Po rozchode som sa zasekla

26. mar 2022

Vo vztahu som bola 6 rokov. Bol to moj jediny vztah ale velmi som ho lubila. Predtym som nejako extra nerandila. Teraz sa sa snazim normalne fungovat po rozchode randenie atd . Len mam pocit ze nejako som sa zasekla a mam z toho trosku hrozu. Som pol roka po rozchode a totalne si v tomto neverim. Az nechapem ze takuto situaciu teraz riesim. Dostala som par pozvani na rande ale som z toho taka nesvoja. Strasne o sebe pochybujem co sa tyka randenia. Ach jaj .. hned take myslienky budem sa mu pacit, hned vidim na sebe chyby.

diamond007
26. mar 2022

Za vyskúšanie nič nedáš. Ale po dlhom čase je to divné, prenesieme sa cez to.

marci77
26. mar 2022

nevieme aky bol dovod rozchodu, kolko mas rokov atd.....
ale ja by som sa nato skusila pozriet tak, ze asi to tak malo byt a ze niekto lepsi na teba caka
skus sa nesustredit primarne na hladanie partnera, skus sa venovat konickom, venuj sa praci, skole ......a popritom si mozes skusit napisat napr. inzerat a potom ist na rande a nic od toho necakat
a mozno pride ten pravy .....omnoho lepsi ako bol ten predchadzajuci
asi iba cas to vyriesi, drzim palce🍀
pripadne zmenit prostredie a ist mozno na nejaky cas do zahranicia alebo ineho mesta

marilin51
26. mar 2022

Verím, že po takej dobe je to zvláštne, ja som bola nesvoja po 4 rokoch. Ale myslím, že keď stretneš správneho človeka, pôjde to samo 🙂

autor
26. mar 2022

@marci77 Mam 27

nelina1
26. mar 2022

Čo mám ja povedať🙈? Chcem začať randiť po skončených dvadsiatich rokoch manželstva😂

moonlight1210
26. mar 2022

To mas ako pohovor do prace. Na prvych si v krci, ze budes vyzerat ako blbec. Bojis sa opytat, nevies, co sa vobec opytat, asi okrem platu.

Aj tu budes na prvych rande v krci, ako vyzeras, co hovoris, ci si dost zaujimava, pekna, cool a neposobis ako debil.

Potom zistis, ze na tie rande chodia ludia s roznymi predstavami a ocakavaniami a uvedomis si, ze vyhoviet sa neda vsetkym a byt sama sebou je vlastne naj. Lebo dotycny, co vidi, to dostane (a moze to uz byt len lepsie, ked sa ti bude chciet, uznas, ze on za tu snahu stoji a das si zalezat 🙂 ). A bud sa mu to paci a chce to, alebo nema zaujem.

Priprav sa na par sklamani. Na par svojich trapasov. Na par pocitov, ze chces okamzite utiect a zaliezt do prvej prirucnej inodimenznej diery. Na stavy, ked si budes klast otazku, ci sa taky divny clovek, ako dotycny napadnik, mohol vobec narodit, alebo sa proste vyskytol. 😁

A jedneho dna trafis na niekoho, s kym si sadnes a bude to fajn.