Schválne ma ignoruje

mynona111
2. apr 2024

Bavila som sa pár mesiacov s jedným chalanom, po čase som mu ale už prestala odpisovať lebo som videla že to asi nikam nevedie (a bolo tam toho viac) a zrušila som mu follow na instagrame.
Tri týždne sa neozval, iba na začiatku s tým že: Už ani odpísať nevieme?
No a teraz sme sa stretli po 3 týždňoch, iba sme sa pozdravili a bolo vidieť že ma schválne ignoruje, ani sa na mňa nepozrel..úprimne neviem čo si mám o tom myslieť lebo som očakávala že sa mi prihovorí aspoň s tým že čo sa stalo, prečo sa neozývam
Ale on nič. Robil to schválne. Teraz vôbec neviem čo mám ďalej očakávať

deti95060810
2. apr 2024

to chceš takýto vzťah? chceš odutého chlapa? načo ti bude odutec...
kašli na neho a nájdi si iného...

lindous
2. apr 2024

Nič by som neočakávala, ja by som sa tiež neprihovorila a nepýtala sa na dôvody človeka, ktorý ma sprosto ghostol, mohla si to ty normálne ukončiť, vysvetliť a rozlúčiť sa…

pribinak
2. apr 2024

Čo máš 15 rokov?

matullienka
2. apr 2024

A prečo by sa mal prihovárať človeku, ktorý tie, nevie o slušnosti nič? Podľa teba je ok,že namiesto toho aby si mu rovno povedala,že nemáš záujem a medzi vami by to nefungovalo tak mu prestanes odpisovať a sledovať ho na ig? A potom čakáš, že sa ti bude doprosovat a chcieť vysvetlenie. No taká 🎺 by mi za to veru nestala

mimka1402
2. apr 2024

@mynona111 Na jeho mieste by som bola k tebe ešte horšia. Ty sa správaš ako decko a potom chceš jeho pozornosť? By som vysmiala takého človeka.😀
Nauč sa správať k ľuďom a potom sa sťažuj. Ľudia sú často nám zrkadlom. Ale kľudne rob i ďalej zo seba obeť...😉
On sa nemal čo pýtať. Ty si mu dlžila vysvetlenie.

h2
2. apr 2024

@mynona111 Ty mu prestaneš odpisovať, neodpíšeš ani po jeho správe, že či mu ani odpísať nevieš a ešte sa čuduješ, že ťa ignoruje? Buď rada, že ťa vôbec pozdravil.

lindous
2. apr 2024

A teda možno nie je vôbec zdutý či urazený… ale keď mi niekto neodpisuje a vymaže si ma zo sociálnych sieti, predpokladám, že o kontakt nemá záujem a nebudem sa mu teda prihovárať a vnucovať…

tykat
2. apr 2024

@mynona111 bud rada ze sa ti pozdravil

jazula
2. apr 2024

@deti95060810 Odutec? Nie je vždy ten zlý chlap 😉, čo sa jej má donekonečna prosiť, nech to aspoň slušne ukončí?

Nehovorím, že som nikdy takto hlúpo a detsky neukončila komunikáciu na zoznamke (kedysi dávno), ale aspoň som chápala, že sa ten človek už so mnou asi úplne nebude chcieť kamošiť…

mqkm
2. apr 2024

@mynona111 nic.. nechaj to tak. Nema o teba zaujem. Ides dalej, pride taky ktory bude mat zaujem. Ten to je strata casu.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadka1997
2. apr 2024

@mynona111 zachovala si sa hlupo, co čakáš? Aj ja by som ťa ignorovala ✌️

basulaak
2. apr 2024

@mynona111 hned je zaujimavejsi, ze? 😀

sissy27
2. apr 2024

@mynona111 ved si ho nechcela, ze to nikam nevedie a teraz budes dupkat nozickou, ze ta SCHVALNE ignoruje?? A akoze co ma doliezat za tebou?? Chalan v tom ma jasno, nie si jeho jedina moznost 😂 a navyse ma hrdost.

dzulli1980
2. apr 2024

Mňa by zaujímalo, čo si čakala? ... úplne sprosto si sa voči nemu zachovala ... kus sebareflexie Ti chýba ... buď rada, že Ťa vôbec pozdravil ... a čo máš ďalej očakávať? ... nič.
@mynona111

monro
2. apr 2024

Ocakavat? Uz nic.

