Poznáte slobodných mužov, ktorí varia a upratujú?

5. aug 2023

Ahojte čisto zo zvedavosti či poznáte slobodných mužov ktorí si v domácnosti varia upratujú a nevyužívajú mamahotel? Zastavuje sa mi mozog keď chlap si dá vyumyvat auto ale je mu jedno ako žije v domácnosti…že teda vysávať netreba, špinavá kúpeľňa , postelne obliečky atd 🤷🏼‍♀️ nerozumiem zmýšľaniu

yvanielka
6. aug 2023

Áno poznám... Ale ak máš na mysli napr. až takýto level čistoty tak takých osobne nepoznám 😀 https://vm.tiktok.com/ZGJghLeh7/

samimami777
6. aug 2023

Ono medzi ženským pojmom upratané (ani smietka na lustre) a mužským pojmom upratané (povysavané, zem umytá, opraté, riady spravené , nieje "bordel" doma) je trochu rozdiel a ešte som nevidela chlapa ktorý by mal "upratané" na ženské štandardy. 😅 Ale poznám veľa ktorí sú naozaj čistotný a vidíš na ich domácnosti že na mužské štandardy tam majú naozaj pekne popratané a čisto 😊 (aj keď žena by si tam pár "drobností" na doladenie všimla ) . 😊 Napr môj brat je taký prípad. Má doma vždy pekne pokludené keď prídeme k nemu na návštevu , nachystá občerstvenie , žiadne špinavé riady, zem umytá , okná čisté , všetko má svoje miesto , nemá tam chaos. Povieš si že pekne , čisto na chlapa tam má 😊 ale keď chodím chvíľu po byte si všímam také veci že napr. aj zdola umývadlo treba umyť nielen z vrchu , že by sa mu hodili oprášiť a umyť poličky ktoré tak často nepoužíva a má ich len na "výstavku" vecí, že by sa hodilo luster od prachu očistiť , že aj drevený nabytok treba ošetrovať, že treba dať gombíky zo šporáku dole a okolo nich umyť nie len čo je na dosah a vnútro skla šporáku atď atď . Ale on je zasa taký že on si tieto rady doslova odo mňa pýta , lebo žije prvý krát sám bez pomoci a rád si nechá ukázať a poradiť a všímam si že je to čím ďalej tým lepšie 😊 aj v týchto "drobnostiach". Na chlapa fajn. Ešte ho trochu "vyšperkujem" nech si dáka jeho budúca frajerka pochvaľuje 😁