Problémy vo vztahu

15. okt 2023

Ahojte, prosím poraďte mi lebo asi skoncim na psychiatrii. Je mozne že som priatela prestala lubit ba priam ho až neznasam? Cakam s ním dieta, bude to dievca.. on mi stále ukazuje svoje fotky z detstva (nepaci sa mi ako vyzeral keď bol maly) a stále že dufam že bude mala po mne atd.. ja len v duchu prosím nech naozaj nevyzera ako on. Všetko mi na ňom vadi, dnes sme boli na navsteve moja krstná chystala občerstvenie ani nepovedala že ponuknite sa lebo ti ešte nebolo hotove a on sa sam ponúkol, zjedol skoro polovicu z misy ktorá ešte nebola hotova. Vadi mi ako mlaska pri jedle, vadí mi že vkuse chrápe tak ho v noci už ovalim nech sa zobudí lebo to sa nedá pri ňom spat… neviem si predstaviť mat s ním dieta aj keď bolo chcene ale altualne pohlad naňho ma tak strasne irituje že by som ho najradsej vyhodila z domu. Takto si znicim uplne vztah.. čo mám robiť ?

petamich
15. okt 2023

verim, ze su to len tehotenske hormony

zmrzlinka2021
15. okt 2023

Je ok počas chodenia odísť zo vzťahu kde zo zamilovanosti neprišla láska. Muž musí žene voňať.

pribinak
15. okt 2023

Sa ukludni, to sú hormóny, ale zas odtiaľ potiaľ. Tiež asi nie si dokonalá princezná, že? Aj na tebe by sa našli chyby

deti95060810
15. okt 2023

tak tá nenažranosť na návšteve by vadila aj mne... aj ja som musela svojho manž. troška prevychovať - ale u nás to celkom išlo....

rebrambora
15. okt 2023

Mne vadi vsetko a vsetci behom tehotenstva.
Ale mlaskanie a chrapanie aj pomimo. Obe veci su riesitelne.

tamta
15. okt 2023

Chudák chlap. Ano, treba mať pochopenie pre tehotnu ženu, lebo jej hormony a blablabla.. Ale to co tu píšeš, je vážne cez a mala by si sa spamätať, kym nie je neskoro.
Dovtedy ti tieto veci nevadili? Ak vadili, mala si si hľadať iný geneticky material, ked ti vadí aj to, ako vyzerá. Ak nevadili, tak sa prosím ťa vážne spamätaj, na tebe je určite tiež x iritujucich veci ale partner je evidentne natoľko taktny, ze to prejde mlcanim...

goodidea
15. okt 2023

Ale dieťa ti spraviť vedel tak asi nebude až taký zlý

alickapusinka
15. okt 2023

Preboha nie si sama tehotná. Ak si s ním išla spať do postele vtedy bolo všetko OK. Ak si tehotná tak je zlý preboha odtiaľ potiaľ. Toto čo TY robíš je extrém ja by som s tebou nevydržala a odišla som. Uvedom sa pokiaľ nie je neskoro. Zapamätaj si všetky deti ak sú malé sú zlaté že tvoje decko nebude vyzerať ako ON ak bude malé tak nebude ak ho máš zo susedom. Uvedom si že môže tak buchnúť od nervov a toho tvojho správania že zostaneš sama máš na to aby si zostala z dieťaťom sama. Ak áno načo si s ním prečo pre peniaze. A vyhodím ho z domu háálo dom je či ak na polku máš smolu vyhodiť ho nemôžeš. začni sa správať ako dospela žena a matka ktorá bude mať dieťa. Strašne ja by som odišla a nikdy sa k tebe nevrátila. A to som tehotná bola ale nikdy som toto mužovi nerobila také výstupy a excesy a nikdy mi nevadil. A vieš prečo lebo som ho milovala a milujem. Ak Ti prekážal predtým že bol za mala škaredý tak na akú riť si si s ním išla dobrovoľné spať a mate dieťa. Mala si si hľadať iného lebo áno ženy tehotne hormony majú ale čo máš TY je totálny extrém.

h2
15. okt 2023

A to ste mu nevedeli niečo povedať, ty, ani krstná, na tej návšteve? Ona chystá misu, on jej z nej počas prípravy odjedá a nikto nič?
(K ostatnému sa nevyjadrujem, to sú tehotenské hormóny.)

goodidea
15. okt 2023

@h2 ok ..ale keď si hladný niesi to ty...

h2
15. okt 2023

@goodidea Ale mal by sa vedieť na návšteve ovládať.

obkladac
15. okt 2023

To že niekto mlaska je znak nevychovanosti s tehotenstvom to nemá nič spoločné, pokiaľ teda nieje číňan.

tamta
15. okt 2023

@h2 otazka je, koľkokrát je jej verzia zvelicena, nakolko tu predviedla slusny hormonalny ohnostroj..

vivienkalejova
15. okt 2023

On sa ti asi zhnusil podľa mňa ale normálne sa ukludni aj ja som bola tak skoro až do pôrodu a teraz si neviem bez neho predstaviť život

domkakvet
15. okt 2023

To budu zrejme hormony, len aby ti naozaj neznicili vztah.

minenkak
15. okt 2023

Ja ani niesom tehotná a mužovi drbnem v noci keď moc chrape,neznášam ako ,,žere"a predsa ho ľúbim

rorino
15. okt 2023

Určite tie veci robil aj predtým,len tebou lomcujú hormóny,tak ti všetko vadí😉

marianarem
15. okt 2023

Su to hormony, v tehotenstve sa casto stava, ze zeny su hyperkriticke k partnerovi. Aj ja som bola, treba to brat s nadladom. U mna to porodom preslo a naopak manzel sa mi po porode zdal najlepsi na svete 🙂

mrva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lija22
15. okt 2023

trosku sa smejem, prepac. Moja krstna by ho este lutovala, zechudacik akyhladny, ked tolko zerie. Kazdopadne to je somarina, toneries, aspon teta videla, ze dobrejedlo urobila. A co sa chrapania tyka, ja normalne zvyknem na muzovu hlavu polozit moj tazky vankus dufajuc, ze sa prebudi ked sa bude dusit 🙂 ano blbe, robim to. Mozem ho aj papucou slahnut ze

lija22
15. okt 2023

a to si pis,ze dcera bude po nom! Ale casom sa pomamí a bude krasna a povabna po tebe 🙂
moje dceryveru vyzerali ako zemiaky, celkom ako muz. Nastastie to pominulo.

k47
17. okt 2023

Kvoli chrapaniu a mlaskaniu sa neoplati byt slobodna matka 🙃. Takze proste to predychaj, ber to ako tehotensky priznak a snaz sa nedourazat ho, kym to trva. A ak si podrazdena vseobecne, mozno ti chyba magnezium alebo nieco.
Moj mi smrdel, inak vpoho. Dieta bolo vyzorovo po mne od narodenia, takze mas nadej 😁.

k47
17. okt 2023

Vidim, ze tu uz boli podobne pripady. https://www.modrykonik.sk/forum/som-iny-clovek/som-tehotna-a-zacinam-neznasat-svojho-partnera/
Na nejakych kompromisoch sa asi tiez da dohodnut - nespat v jednej miestnosti, obmedzit mlaskanie alebo spolocne jedenie a pod. Ak je aj on schopny o tom diskutovat a neurazi sa.