Po rozchode potrebujem zdvihnúť sebavedomie

30. aug 2021

Ahojte zienky.
Ani neviem, co si od tejto diskusie slubujem, asi to len potrebujem dostat von, pocut objektivny nazor.
Rozisla som sa priatelom. Sme obaja po 30tke, obaja mame deti s byvalym partnerom, spolu nemame ziadne.
Vztah bol tazky, asi este nemam uplne cistu optiku, ale mam pocit, ze ma manipuloval, vydieral, trapila som sa.
Asi pre pocit a nadej, ze ma lubi, som mu to trpela a snazila sa mu vyhoviet, trpiet mu ziarlivostne sceny, robit mu v podstate sluzku.
Najhorsie je, ze aj teraz, par dni po rozchode to uzavrel tak, ze za rozchod mozem ja, lebo som sa malo snazila, nevazila si ho a kupovala mu nevhodne darceky.
Asi potrebujem trochu dvihnut sebavedomie,citim, ze mi ho uplne udupal.

autor
30. aug 2021

@karolinakr ale som rada, ze sa bavis. Pekny vecer.

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinakr
30. aug 2021

To neni obavení, že ja sa smejem, ale to je absurdné, ty si teraz zranená, ale realne si predstav, ako si ho opísala, tak musel mať nejaké kvality, ked ťa rozchod tak zasiahol

esteregres
30. aug 2021

@karolinakr chcela by som vidiet tvojho chlapa, ale tipujem ze ziadneho nemas

miadi
30. aug 2021

Ty si urobila jedinu chybu - dala si prednost jemu pred sebou a svojim dietatom. Ja toto nepochopim aby si cele leto nesla k vode lebo on povedal ze len spolu..to ake malo tvoje dieta leto?????koli nejakemu xxl ujkovi ???to je jedno ze on je manipulator problem je v tebe ze si moc submisivna. Skus riesit s psychologom preco si taka kde si k tomu prisla a ako sa z toho dostat. Odkopol Ta asi len naoko planoval Ta dohnat aby si unho viac upratovala a kupovala drahe dary jeho mame. Zmen satnik vsetko co si kupila aby si vyhovela jeho vkusu daj charite a kup si nove pekne sexy veci . Mas dobru postavu tak ju ukaz! Hlavu hrdo hore. Dieta zober do vodneho parku vynahradit to suche leto.

miadi
30. aug 2021

Musis sa naucit lubit samu seba. Potom zmenis pohlad na veci a nenechas si diktovat co si oblecies kam pojdes. Aby si nenasla Zas podobneho manipulatora. .aky nas vztah s rodicmi ? Bol otec mama Niekto z nich na teba prisny? Ze si lasku podmienovali tvojim striktnym posluchanim? Ze mas v sebe pocit ze musis robit co chcu aby Ta mali radi?

junovedievca
31. aug 2021

Drzim aj ja prsty.mne sa to stalo tiez raz po 4rokoch a potom mi dislo pre boha s kym som to chodila a preco som robila to co som robila.a urcite keby dobiedzal tak nam tu napis ,aby sme ta podporili ze si ho nemas pustit k telu !!!! Nepotrebujes ho.Muz ,ktory ta nemiluje si ta nezasluzi!!!! Pevne nervy a bystru mysel a otvorene oci prajem.a ked mozes napis,ci otravuje

lacibo
31. aug 2021

Podla tvojich slov to bol manipulator, toxicky partner...ak mas samostatne byvanie a pracu, vobec sa o buducnost nemusis obavat, najdes si aj 10 este..len si uz daj pozor na signaly, ktore by mohli znamenat, ze aha, zase krok vedla, vravi sa, ze pritiahneme si takych partnerov, aki sami sme alebo podla podvedomeho vzoru nasich rodicov...urcite si prehodnot priority a maj poziadavky na partnera, nepodcenuj sa!

