Poznáte slobodných mužov, ktorí varia a upratujú?

5. aug 2023

Ahojte čisto zo zvedavosti či poznáte slobodných mužov ktorí si v domácnosti varia upratujú a nevyužívajú mamahotel? Zastavuje sa mi mozog keď chlap si dá vyumyvat auto ale je mu jedno ako žije v domácnosti…že teda vysávať netreba, špinavá kúpeľňa , postelne obliečky atd 🤷🏼‍♀️ nerozumiem zmýšľaniu

muchotrafka298
5. aug 2023

Mne raz hovorila kamoska, ze bola s typkom, ktory menil postelnu bielizen raz za pol roka, lebo ved nebola spinava 🙈

viestta
5. aug 2023

Ano, poznam. Nie jedneho.
Brat kym sa neozenil zil v podnajme a udrziaval domacnost cistu, pral si, zehlil a aj varil. Lenze my sme uz doma boli nauceni postarat sa o seba, necakat, ze SA TO spravi

danica2711
5. aug 2023

netreba generalizovať preto, že poznáš jedného humusáka

beata_k
5. aug 2023

Poznam. Plati si upratovacku, objednava jedlo, obcas uvari. Nevyuziva mamahotel.
Pomohla ti tato informacia?

petamich
5. aug 2023

jasne, ze ano a nie jedneho, v zasade nepoznam ten opacny pripad 🙂 aj moj manzel tiez zil sam pred tym, nez sme sa stretli a normalne fungoval - upratal, opral, navaril, objednal donasku - mama obcas poslala navarene ale to nam posiela do dnes

muchotrafka298
5. aug 2023

Mozno na 100 normalnych, co si peru, varia (objednaju jedlo), upracu, proste ziju uplne standardne pripada asi tak 1 fakt humusak, co ma doma chliev.

pribinak
5. aug 2023

Mne sa skôr zastavuje rozum keď matky svojim 30 ročným synčekom robia raňajky a Peru im ponožky

A k tvojej otázke, nie môj muž nevyužíval mama hotel, bol na intraku, v zahraničí a býva ďaleko od rodičov

soldi
5. aug 2023

Poznam viac slobodnych muzov co ziju sami a vsetci maju doma upratane a cisto.

tiezjedna
5. aug 2023

poznám takých, ktorí sú pintlich a majú väčší poriadok ako ženy. Poznám presne troch a všetci traja sú gayovia😉

bluka2
5. aug 2023

Ja som poznala takého, ktorý toto všetko robí a ma stále čisto až moc… proste na každú blbosť jednu handričku, nedalo sa to ani zapamatat. Nájdeš každý extrém a aj normálnych

rebrambora
5. aug 2023

Ja neviem ci zijem na inej planete, ale ziadneho mamkacika nepoznam. Vsetci ziju samostatne a vela x slusnejsie ako zeny.

suzitok
5. aug 2023

Ja poznam aj-aj , ale keď sa pozriem na ich zazemie tak je svatym pravidlom to, ze vsetko záleží od vychovy a pristupu rodičov. Humusakom sa nikto nestane zo dna na den.

sense
5. aug 2023

Poznám viacerých, . Osobne nepoznám ale zadného ktorý žije ako ty opisujes.

matkahelka
5. aug 2023

samozrejme. ja si skor myslim, ze v dnesnej dobe uz tych humusakov je pomenej ako trebars pred 50 rokmi. moj svagor, kym sa neozenil- zil vo velkom 4i byte sam. bezne upratovanie zvladal sam, na kupelnu a okna si platil upratovacku. jednoduche jedla si uvaril, rokmi dokonca zvlada aj vyssi level varenia. paradoxne aj teraz, ked je zenaty, vari on castejsie (a lepsie) ako jeho manzelka. moj muz tiez nema problem upratat, okna sice neumyva a zrkadla nelesti, ale wc som ja za 16 rokov nasho manzelstva este ani raz necistila.

maranta_leuconeura
5. aug 2023

Povedzme si uprimne, na vareni a upratovani nie je nic na co treba mat specialne nadanie, kazdy jedinec sa to dokaze naucit. To preco muzi nie su zvyknuti robit tieto prace je ich lenivost a chyba aj zien -ci uz matiek alebo manzeliek, ktore im serviruju vsetko na zlatom podnose a utieraju zadky.

alickapusinka
5. aug 2023
muchotrafka298
5. aug 2023

@alickapusinka ona ho potom "spacifikovala" do normalnosti, ze postelne pradlo sa prezlieka pravidelne a nie, pravidelnost nie je 2 x rocne :D :D :D

paola881
5. aug 2023

Poznám , môj kolega - záchranár , je veľký sympoš , žije sám v byte , hypo nemá , auto ma , stabilnú prácu ktorú miluje , rad vari a upratuje 😮‍💨😂 pre mňa hotový unikát 😅 ( a nie nie je gay ) 😅

iv007
5. aug 2023

@paola881 odkial je? Prosim si kontakt 🙃

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
5. aug 2023

@karinka223 ale to, ze ma niekto prioritu auticko neospravedlnuje to, ze je bordelar

paola881
5. aug 2023

@iv007 😅

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elmivelmi
5. aug 2023

ano,moj naprikld ,este si aj zehlis sam kosele.

viestta
5. aug 2023

@karinka223 ak prides k niekomu, komu sa tam povaluje kopa oprateho pradla, ktore nedoslo do skrine, tak ten je len neporiadnik. Ak sa mu tam povaluju kopy neoprateho pradla, tak je bordelar (napriklad)

lenka.25
5. aug 2023

Ja zas poznám také 2 ženy 🤮 a jednu takú , že keby nemala chlapa doma, tak zomrie vo vlastnej špine .

xsandrax
5. aug 2023

Mne by úplne stačil taký, ktorý by rád varil 😍 žiaľ túto možnosť som si už prepásla 🫡👈

vilma7
6. aug 2023

Švagor je slobodný, žije sám, všetko v domácnosti si robí sám.

karolinakr
6. aug 2023

Poznam dvoch, jeden dokonca lepšie vari ako ja a robi vselijake omačky a privarky, čo ani ja neviem.Tušim už aj knedlu robil

kvetinka75
6. aug 2023

Poznam takych. Normalne peru vysavaju. Na okna si niektori zavolaju firmu. Ale niensom u nich casto tal.neviem ako casto upratuju. A v podstate mne je tonjedno. Ci vysava kazdy den alebo 2x do tyzdna