Rozchod - neviem ako to zvládnem

lydia2211
15. okt 2022

Ahojte baby, potrebujem nejakú spycho podporu. Cítim sa naozaj zle, tri dni som už nič nejedla, mám problém do seba dostať vodu. Priateľ sa so mnou rozišiel po 9 rokoch, nevravím nemali sme nikdy ukážkový vzťah, boli problémy ale v pondelok mi píše ako ma lubi a od stredy trvá na rozchode. Mala som už dlhšie podozrenie, skoro každý večer chodil niekde s kamarátmi, keď mi zdvihol tak som vedela ok neklame ale už sa stávalo asi raz týždenne že mi aj 3 hodiny nedvíhal- popritom je stále na mobile a ešte som si všimla že mal niekedy zmenené pozadie na mobile, samozrejme som ho podozrievala lebo toto nebolo prvý krát. Až to vyústilo do toho že sa iba hadame a on chce byť sám, trvá na tom ze nikoho nemá. Ale ja si myslím opak. Možno nemá nikoho na vzťah ale niekoho ma...mám v sebe aj strašne výčitky, lebo mi povedal že som ho odradila svojim chovanim a že ta láska vymizla. U nás bol najväčší problém ze boli u neho vždy kamaráti na prvom mieste, ja som sa dožadovala aby bol so mnou, travil čas pri mne a on nie...len kamaráti...spolu sme boli asi tak keď prišiel z prace a pozeral telku alebo sme šli spolu na nákup. Žiadne spolocne konicky, nic nechcel so mnou robiť. Mne to vadilo tak boli preto hádky, ale komu by nie? :( cítim sa tak vinna. Problémy sa dajú riešit a nie urobiť toto 😭😭😭 úplne ma to položilo. Najhorsie na tom je, že som sa ešte ani nespamatala zo smrti mojej maminky ktorá mi bola všetkým a už ďalšia rana. Prosila som nech mi to nerobí, že to nezvládnem. Nebudem klamať mám strašny strach z tej samoty a ticha čo ma čaká. Prázdny byt, kamarátky nemám, súrodenci sú na telefóne ale tiež nemajú na mňa nonstop čas. Keďže mame na polovicu kúpeny byt sme tu zatiaľ obaja. On chodí každý deň preč a vracia sa o polnoci domov-prespat, mne to ubližuje ešte viac keď sa vlastne spolu normálne bavíme akurát sa ma už vôbec nechyti, puka mi srdce aký je chladný a ja ho stále ľúbim 😭😭😭 dnes povedal že odíde k mame, neviem ako to budem znasat ako sa bali a odchádza, zozieraju ma vycitky, hoci viem ze som sa o neho starala a veľa mu aj v zivote pomohla. Veľa som tolerovala, bola som spokojná že nie som sama a to akoby stačilo 😭 veľakrát som uvažovala aj ja ze odídem od neho lebo inak sa nespamata ale na to som bola mäkká. Po smrti maminky som sa na neho este viac upla a vôbec netuším ako to zvládnem. Nemám uz rodicov 😭 strašne sa bojím. Nejem Nespím prečo prave ja? Prídem o najmilovanejsiu osobu a ešte aj toto? Ďakujem za prečítanie. Musím niekde komunikovať lebo sa zbláznim 😭😭😭

