Rozchod cez internet.

21. dec 2019

Ľudia,prosím názory...divna situacia...rozchod cez net....vykricali sme si nejaké veci cez net,zistila som,že si vypisuje so ženami cez net a dohovára stretnutia,čo bolo asi jadro hadky,kde on všetko poprel s tým,že chce iba mna a bla bla...no ja mám dôkaz,ale o to až tak nejde....sú to už dva týždne,viac sa neozval...ani ja jemu prirodzene...rozchod beriem ako hotovú vec,aj som s ním vyrovnaná,no som sklamaná z neho ako z človeka,ktorý nemá charakter vzťah ukončiť seriózne a za tie dva týždne sa ani neopýtal ako sa mám alebo niečo podobné,obyčajne ľudské...príde mi to úplne mimo misu,že sa všade na nete vidíme on-line a tvárime sa,že sme vzduch...tak ma len zaujíma,či keď ste skončili vzťah podobným spôsobom či vás ex nekontaktoval ani takto obyčajne ľudský a obzvlášť takto pred vianocami mi to príde extrémne smutne

natycaga
21. dec 2019

Inak ja tiež nechápem tieto nazory, ze ved ste sa rozišli. Bodka. Zabudni, spal mosty. Pravdupovediac, prečo??? Ved ten človek so mnou prezil tie najintimnejsie chvile a ja sa mam tváriť, ze ho nepoznám, ze neexistuje? Podla mna to robia len citovi chudaci. Prepacte, ak som sa niekoho dotkla. Ku mne sa tiez takto zachoval, navyse exmanzel. Este pocas manzelstva nabuchal inú a na mna je urazeny. Ignoruje ma totálne ak9by som neexistovala. Ja tomu nerozumiem. Ako nemusime sa stretavat, ale aspoň sa spýtať ako sa mam, pozdravit sa, pokecat nahodou pri stretnutí. Mne to proste hlava neberie, ze úplne ignorovať niekoho takého i ked dôvod mam.

0silvia0
21. dec 2019

@natycaga ak ta exmanzel ignoruje a je na teba urazeny, aky vyznam by malo ak by si sa k nemu spravala ustretovo?

natycaga
21. dec 2019

@0silvia0 ze celkovo nerozumiem, preco ma ignoruje, preco sa tvari, ze ma nepozna, ked bol moj manzel a nic som mu nespravila. Proste ma to mrzí a zamyslam sa nad tým...

0silvia0
21. dec 2019

@natycaga chapem, ze ta to mrzi, ale nic s tym neurobis... ak niekto ignoruje, len on sam vie preco a ked ste si to nevyjasnili, tak o to horsie...

natycaga
21. dec 2019

@0silvia0 preto ma to veľmi trápi...

0silvia0
21. dec 2019

@natycaga vidis, on ublizil tebe a jeho to netrapi a teba to trapi. Mala by si sa s tym co najskor vysporiadat, taketo vnutorne krivdy v sebe neziv, skodi to😏

janka987
21. dec 2019

podla mna je urazeny a caka, ze ugrobis nejaky krok...necha ta vydusit a mysli si, ze ta to prejde a sama prides prva..zapne mu to az po par tyzdnoch resp. mesiaci, ze neprichadzas a ked si ty zacnes predstavovat zivot bez neho, zrazu sa obgavi pred dverami...

mircalla
25. dec 2019

Je to uplne normalne a chlapi tak reaguju. Ak sa rozidu nemaju sa potrebu obzerat spat, jedine, zeby ta sialene miloval, co nebude ten pripad. Preco by sa mal pytat ako sa mas, ked pocas vztahu riesil ine zenske? Bud rada, ze si to zistila teraz, a nie neskor. Ak si z rozchodom vyrovnana, neviem preco Ta trapi, ci sa zaujima o to, ako sa mas. Proste nevhodny partner, ano 2 roky su dost a zabity cas - ale nieco ta to hadam naucilo a najdes si lepsieho.

mircalla
25. dec 2019

@natycaga A ozaj mnohi chlapi tak reaguju, jeden den ta chce, dalsi sa tvari, ze ste boli spolu raz v kine a nie 2 roky vztahy. Tazko pochopitelne, my mame ine myslenie, proste tak funguju. Tiez sa mi to stalo a zbytocne som mrhala energiu, ako je to mozne. Proste chlapi, inak myslia ako my. Ber to tak, ze keby k tebe nieco citil a ozaj to myslel vazne, uz sa davno ozve. Netrap sa zbytocne