
@chocolatebox Ved to sa nevylucuje, co pises ty a co ja. Len nevidim dovod stretnut sa viac raz s niekym, koho autorka opise takto : "vyzorom a spravanim chlapec".
Psychopat. To ze je nejaky nezrely jedinec ty za to nemozes. Tiez som mala podobny pripad kedy sa mi vyhrazal ze sa zabije. Vravela som mu ze on je sam zodpovedny za svoj zivot. Nech mna do toho nezatahuje. O to viac som vedela ze s nim to buducnost nema ked je takto labilny....
@chocolatebox Ved to sa nevylucuje, co pises ty a co ja. Len nevidim dovod stretnut sa viac raz s niekym, koho autorka opise takto : "vyzorom a spravanim chlapec".
@patrike my zeny si obcas v zufalstve myslime ze sa tie prvotne nesympatie zmenia a nakoniec z toho daco bude, alebo je nam dotycneho luto. Urcite sa to stava aj.muzom
ešte by bolo dobre vedieť, či je to ozaj pravda. Ale nie je to normálne, ak je to pravda a rovnako nie je normálne, ak to pravda nie je. Normálny človek takéto trápne vydieračské klamstvo nepoužije
@anonym_autor nemusí to byť vydieranie a on ozaj mohol tak trpieť. Ale pretrpel a už je dobre. Povedz, že ti je to ľúto a verím že to je úprimné. Ale nemôžeš s ním. Nech sa dá dokopy. Muž nemôže byt závislý na žene. Je to spoločný život každý sám a obaja spolu. Nech si nájde koníčky a sám seba. Možno je citlivý a robil si veľké nádeje. Muži veľmi zle znášajú odmietnutie. Horšie ako ženy. A dopredu sa boja odmietnutia, preto sú niekedy nesmelí a potrebujú postrčiť. U neho je aj strach, aj zle znášanie. Vzal to veľmi osobne ako keby si mu nedala kopačky ty, ale všetky ženy sveta. Potrebuje sa vnímať ako muž. Píšeš, že vyzerá ako dieťa, to mu na sebavedomí nepridá. Aký je starý? Drobnejší neskôr dozrejú a dlhšie sú mladí. Nemusí sa báť. A aj menší mlado vyzerajúci muž je muž a vie byť mužný. Môže mat iné kvality na ktorých môže pracovať.
@slovakboy sorry,je to psychicky slabý kus.Nie je vhodný do vzťahu.
@anonym_4f5672 ano
@anonym_autor dúfam,že si mu neodpisovala a hneď si ho zablokovala.
Aspoň vieš prečo je sám.

@anonym_autor nie nieje to normalne. Neries ho nic tym neziskas