lydia2211
autor
16. okt 2022

@katka281 jeho dôvod rozchodu bolo to že som sa k nemu škaredo chovala a kontrolovala ho ....vysvetlila som mu že dôvera bola už narušená veľmi dávno preto som sa tak chovala. Akokeby som necítila od neho dostatok lásky a pozornosti lebo všetok čas chcel tráviť s kamarátmi...do väčších rozmerov to prešlo teraz poslednú dobu keď to začal robiť každý večer, domov sa prišiel umyt, prezliecť a niekde išiel. Nas osud už spojil druhý krát...bola to síce detská láska ale keď sme mali 15 sme sa stretávali a po 10 rokoch sme sa stretli a dali dokopy. Viem ze viedol pestrý život a veľa striedal ženy...keď som s ním išla do vzťahu každý mi vravel ze ci robím dobre....ja som si nedala povedať...počas vzťahu som zistila ze ma problémy s tou vernosťou ale akokeby som to prehliadala...on vo mne začal mať istotu a asi vedel že sa mu pri mne prepecie všetko....v podstate som ho vytrhla z jeho života- kamaráti, nočný život dala som mu na výber oni a jeho spôsob života alebo ja vybral si mňa. Mala som istú dobu pocit že sa zmenil ale postupne sa k tomu vracal ..a ako sme sa presťahovali na sídlisko kde vyrastal ku vsetkym starým kamarátom od ktorých som ho odtrhla sa to všetko zas zhoršilo...začal chodiť kade tade. Nemal záujem so mnou tráviť čas. Popritom mame psíka už len s ním sa dalo...doma mal vždy všetko porobené, pochystane ...nic mi nepomáhal, o všetko som sa starala ja...ale mne to nevadilo...všetko som bola ochotná zvládnuť okrem toho ze na mňa kašle a mala som viackrát podozrenie na neveru. Dnes si pobral veci, bolo to veľmi bolestivé pozerať ako sa bali a odchádza...povedal že príde občas vyvencit psa a že ak budem niečo potrebovať mám sa ozvať. Najhorsie je ze ho budem takto vídať a nedajbože ešte s nejakou inou...bude to bolieť ešte viac....myslím ze sme mali dosť vážne problémy vo vzťahu :( aj mne povedal že chce byť sám...videla som poslednú dobu že mu zachutil zivot ako žijú ľudia ktorí sú ale slobodni, všetci jeho kamaráti sú sami a akokeby sa im potreboval vyrovnať...len si stále neuvedomoval že ich doma nik nečaká a jeho som čakala ja...myslím ze som nerobila nič zlé keď som chcela s ním tráviť čas, niekam s ním sem tam ísť...keď aj doma hrať spoločenskú hru...hocičo...ale on len mobil do ruky a nič iné ho nezaujímalo. Je to pekne ako vám nakoniec skončil vzťah...že ste sa tak k sebe vratili....

lydia2211
autor
16. okt 2022

@lauriinkaa najhoršie je ze napriek všetkému ho stále ľúbim...bojím sa že ostanem sama :(

alexnina777
16. okt 2022

@lydia2211 ahoj, prosím Ťa hlavu hore.. bojíš sa že ostaneš sama? veď ty už niekoľko rokov si sama..to nebol vzťah, ty si žila v sebaklame a v neúcte sama k sebe..ten človek si Ťa absolútne nevážil, veď to musí byť horší pocit ako samota..je mi to veľmi ľúto, čo prežívaš ale halooo , to čo opisuješ ako ste vedľa seba žili je horšie ako žiť sama..chvilku to potrvá , hlavne sa necykli v smútku za chlapom pre ktorého si bola vzduch..a nevera a kamaráti na prvom mieste???? nič lepšie sa Ti nemohlo stať..sústreď sa len na seba..investuj do seba..cvič, čítaj, plávaj, tancuj, maluj..choď do prírody..všetko zlé je na niečo dobré , raz budeš vedieť prečo si toto prežila a určite ta to posunie vpred a posilní Ťa to.. s takýmto chlapom sa Ti nič lepšie nemohlo stať ako to že odišiel z Tvojho života.držím Ti palce..

jaskolka
16. okt 2022

@lydia2211 preboha, a toto by si chcela radšej trpieť, len aby si nebola (možno chvíľu) sama?
Tam necháš sa už roky ponizovat, podvádzať a tolerovať všetko, aby s tebou bol?
Tetaz to znie asi kruto, ale nič lepšie, ako ze od teba odišiel, sa ti nemohlo stať, veď to absolútne nemalo perspektívu.
On ta nemiloval už dlho, mal ta vlastne podľa toho úplne na háku a robil ti len "láskavosť" že s tebou bol, no viedol si vlastný život.
Nikdy by si šťastná nebola, premarnila by si ďalšie roky, a možno by si v 50 plakala, že máš za, sebou spacksny život.
Urobil ti službu. Je to pre teba možnosť začať odznova a neupinat sa tak prehnane na nikoho iného.
A ze sa bojíš samoty? Veď ty si bola sama už dávno, a stokrát je horšia samota vo vzťahu, ako samota, keď si single.

