Priateľ ma ešte nepredstavil rodine

modravlna32
24. júl 2023

Chcem sa opýtať . S priateľom som rok aj 2 mesiace a stále má nepredstavil rodine . Jeho sestra o mne vie ale rodičom nič nehovoril že oni tušia že niekoho má.

dzulli1980
24. júl 2023

Ťažko povedať, sama musíš vedieť, aká je povaha, ako sa k Tebe správa, či Ťa berie vážne, ako to majú v rodine atď. ... ja som z troch súrodencov, ani jeden z nás si nevodil každého frajera/rku domov a nepredstavoval rodičom ... starší brat doviedol domov až svoju teraz už manželku, ja osobne som doviedla domov až svojho teraz už manžela, mladší brat ešte zrejme nestretol tu pravú, čiže nedoviedol a nepredstavoval žiadnu.
@modravlna32

modravlna32
autor
24. júl 2023

@dzulli1980 vzťah mame krásny . Len nechapem či sa za mna hanbí alebo netuším preco to takto je .

pribinak
24. júl 2023

@modravlna32 veď sa ho opýtaj kedy má v pláne tá zoznámiť s jeho rodičmi

Tvoji rodiča ho poznajú? Poznáš jeho kamosov? S tou sestrou si sa niekedy stretla?

dzulli1980
24. júl 2023

Tak zrejme ten vzťah až taký krásny nemáte, keď máš problém sa ho na to opýtať a riešiš to tu, či?
@modravlna32

zmrzlinka2021
25. júl 2023

@modravlna32
Ale prečo o tom nekomunikujes s priatelom?
Moj muz ma predstavil svojej rodine po 14 dnoch chodenia. Jasne, ze to nemusi byt tak skoro, ale dajme tomu o do pol roka chodenia by ludia mali vediet minimalne to, ci idu dalej sa spoznavat a teda zoznamia partnerov aj s potencialne buducimi svokrocvcami, svagrinami alebo nie. V tomto ma @dzulli1980 pravdu - pri funkcnom vztahu musi fungovat aj ta komunikacia.

danica2711
25. júl 2023

@modravlna32 opýtaj sa ho. Také jednoduché

terezka1947
25. júl 2023

Spýtaj sa ho. Možno si tebou ešte nie je istý....lebo pokiaľ by plánoval niečo vážnejšie,už o tebeinimalne vedia.

lucylaw
25. júl 2023

@modravlna32 No mne by blikala červená kontrolka a poriadne,mala som takého bývalého,jeho mama rok a pol netušila,že vôbec niekoho má,až vtedy jej o mojej existencii povedal,ja som mu narovinu niekoľkokrát vravela,že za mňa nie je ok,že sme spolu už cez 2 roky a ešte som sa nestretla s jeho mamou,on to vždy nejako zahovoril,keď sme spolu boli 2,5 roka a vedel,že s našim vzťahom je zle,zrazu začal tlačiť na to,že už by ma mal zoznámiť s jeho mamou,ale ja už som nemala záujem a rozišla som sa s ním (dôvodov bolo veľa,nie iba to nezoznamenie s rodinou)..Takže za mňa osobne to v poriadku nie je,akože rok už je podľa mňa dosť dlhá doba na to,aby vás zoznámil..

terezka1947
25. júl 2023

No,keď to beriem zo svojho pohľadu,tak tiež som nepredstavovala kamarátov,s kt.to ešte nebolo vážne....priateľov už áno.

tanyan
25. júl 2023

@modravlna32
A aký má on vzťah so svojimi rodičmi? Ako často sa s nimi stretáva?
Žijete spolu alebo sa iba príležitostne stretávate, prípadne navzájom navštevujete?

toskanka
25. júl 2023

A ty si muž alebo žena? 🙂

cacianka
25. júl 2023

@toskanka dobrá otázka

mimisram
25. júl 2023

Tak možno on s nimi nemá najlepšie vzťahy, no nie? 😀 Netuším, ako to majú alebo vy dvaja, ale sa niečo deje, veď normálne otvorene sa porozprávajte, inak to asi nezistíš 🙂

valeria_h
25. júl 2023

Mne to taká dlhá doba nepríde, možno len nechce po pár mesiacoch predstavovať priateľku ak by ste sa rozišli. Inak on pozná Tvoju rodinu?

didip
25. júl 2023

@modravlna32 spýtaj sa ho. Aj ja som po dlhšej dobe spoznala moju svokru, svokra až po 3 rokoch lebo nemajú najlepší vzťah. Viem, že môj ujo to bral tak, že domov donesie až tú pravú

domkakvet
25. júl 2023

@modravlna32 uz tu bolo viac takychto diskusii, skus vygooglit, napriklad sa moze on hanbit za rodicov, lebo napriklad piju, mozu byt rozne dovody.