Páčim sa mu?

29. jún 2023

Ahojte možno blbá otázka možno ma mnohé ukamenujete ja ani vlastne neviem prečo má to zaujíma ale teda poznám jedného muža ktorý je zadaný viem že vo vzťahu s priateľkou máju nejaké problémy ale mňa samozrejme do toho nič nieje som aj ja vydatá žena svojho manžela milujem aj deti .. no lenže je tu jedna taká vec že za každým ten muž je v mojej blízkosti cítim sa nesvoja nervozna v rozpakoch hanbím sa 😂 jak taká pubertiacka pretože furt sa po mne pozerá vždy keď sa dá sa nám stretnú oči .. nerozumiem preco je to tak vždy sa na mňa tak divne pozerá pousmeje sa .. a už to trvá dlhšiu dobu čo takto po mne kuka čo si mám o Tom myslieť ? Ide po mne alebo sa mu páčim ? Či nikdy som niečo takéto neriešila ani nebudem len mi je čudné preco tak kuka aj by som sa opýtala ale hanbím sa 😑 jak to zistiť ? Ak je to tak hneď to zatrhem

anonymanonym
29. jún 2023

Minimalne sa paci on tebe 😉 Mozno aj ty jemu... Na co po tom ale patrat? Nie je to jedno ked mate obaja vztah s niekym inym?

bloger
29. jún 2023

Možno sa mu len zdalo, že si smutná. Tak sa na teba usmial. A možno ťa pozná už dlhšie a si jeho idol.

ckocka
29. jún 2023

Veď nepozeraj ty, ako to zatrhneš jemu?

dzulli1980
29. jún 2023

To vážne dospelá vydatá žena - matka je takto pubertálne vykoľajená z nejakého chlapa? ... zdôver sa manželovi, určite Ti najlepšie poradí ...

marzii35
29. jún 2023

@dzulli1980 🤣🤣

zirafienka
29. jún 2023

@dzulli1980 ani lepšie sa to napísať nedalo😂

ruxandra
29. jún 2023

Moze to byt aj pre to, ze tebe sa paci a pozeras po nom len si to neuvedomujes a on kvoli tomu pozera spat na teba, lebo nechape preco po nom pozeras 😀 podla mna si teda len zle vysvetlujes jeho reakciu na tvoj ocividny zaujem.

toskanka
29. jún 2023

Veď to môžu byť len sympatie, zas nepreháňaj 🙂.

thoughtfulweirdo
29. jún 2023

Môžeš mu byť len tak obyčajne príjemná, sympatická. Na mňa niektorí ľudia pôsobia veľmi príjemne a tým pádom oveľa ľahšie upútajú môj pohľad a aj ho na nich dlhšie upriamujem, ale to neznamená, že by sa mi vyslovene páčili alebo som o nich mala nejakým spôsobom záujem.

kvetinka1918
29. jún 2023

Nič nezisťuj a nech ťa to ani nezaujíma máš muža a deti radšej premýšľaj nad nimi ako nad blbostami 😊. Nemyslí na to😊.

otvorena
29. jún 2023

Možno pozerá že ty pozeráš 😅

vorkola
29. jún 2023

vsak sa nanho vobec nepozeraj ,prerus ocny kontakt,a das mu njavo, ze nemas on ho zaujem,,lebo toto su take diabolske cesticky ,ani nevies ako sa nahodou spolcite a chces toho mimomanzelsky vztah ,,,?a pkazit manzelstvo? jedineho ignoruj

vanilkovazmrzka
29. jún 2023

Jj je do teba.

zuzanka.zuzu
29. jún 2023

toto je piata diskusia za tento deň kde autor píše bez bodiek, čiarok a štýlom ako 17r teens, že polovicu výplaty dám na to, že je to ten istý človek... ach jaj, letné prázdniny 😒

daniela2202
30. jún 2023

Trochu by si vrzol, a potom ho to prejde. . . 😂😁😂👉

domkakvet
30. jún 2023

Tak ty mas milujucu rodinu a paci sa ti niekto kto si chce mozno len s tebou uzit a niekto kto ma frajerku a pokukava po inej, uz hovori o jeho charaktere, neviem ako mozu niektore zeny tak hlboko klesnut.