natalyyy_000
16. okt 2022

@lydia2211 áno kľudne môžeš budem rada 🙂 aspoň si obidve vylejeme srdce 🙂

mk22
16. okt 2022

Prečo by si mala byť sama?
A ver ze radšej sma ako s človekom ktorý má klsmr podvádza žije si svoj život.. Véd si precitaj po sebe.. Riešil seba kamarátov auto.. Kde si bola ty.. Skákala ako slúžka robila všetko.. Už to bola chyba..
Neblazni, ty otvor fľašu a začni uzivat zivot nebuď ta ufnukana pipina co sa jej zrútil svet pre chudáka!!! Bud rada, vycksj mesiac, dva budeš sa smiať a ďakovať mu.

simca06022011
16. okt 2022

Zabila si 9 rokov s nesprávnym chlapom, nikam ste sa neposunuli. Stale ste sa hádalu, ziadne spolocne koníčky, nikam ta nebral, flakal sa stale, deti s nim si nechcela lebo .. Co dobre okrem toho ze si v páre z toho bolo? Bud rada, ze to ukončil, divím sa ze ste to az 9r vydržali. Pozbieraj sa a nájdi si vhodnejsieho.

lauriinkaa
16. okt 2022

@lydia2211 aj ja som veľmi dlho ľúbila toho bývalého a myslela som si, že iného už ani nedokážem ľúbiť. Bývali sme spolu a tiež som si myslela, že ostaneme spolu navždy. Chce to naozaj len čas.. ja keď som sa vrátila na Slovensko, ešte sa so mnou zahrával, občas sme spolu ešte boli a tak.. ja som si potom povedala, že predsa mám nejakú hrdosť a akýkoľvek kontakt stopla.. skús sa zamerať na niečo iné, chodiť von s kamoškami, občas tancovať, na túru.. a máš možnosť stretnúť tiež niekoho, s kým sa ti podarí zabudnúť.. ale zas nie bezhlavo, aby si tomu druhému neublížila 😊 hlavu hore

retatka
16. okt 2022

Lepšie sa ti stať nemohlo.Je to typ muža nevhodného na vzťah .On bude taký i v 50 aj v 60 tke ,je zvyknuty takým životom žiť a ľutujem každú jednu ktorá sa s ním dá dokopy .Máš vlastne šťastie ,že ťa opustil lebo ty by si to nikdy nespravila a v 50 tke by si nariekala ,že zo života nemáš nič ..doslova si ho premrhala s nevhodným mužom.

lydia2211
autor
16. okt 2022

@retatka ďakujem za podporu. Ja som stále hovorila že mám dve deti. Jeho a psa. Lebo naozaj komplet všetko som vybavovala, zariaďovala

lydia2211
autor
16. okt 2022

@natalyyy_000 idem ku sestre a večer píšem. Som rada že som našla niekoho kto prežíva to isté 🙏

lydia2211
autor
16. okt 2022

@simca06022011 ja som s ním chcela ísť hocikde, ale nikdy sa mu nechcelo. Zo začiatku sme chodili ale potom si vyplnil program s kamarátmi a on bol rad ze si doma oddýchne a ja som zas bola narušená že nikam nejdeme. Teraz posledné sme boli u sestry na oslave a odišiel odtiaľ aby išiel s kamarátmi na kávu a potim sa nazad vrátil. Robila som všetko pre to aby sme boli spolu až som sa mu tým zhnusila. Volala mu kde je, čo je, prečo neprisiel ako sme sa dohodli ....potom prišli dbi keď nedvíhal 3, 4 hodiny a to už som mala v hlave svoj scenár keďže je na mobile furt a doslova sa zatajoval

lydia2211
autor
16. okt 2022

@mk22 nas život vyzeral tak že ráno sme vstali do práce, on išiel venčiť ja som mu nachystali jedlo do práce, ja som z práce išla na nákup so psíkom a chystala mu jest keď sa vráti. On prišiel chvíľu sme prehovorili , zavrel sa v kúpeľni tam sa podohadoval a odtiaľ sa vždy išiel rovno obliekať že ide s tým a tam a potom mi začal hovoriť ze ide von.. tak hovorím kde von...no von...to bola odpoveď, vždy keď potom pár hodín sa neozval, nedvíhal, nekomunikoval . Vedel že mňa nič nerozzuri tak ako to keď mi nezdvihne telefon. Boli aj svetle dni ale piskedne týždne každý jeden deň bol preč, teda večer....chodil domov vyslovene prespať a uz dlhšiu dobu sa ma ani nedotkol, pusa ráno, pusa keď prišiel z prace a keď išiel spať aj to nie vždy. Nikdy na mňa neziarlil, bol si mnou príliš istý...a to je samozrejme moja chyba, lebo vwetka moja pozornosť bola len na ňom. Ja som ho doma poslušne čakala kým je von s kamarátmi a keď som sa ozvala že mi to vadí, tak už sa hádam a už že sa nikdy nezmením. Ani raz nepochopil že ja som zurila na jeho podnet že na mňa nonstop kaslal. Keď išiel na pivo ja som chcela ísť , alebo niekde inde nemohla som. Mala som doslova zákaz.