lacibo
31. aug 2021

A mozes prosim ta napisat jednu jedinu vlastnost ktora na nom bola taka, ze ti nou imponoval, lebo ja fakt neverim, ked ma xxl velkost tak asi ani ako milenec nestal za nic..no fakt nechapem

esteregres
31. aug 2021

@lacibo strach zo samoty staci podla mna..

lacibo
31. aug 2021

@esteregres tak ale autorka urcite neostane sama po cely život..a keby aj, radsej sama ako s toxickym partnerom, ak je samostatna, vyzije, tak naco sa prisposobovat debilovi

autor
31. aug 2021

Ahojte.
Ja vam vsetkym rozumiem , ze nechapete, co ma drzalo pri takom muzovi. Vztah trval necely rok. Viete, ja to ziadnej z vas neprajem, ale to naozaj dokaze pochopit iba zena, ktora to zazila. On nebol taky od zaciatku. Najskor ma samozrejme namotal, zalubila som sa, a az potom zacal manipulovat, citovo vydierat a tak. Nechce sa mi moc o tom.
Ze bol velkej postavy som dopisala pre ilustraciu, aby ste chapali, ze nebol ziadny playboy, priemerny muz. Kvality cloveka som nikdy nemerala konfekcnou velkostou.
Hodnotit tu jeho schopnosti v posteli naozaj nebudem, k tomu sa neznizim nikdy.
Moji rodicia uz neziju, moze byt, ze to suvisi s tym, ze som vzdy tuzila po velkej rodine, bohvie.
Niesom na nom financne zavisla, mam vlastne byvanie, aj pracu.
Viete, on vedel slubit tolko, ze by to v politike dotiahol urcite daleko😄
Realne sa 90% z tych slubov nikdy nenaplnilo.
Ale to uz je jedno, cas nevratim, oplakavat to uz tiez nechcem.
Zajtra ma caka volny den, nakopli ste ma, beriem dieta a ideme trosku vyletovat.
Dakujem vam vsetkym, ste uzasne

lacibo
31. aug 2021

Podla vsetkeho si nielen sebestacna ale aj inteligentna, bud rada, se si opat sama, uzivaj si to, skor ci neskor sa najde Ten Pravy pre teba

autor
31. aug 2021

@lacibo dakujem ❤

esteregres
31. aug 2021

@lacibo ved ja s tebou samozrejme suhlasim

brita7777
31. aug 2021

Nuz uverila si rozpravke a budes aspon do dalsich rokov viac obozretnejsia. Vacsinou je za tym naivita, ale v pociatocnom stadiu su vzdy nejake red flags, ktore by nam mali napovedat, ze nieco tu nesedi. Hrana dokonalost, taka az neprirodzena muzskq prilnavost by som to nazvala, si proste jeho a to ste sa videli dajme tomu tyzden, nasiel konecne zenu svojich snov, a to sa vobec nepoznate, ste si sudeni a ty si jeho spriaznena dusa, niekoho koho hladal roky a konecne ta nasiel. Ano znie to romanticky, no vacsinou je za tym prave ta skryta manipulacia, oni vedia, co robia, tito ludia su sarmantni, dobri herci, zhovorcivi, da sa s nimi super porozpravat, ked ich vidis prvykrat v zivote, taketo ohurovanie okolia vyrecnostou, charizmou maju v malicku. Uverila si rozpravke a treba ist do vztahov pomaly a byt vsimavy. Aj mne sa to stalo a potom uz clovek strati iluzie, co je fajn. Aj naivitu. A konecne v sebe prebudi dravca, bo vacsinou sa to stava tzv.dobrakom, co by ani muche neublizili, bo oni vedia, ze takito ludia maju empatiu a budu empatizovat aj s nimi a to znamena, ze ta mozu hocikedy presvedcit. Ale treba ozaj pozriet sa na to racionalne, bez emocii, ze to bol klam a ist dalej. Poucit sa a tazit z toho v buducich vztahoch.

atya73
1. sep 2021
ernesternst
2. sep 2021

ja sa normalne obavam ze ci to nebol moj byvaly 😅