Po dlhej dobe sa "ozval". Sleduje tým niečo?

6. nov 2023

Ahojte zaujíma ma váš názor.
Čo by ste si o tomto mysleli?
Pred rokom som sa stretávala s jedným chalanom. Bolo to veľmi intenzívne od začiatku, chémia, láska, veľmi sme si rozumeli. Ten chalan tvrdil že si nikdy s nikým nerozumel tak ako so mnou po všetkých stránkach.
Ja som ale nebola vyliečená úplne z predošlého vzťahu, hlavne som si aj pri tomto novom chalanovi uvedomila že on nie je presne to čo hľadám. Po 3-4 mesiacoch sme to ukončili.
Utli sme kontakty.
Keď som si začiatkom leta našla nového priateľa tak si ma zablokoval na instagrame. Takže som vedela že ma asi stále potajme nejako sleduje (follow zrušil už predtým).
Ja som sa dopocula že si tiež našiel nakoniec priateľku novú.
No nedavno sa s ňou rozišiel (alebo skôr ona s ním).
A do pár dní mi prišiel na Instagrame od neho follow. Nenapísal mi ani nič, len nechápem prečo zrazu po 10 mesiacoch ma zrazu začal sledovať, keď predtým to bol on kto ma zmazal...
Nenapísal mi ani nijako inak nekontaktoval.

Myslíte že je to tá klasická porozchodova faza, že je precitliveny a spomina na to ako nám bolo predtým?
Nemal by skôr oplakavat tento vzťah ktorý mu teraz skončil?

dadis
6. nov 2023

Myslim si, ze ty mas vacsi prehlad o jeho zivote, nez on o tvojom. Nic by som za tym nehladala, cisto zvedavost. Ak by ta chcel, ste spolu.

autor
6. nov 2023

@dadis tak poznám veľmi veľa ľudí čo pozná aj jeho, takže áno viem že niekoho mal a už nemá.
Zas veľa toho určite neviem

aeruginosa
6. nov 2023

Hm, ludi niekedy zo zvedavosti zaujima, ako sa dari ludom, ktori boli kedysi sucastou ich zivota, ale casom sa vytratili. V tomto pripade by som za tym nic specialne nehladala.

lindous
6. nov 2023

Možno nuda, možno zvedavosť, možno mu konečne frajerka nekontroluje koho followuje, možno keby nikoho nemáš sa aj ozve, neviem, neriešila by som vôbec 😅

bronkax
6. nov 2023

Po rozchode je normálne že najprv ťa ťahá tam kde možno nejakú šancu máš. Skôr sa zamysli nad tým prečo takto detailne o ňom premýšľaš a zvažuješ či ide po tebe alebo nie. 😀 Si moc zaujatá to je celé on možno ani tak nie.

alickapusinka
6. nov 2023

Ak by si ľúbila toho čo máš teraz neriešila by si bývalého a hlúposti. Sustred sa na nový vzťah svoj a minulosť uzavri.

autor
6. nov 2023

Ďakujem Vám za odpovede, asi každá mi niečo naozaj dala ❤️
Áno ja ho mam stále rada ale vzťah by som s ním už nechcela, proste viem že by som nebola šťastná

domkakvet
7. nov 2023

Ak nemas o neho zaujem a nezaujima ta to, tak to ani neries.