layla123321
16. okt 2022

@lydia2211 je to veľmi smutné, že si sa nechala takto povlacit ... Dvaja ľudia vo vzťahu majú byť rovnocenní partneri. Podľa všetkého celý vzťah tahas len Ty. Viem, že teraz to tak nevidíš, ale fakt môžeš byť rada, že mu dorastli gule a chce rozchod.... Lebo len z týchto komentárov mi vychádza:

1. Nemáte spoločne koníčky
2. Nemáte rovnaký smer v živote
3. Priateľ Ti zakazuje tráviť s ním čas
4. Nechce Ťa zoznámiť s kamarátmi
5. Nechce tráviť čas s Tebou, ale radšej je s kamarátmi alebo možno aj milenkou (toto je len moja domnienka)
6. Chodí len na hotové
7. Zásnuby preňho neboli vôbec podstatné
8. Za 9 rokov ste sa nikam neposunuli
9. Naštrbená dôvera
10. Vo svojom vnútri vieš, že na dieťa by si bola sama

Proste Vás drží po kope len zvyk a lenivosť. Je to bežnejšie ako sa zdá. Mala som podobný vzťah, ale o dosť kratší, lebo po necelých 3 rokoch som z neho odišla ja. Začni sa zaujímať viac o seba. Možno aj psychológ, možno nejaký výlet niekam, kam si vždy chcela ísť. Dobré jedlo, nový koníček, chodiť pomáhať do útulku, niečo medzi ľuďmi. Život je oveľa viac, ako len doma zavretá čakať na chmuľa, ktorý má radšej kamarátov ako Teba.

lydia2211
autor
16. okt 2022

@lauriinkaa ja si asi najviac toho bojím ze už nikoho nestretnem. Mala som 7 ročný vzťah ktorý tiež skončil q viem ze som to prežívala ťažko. A vlastne keď som si s týmto mm terajším začala od začiatku som si hovorila ci robím dobre .. veľa mi o nom rozprávali, viedol život ruka hore...a ja som jo akoby z toho života vytrhla, chvíľu bol kľud a potom postupne roky išli a zas sa začal k tomu vracať....aj teraz mi povedal že on chce žiť svoj život a nie môj..je pravda ze ja mam rada takú domácu pohodu, ale samozrejme kebyže chcem ist niekde idem...venčiť psa že obaja. Bola pre neho zbytočnosť nech ide jeden alebo druhý, načo obaja...nevravím že po smrti maminy mal byť nonstop pri mne ale necítila som takú oporu, nikdy nepovedal pod ideme tam prídeš na iné myšlienky...neplakala som jemu v náručí ale keď som bola doma sama alebo v noci do vankúša...v tomto bol taký bezcitny...a keď tak uvažujem nikdy som necítila že mi nejakým spôsobom prejavoval lásku...ako tu niekto písal asi som bola len taky doplnok...a teraz som mu bola na obtiaž.

martul
16. okt 2022

@lydia2211 a teda ja nechápem, načo si s ním bola jedni pozitívum si naňho nenapísala? A za týmto je smutno?

