Pohádala sa so mnou kamarátka

peti_2005
11. mar 2024

Kamarátke som sa snažila jemne vysvetliť že bude lepšie ak sa nebudeme kamarátiť lebo medzi nami vznikajú hádky v každej situácii si nájde dôvod na hádku aj pre maličkosti... Napríklad sa urazila že som jej povedala nech sa viac učí a ona sa do mňa pustila. A teraz ľutujem že som jej včera odpísala na ospravedlnenie. Viem že to nie je kamarátka pre mňa.
Ako mám na to zabudnúť?

jaskolka
11. mar 2024

@peti_2005 Koľko máte rokov? Tipujem, ze ste ešte na základnej, podľa toho čo píšeš.
Ono tie kamarátstva na škole nemusia vydržať navždy, ešte budeš mat v živote XY kamarátok, známych, kolegýň a podobne

dadka1997
11. mar 2024

@peti_2005 zabudnut na co ? Zabudnút nidky nezabudneš.. no to, že nechceš s nou byt v kontakte, tak proste nebud, kasli na nu, neregistruj ju, nereaguj na nu ... ako na to reagovala ona, ked si jej to povedala ?

peti_2005
autor
11. mar 2024

@jaskolka sme na strednej škole tretiačky ... Ja som sa snažila s ňou komunikovať aby sme riešili veci ako dospelé ale ona len svoje

peti_2005
autor
11. mar 2024

@dadka1997 urazila sa... Povedala "rob si čo chceš" ale ja som sa snažila vysvetliť dôvod prečo sa s ňou nechcem kamarátiť

cacianka
11. mar 2024

Každe extempore prejde do pár dní, možno nezabudneš, ale to najhoršie vyšumí ako sóda

dadka1997
11. mar 2024

@peti_2005 nepotrebujes vysvetlit dovod nikomu je tvoja vec, koho budes mat v zivote a ak to tak vzala, je s tym spokojna

h2
11. mar 2024

@peti_2005 Nehovor kamoške, nech sa viac učí. To jej hovoria doma rodičia, tým jej akurát tak pôjdeš na nervy. Ale ak sa s ňou už nechceš kamarátiť, tak ti to môže byť jedno. Priateľstvá vznikajú a zase zanikajú, taký je život.

januska12323
11. mar 2024

Už si jej to vysvetlila, čo ešte riešiš?

ivangeline
11. mar 2024

Netreba oznamovat nekamaratenie. Jednoducho sa budes vyhybat. Nekontaktovat. Nechas to na urovni spoluziacok,ak nimi ste. Hotovo.

rorino
11. mar 2024

@peti_2005 tak nevysvetľuje,konaj tak,aby si ty bola spokojnaa nerieš ju