Rozpad vzťahu - city

micuska11
2. máj 2021

Dobrý deň. Prv ako začnem písať prosím vás neriešte chyby v písaní ,lebo väčšina rieši hneď len to. Prejdem k veci už neviem ako ďalej chcem počuť ako bibste pokračovali a čo bi ste spravili vy..? Začala som si vzťah s jedným chalanom veľmi milý ,dobrý,proste slušne vychovaný chlapec čo sa v dnešnej dobe nevydi.. Po prvom rozpadu manželstva prišiel mi on práve do cesty..mala som z neho super pocit a chcela som to rozvíjať ďalej a prejsť do vážnejšieho vzťahu.. tak som ho vzala k našim a všetko išlo hladko.. Bol v zahraničí dlhší čas na otázku ako to s nami bude fungovať mi povedal že vydržíme a vezme ma tam aj s malou ..na koľko mala není jeho vzal ju až príliš dobre ako za svoju aj jeho rodina. Ťahala som sa snim 3 roky.. ale počas tých troch rokov som nevydela žiadnu snahu a tie reči čo vravel na začiatku už nejako zmizli.. ja som sa zaľúbila aj keď to bol vzťah na diaľku ale domou už chodil veľmi málo.. vždy sa vyhováral na robotu alebo na coronu. Problém z jeho strany nebol ale nevedel dávať city na javo málokedy .. ja som to ukončila pretože som necítila a nevydela od neho nič.. domou chodiť nechcel. A takto sa ťahať do nekonečna má už nebaví..už som dosť čakala 3 roky.. už ďalej čakať nemienim.. už mám toho plné zuby a veľmi zmiešané pocity čínskom urobila dobre alebo nie? Ďakujem za každú radu🙏👍

syslik81
2. máj 2021

@micuska11 zrejme to omrzelo aj jeho ..takze si urobka dobre ... keby ta miloval zabojuje ale to zrejme nespravil.. bohuzial vas vztah skoncil ale ty aspon mas moznost najst niekoho lepsie niekoho kto s tebou a malou bude chciet zit a travit cas

janinah
2. máj 2021

Toto nemá budúcnosť,jemu len dobre padne mať tu ženu,ak sa raz za čas ukáže na SK,nič viac.Keby chcel,tak ste už dávno aj s malou tam.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitycat
2. máj 2021

Spravila si spravne.
Zavesila si sa na neho po rozpade predosleho vztahu a on ti v euforii nasluboval hory doly. Jeho to uz preslo... Len tak teoreticky ovladas anglictinu, nemcinu alebo holandstinu ked si sa za nim chystala do zahranicia budovat vztah?

Uvazovala si aj realne nad tym ako by to bolo?

monkasponka
2. máj 2021

@micuska11 Tri roky vzťahu dvoch ľudí vo vašom veku ( predpokladam že nemate pod 25 napr.) je dosť na to, aby ste vedeli kedy a kde budete spolu žiť, ak už ste aj nemali.. inak je to potom strata času. Tak mi to v tomto pripade pride...

deti95060810
2. máj 2021

mladého muža to prestalo baviť, popr. v zahraničí si našiel inú spriaznenú dušu... Nemalo to význam ťahať to takto dlho...😉

marseillefan
2. máj 2021

Nedávno som čítal taký vtip, že moja frajerka za zabila svoju spolubývajúcu, troch dozorcov, utiekla z väzenia, utekala bosá hustým lesom 3 hodiny, len aby so mnou strávila hodinku. Ak niekto chce byť s tebou, spôsob si nájde. Takže áno, urobila si dobre.

dadula_15
2. máj 2021

Podľa mňa si spravila dobre, takto by si sa v tom vzťahu len trápila a všetok čas navyše by pre teba znamenalo len stratu času. Žiaľ niekedy to aj takto dopadne