lydia2211
autor
16. okt 2022

@layla123321 je to presne tak ako píšeš... všetko som tolerovala len aby som nebola sama....miestami som sa hrala ze som šťastná ale popritom som nebola. Áno bol so mnou ale len bol...kebyE chce tak deti ako hovorí, to nieje len urobiť dieťa ale ja mam zdravotné problémy, kebyže tak túži po dieťati tak ide so mnou k kekarovi, zaujíma sa...este keď maminka žila- bolo mi raz veľmi zle doma a volala že kde je von, hovorím niekde s bratrancom ...bolo mi treba ísť po lieky a jeho nikde. Potom mu nahnevaná ona volala že ako si to predstavuje ze ja mam bolesti a nieje schopný mi ani doniesť lieky až potom prišiel. Vždy viedol taký život jeden deň si tu a druhý tam, dáko bolo, dáko bude. Za 9 rokov čo sme spolu spláca úvery, čo mal z minulosti exekucie.. aj to som mu ja všetko obehala nech ma všetko na poriadku. Ma 37 rokov a nemá nesporene nič ani cent len je v mínuse. Ja som zas úplný opak zodpovedná, pozerám do budúcna a mam finančnú rezervu z ktorej mu samozrejme keď treba piziciavam. Sém tam mi niečo dá, kupi - lacné položky...ale na kamarátov, cigarety , naftu mina oveľa viac. Ved ja nepožadujem, vždy som sa uskromnila...ale nepoznám to ísť ne večeru, do kina, niekde na víkend...áno môžeme ísť ale budem Platiť ja...a najviac ma hneva ze je to všetko len pre auto. Musí mať luxusné auto - ženy sú však hotové len z auta a ani jedna netuší, že peňaženka je prázdna.. dakedy mi to príde ze si tým autom Rieši nejaké komplexy...este by som dodala ze jeho otec ma teraz tretiu ženu tak možno ma neveru aj v sebe ..

retatka
16. okt 2022

@lydia2211 Boli ste príliš rozdielny .On spoločensky extrovert ,ty radšej v pohodlí domova ,introvert .Táto kombinácia si vyžaduje veľa -veľa kompromisov o ktoré on asi záujem nemal ,pretože jemu sa páčil život s kamarátmi a nie rodinný život .Nie každý chlap je rodinne založený ,prečítaj si tu denne diskusie keď títo chlapi narobia síce deti a aj si ženy zoberú ,no žijú si naďalej svoj single ,staromladenecky život .Takže Tebe sa dobre stalo,že ti neurobil ešte dieťa ,či si tá nevzal lebo aj tak by sa nič nezmenilo a ty by si mala viac problémov taký vzťah ukončiť …

lydia2211
autor
16. okt 2022

@martul áno robila som si aj klady a zápory a medzi klady bolo to že nie som sama a zas povahu z časti nemá zlu...čo sa týka veci mimo vzťahu. Ľudia ho majú radi, snaží sa všade pomôcť a každý ho potom využíva ale on to nevidí. A zápory? Myslím že ma problém s vernosťou, na prvom mieste su kamaráti, nieje mi oporou, nedajbože mi treba finančné pomôcť nemá žiadnu rezervu...jemu bolo dobre ako bolo. Kúpili sme byť ja som všetko zariadila, cez prerabku, papiere a bývame tu tri roky a ani ho nenapadlo niečo sem kúpiť, urobiť.. je spokojný ze sa ma kde umyt a spať a zohriať jest. Viac nerieši.

danielle799
16. okt 2022

@lydia2211 a to naco je dobre 9 rokov spolu chodit, žiť, kúpiť si byt na polovicu, zabezpečiť fuul servis?
Toto nie je láska, ani vzťah...
Tak bud sa zosobášte alebo rozidte....nema zmysel len tak žiť v priatelstve

danielle799
16. okt 2022

@lydia2211 dosť málo, 1 klad neostat sama....niekedy je dobre byt aj sama, dokonca lepšie ako byt v nefungujucom vztahu , toľko premarneneho casu,len preto nebyť sama?

lydia2211
autor
16. okt 2022

@retatka to mi ešte maminka hovorila že nieje rodinný typ, presne ako píšeš.. aj to mi povedal že ja som ten jeho spôsob života len v ňom potlacala a ze on to už nebude potláčať...áno nemám kamarátky ale trávila som čas s maminou, sestrou...a kebyže aj mám nechodím dennodenne na kávy ale chcem tak ci tak tráviť čas w ním....veď vzťah je o tom si myslím.. ešte na jeho obranu musím povedať že keď sme sa hádali tak som mu škaredo hovorila- to ma teraz mrzí najviac že som nemala, tie hádky boli niekedy až také ostré ze to nebolo pekne ..hádky boli výlučne pre peniaze ale najmä koli tomu že vkuse niekde ide, nieje pri mne. Aši aj ja rokmi som už prišlo k nervy ci sa tohto týka a stratila som k nemu úctu a vykricala mu neokedy fakt hnusne veci ....to mqmvteaz strqsne výčitky ze som sa my možno naozaj zhnusila chovanim, ale už som nevedela ako reagovať na tie jeho výlety a v dôsledku nepomohlo nič...ani po dobrom, ani po kriku, ani po placi...nic...aj tak si chodil kde chcel. Povedal že ja som si ho svojim chovanim odohnala od seba...ale takto hádky neboli predtým roky a prečo ma podvádzal, resp som mu nasla kadečo v mobile ...vkuse vyhľadával zeny