siska53
2. apr 2024

@mynona111 a co si cakala, ked mu neodpisujes? Ze sa na teba vrhne cely stastny, ze ta vidi? Ja neodpisovanie chapem ako nezaujem a tiez by som na takeho kaslala, co odpisat nevie, a ignorovala ho.

alickapusinka
2. apr 2024

Zlé si sa zachovala zablokovala ho a TY píšeš že ťa ignoroval. Robíš sa blbá alebo naozaj si. Po tom čo si si ho zablokovala ťa má pozdraviť rozprávať sa s tebou asi nebol s teba paf tak ako si TY očakávala. Ani jeho reakcia sa nedostavila no tak ťa ignoroval a čo teraz nič. Daj mu žiť nech si žije svoj život a TY ten svoj. Ja nechápem čo si rozčarovaná že si ho zablokovala odmietla ignorovala či ak ťa stretol sa TI mal pokloniť.

viestta
2. apr 2024

Ja skusam najst logiku, ale asi zbytocne. Ty mu neodpisujes, zablokujes ho a potom si naondena, ze ta ignoruje? Co si cakala, ze sa ti bude hadzat k noham a prosit? Niekto tu je blby a ten chalan to nebude

matullienka
2. apr 2024

Baby má 17 rokov , tak hádam ešte dospeje

mynona111
autor
2. apr 2024

Keď sa o mne chalan pred kamarátom vyjadrí že som malá trubka tak jasne ze ma to urazí a takto sa zachovám. Viem mala som sa s ním o tom porozprávať ale nikde sme sa nestretli, vyhýbal sa mi (všetko bolo predtým v poriadku) a cez správy to riešiť nebudem.

mynona111
autor
2. apr 2024

Teda nebolo všetko v poriadku ale ničím som mu neublížila, písali sme si akurát že ja som sa o ňom dozvedela veci o ktorých on nevedel že viem

mynona111
autor
2. apr 2024

Keď sa takto chalan vyjadrí o babe o ktorú má záujem a snaží sa o ňu tak ja neviem čo si mám myslieť

lindous
2. apr 2024

@mynona111 Teraz som si pozrela tvoju tému zo začiatku marca o ňom, podľa mňa žiaľ nemal nikdy vážny záujem, asi si sa mu páčila, bavilo ho to, ale nevnímal ťa ako vyspelú ženu, s ktorou chce vzťah a ráta s ňou do budúcna - to sedí aj s vyjadrením malá trubka na tvoju osobu... aj keď tam veľmi záleží od kontextu, v ktorom to povedal.... zabudni na neho, on ti nemôže vyčítať, že si sa mu prestala ozývať, ty mu nemôžeš vyčítať, že to prijal a neprihovoril sa... ďalej už naozaj nie je čo očakávať, možno keď sa bude nudiť a bude si chcieť pohľadkať ego, tak to ešte skúsi, či mu nedáš, ale nebrala by som to vážne... ak má trochu rozumu, tak to pustí z hlavy úplne a ty by si mala tiež

cukorfalat
3. apr 2024

@mynona111 prestala si mu odpisovat, prerusila si komunikaciu s nim. Mne sa zda, ze akoby to to bolo naschval, a teraz si sklamana, ze to jednoducho prijal a zmieril sa s tym, pritom by si chcela, aby za tebou behal a doprosoval.
Je to detinske spravanie.
Ale ked tvrdis, ze si v tom nevidela zmysel, tak naco toto cele? Naco chces, aby sa ta nieco spytal?

cukorfalat
3. apr 2024

@mynona111 este lepsie povedane, ty si ho odstrihla, on nechcel byt dotieravy, a teraz utrpelo tvoje ego, ze ta tak lahko pustil z hlavy

juliacenc
3. apr 2024

@mynona111 Nemas zaujem ty, tak ho nema ani on. Nebude sa ti doprosovat

veronikaszabova
3. apr 2024

@pribinak 17 😄😄 nie 15

pribinak
3. apr 2024

@veronikaszabova 😁 aj tak blbe.

rorino
3. apr 2024

@mynona111 prečo si myslíš,že bude plniť tvoje očakávania?Potom si zbytočne sklamana