kassandra25
16. okt 2022

@lydia2211 hm. Ked si uz tri dni nejedla a nepila, a pridas k tomu dalsie tri a v rovnakom rezime, uz nemusis mat dalej otazky preco ja. Bude to mat riesenie. Alebo ak nie, vyhladaj psychiatra, ty si cisty pacient od A po Zet, ale uz nikdy v zivote sa s nikym nezoznamuj.

lauriinkaa
16. okt 2022

@lydia2211 skôr by som povedala, že ťa neľúbil.. buď rada, že si bez neho.. koľko máš rokov? Čaká ťa niekto omnoho lepší, ak by si ostala s ním, tak by si trpela zvyšok života. Keď ti nebol oporou v najťažších situáciách, ver mi, že aj keby ste mali dieťa, bola by si naň sama. Ja som s manželom 9 rokov a ešte stále mi nosí kvety, keď mu zavolám príde po mňa autom hocikam, pomáha mi variť, na nákupy ideme vždy spolu keď sa dá, keď vidí plne umývadlo, umyje riad.. proste aj keby mi nehovoril, že ma miluje - čo aj hovorieva, vedela by som, že to tak je 🙂 chvíľku sa trap, to je v poriadku, vyplač sa, polutuj, ponadavaj, ale znova začni žiť..

simca06022011
16. okt 2022

@lydia2211 to co ty chces a co on su dve odlisne veci, stale plati co som napisala, nechce byt s tebou a travit s tebou cas.

zmrzlinka2021
16. okt 2022

@lydia2211
Aj keby si ostala sama, bez partnera, co najhorsie by sa ti mohlo stat?
Myslis si, ze je lepsie zit v zlom vztahu, kde si ta partner nevazi ako zit single ale spokojna?

jaskolka
16. okt 2022

@lydia2211 tak si to zhrnme - mal iné ženy, chodil stále von s kamarátmi, vôbec nijako sa nepodielal na spoločnej domácnosti, žiadna pomoc, žiadna spoľahlivosť na neho, nijake plány do budúcnosti,nijaká opora, istota nulová, v podstate na teba kašľal ako na plosky kameň, deti nechcel, keby náhodou, bola by si totálne sama na dieťa... A to ešte som asi ne vymenovala všetko..to sú tie zápory
A na druhej strane ako "klad" že nie si sama (bola si, ale to asi nechceš teraz vnímať)
Pre tento jediný pseudo klad by si bola ochotná tolerovať všetky tie zápory? Veď to je čisté zúfalstvo...

lydia2211
autor
16. okt 2022

@jaskolka len ja mam strasne vycitky že som si to spôsobila ja mojim chovanim. Tak mi to povedal že som si ho odohnala a že MI dal veľa šancí....on mne...čo mi prišlo trošku sebecké...áno mohla som sa inak chovať ale aj on mal tráviť čas so mnou a neprovokovat ma zbytočne...mozno sa mal až moc dobre pri mne, servis unavený pri telke len hľadal kde a s kým pôjde vysedavat....vlastne on všetko otočil proti mne...možno aby upokojil seba že robí dobre...ale mne to len pohorsilo...

lydia2211
autor
16. okt 2022

@kassandra25 ale ja sa snažím aj jest aj piť...je mi to ľúto ako to dopadlo celé veľmi...ale chcem sa pozbierať. Bude ma čakať druhý krok ešte vyrovnanie s bytom a to je krok od nenávisti, pretože on si veľmi ružovo predstavuje ako ma vysachuje z bytu.

lydia2211
autor
16. okt 2022

@lauriinkaa aj ja si myslím že pravy dôvod rozchodu je ze ma prestal ľúbiť.. ak má niekedy vôbec ľúbil...to u nás nehrozilo aby mi pomohol. Sém tam povysaval a umyl podlahy ale to naozaj bu som spocitala na rukách inak nič...bola som prekvapená že aj keď som bola chorá tak vôbec som nevidela že ma o mňa strach...dokonca aj keď som bola chorá, v bolestiach ešte ak vtedy išiel von na kávu...a mňa nechal samu doma